Zasto Vucic ne sme da izadje na tv duel sa politickim alfa muzijakom politicke scene Srbije tj sa Nestorovicem?

1711413856306.png
 
Vučić je rekao da bi izašao na duel samo onom koji ga otera u drugi krug izbora. To nisu uspeli Sale Prangija a ni Ponoš. Nestor se nije hteo kandidovati 2022 kako kaže Andjelković upravo zato što je Vučićev čovek.
Глупости.
Има нас који памтимо мало дуже од те 2022.
Његова ДУЖНОСТ је била да се у пређашњих 12 Година ОКО СВИХ ТИХ СИЛНИХ РОТАЦИЈА...са Премијера на Председника и обрнуто..
поЈАВИ БАР ЈЕДНОМ у неком Дуелу против многобројних Изазивача.
То никад није урадио.
Зато што је ЈАЈЕ од човека,покварени смрдљиви Гад.
 
to nama treba. sendvice imamo samo jos igre nam dajte.
tajson vs dzek paul je zakazan za 20 jul.
samo da im se ne podudaru termini :mrgreen:
Има једна опасна ствар...
овим комуњарама тај Вучић дође ко Атила Хун.
у оном тренутку кад њега не буде..
То ће све да се разруши ко Кула од карата!
Али зашто МИ да трпимо последице те наступајуће Катаклизме?
И јел има ОН неки план -Б- у случају да њега више не буде,јел то има било КО..
осим Кристофера Хила?
 
dokle bre o Nestorovicu? Ovo postaje vec boto-patologija.
Где ћеШ веће патологије од актуелног ВЕЛЕИЗДАЈНИКА?
Тог малог говнарка који се усудио да прода НАШ КОСМЕТ зарад опстанка на Власти?
 
Где ћеШ веће патологије од актуелног ВЕЛЕИЗДАЈНИКА?
Тог малог говнарка који се усудио да прода НАШ КОСМЕТ зарад опстанка на Власти?

taj deo patologije ne moram da objasnjavam, to je jasno svaki dan iz dana u dan.

Ako vec nema nikog vrednog u opoziciji onda bolje i niko nego jos jedna budala. Nazalost niko normalan ovde ne zeli da izadje na politicku scenu.
 
Zasto Vucic ne sme da izadje na tv duel sa politickim alfa muzijakom politicke scene Srbije tj sa Nestorovicem ?

Nestorovic kida u poslednje vreme dozivljava veliku popularanost, ljudi u Srbiji su osetili uragne promena koji ce doci sa njima, ali ga se izglleda Aca Parizer boji ?
:think:

Ili Brnapicka ili Dacic na duel sa Aleksandrom Pavicem.
:neutral:
 
Где ћеШ веће патологије од актуелног ВЕЛЕИЗДАЈНИКА?
Тог малог говнарка који се усудио да прода НАШ КОСМЕТ зарад опстанка на Власти?

A sta cemo sa onima koji nonstop glasaju za njega?
:neutral:
 
Глупости.
Има нас који памтимо мало дуже од те 2022.
Његова ДУЖНОСТ је била да се у пређашњих 12 Година ОКО СВИХ ТИХ СИЛНИХ РОТАЦИЈА...са Премијера на Председника и обрнуто..
поЈАВИ БАР ЈЕДНОМ у неком Дуелу против многобројних Изазивача.
То никад није урадио.
Зато што је ЈАЈЕ од човека,покварени смрдљиви Гад.
Srbija kaze sve drugacije od tebe. Zasto bi AV uopste izlazio sa njima u duel? To je smijesno. Kao da sada kazes zasto C.Zvezda ne igra protiv nekog Bratstva iz Gornjeg Svinjeva kod Crne Trave...brateuuuu nisu isti nivo, zasto bi se C.Zvezda trosila protiv takve ekipe. Vjezbaj vrijedno, dodji u prvu ligu pa ces imati susret sa C.Zvezdom. Kapiras? AV je trenutno sam u prvoj ligi Srbije, svi ostali igraju vaskrsnje seoske turnire.
 
Koliko mi je poznato Nestor ga nikad nije zvao na neki tv duel (kao recimo Nemanja Šarović ili Boškić što su ga zvali), nit je ikad imao želju da ga mnogo kritikuje i da mu se zamera i uvek je govorio o vlasti vrlo oprezno i rezervisano (pa stoga mnogima nikad nije ni odavao utisak neke iskrene i prave opozicije koja pre svega želi da zbaci aktuelni režim).
 

Zasto Vucic ne sme da izadje na tv duel sa politickim alfa muzijakom politicke scene Srbije tj sa Nestorovicem?​

Jer misli vaše nisu moje misli i puti moji nisu vaši puti," riječ je Jahvina.
Visoko je iznad zemlje nebo, tako su puti moji iznad vaših putova, i misli moje iznad vaših misli.
 
Pričati o Nestoroviću je izlišno, on je samo pokazatelj koliko je ova zemlja prolupala kad on ima toliki broj glasova.

Ono što je smešno i jasan pokazatelj jednoumnja je to što čovek nema jedan jedini tv duel sa političkim protivnicima. Dolazi u studio uglavnom sam ili sa ljudima koji su tu ikebane. Mislim da se od višestranačja nije desilo nikome.

Pride nedostatak duela sa opozicijom pravda time "šta ja ima da sedim sa nekim ko dobije 3% glasova". Pa ok, prvo ne dobijaju svi 3% glasova, a drugo i taj sa 3% glasova može da te pita neka pitanja na koja narod zanima odgovor.
 

Back
Top