USTAJEMO RANO ZA POSAO

GroficaR

Zainteresovan član
Poruka
166
Ja moram da ustanem u 5,30, za posao. Radim od 8,00. Moram da se istusiram, obrijem, popijem moju Ness kaficu, vidim sta cu da obucem za posao..Od pola 6 to traje do pola 7...7. Onda, izadjermna ulicu,nekad kasnim... /7,30/ uzmem auto, i krenem...nije daleko, ali, mesta za parking...nema...muvam se, muvam, parkiram i u 8, 15 eventualno 25, ja ulazim u Kancelariju...Svi vec stigli...ajde Kafica..pa za dalje , videcemo..Sad. kad bolje razmislim...ne znam ni kada ustajem, ni kada krecem, ni kada stizem...ako stignem.:confused:
A, ima jedna dobra:" Ako ne znas gde ides, budi siguran da ces tamo stici,....":sad::sad::sad:

*Purple Baby*

Domaćin
Poruka
4.030
Ja ne ustajem rano,imam poslic koji ne iziskuje rano ustajanje!Sama sebi organizujem vreme i mogu da radim od dvanaest,od tri ili od pet!
Zaradim onoliko koliko se potrudim,ali koliko god...meni je dovoljno!
Sretna sam,zadovoljna i imam vremena za sve...i da se naspavam i da se druzim i da potrosim to sto zaradim:D

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Kako se budite...

M,eni jako tesko pada da ustanem za skolu...Prvo mi zvoni linija u pola 6,pa telefon u 15 do 6,pa tata u 5:55 doalzi podize roletnu i otvara prozor,i ja nekako ustanem...

a vikendom probudim se oko 12 ako ne zilazim,oko 5 ako izlazim,budim se popijem dve solje ens kafe,sa 10 cigara,budim se dva sata bukvalno...

***MaR!nA***

Poznat
Poruka
8.652
Idi brate ti si 91 a pusish...

Ja se nekad tesko budim nekad ne.Kada idem u skolu budim se u 06:35 pa lezim jedno 10-15 minuta u krewetu.Pa tek onda ustanem,hodam malo ukriwo (zato sto sam pospana),desi se da se nekada sudarim sa stolicom...i tako se ja budim...

A kada je wikend fuuu....spawam do 07:30-10 sati.Nawiknem se da se rano budim.

Raisa

Iskusan
Poruka
5.460
Meni je pre bilo tesko rano ustati.Postajala sam veoma.....Agresivna Secam se jednom da mi je zvonio sat,nekoliko puta i ja ga uzela i bacila uza zid pa se sat razbio i baterije ispale..A ja legla da spavam nisam ni skontala sta sam uradila...A sad sam kao vampir,budim se ravno u 6

haaa kakvo budjenje ... :)
ja menjam smene , pa kada sam prva zvoni mi 3 alarma , prvi i ne cujem :) prvi je u 06:45 drugi u 06:55 a u 7:15 mi je zadnji alarm , ali obicno ustanem izmedju drugog i treceg pa mi zvoni dok sam u kupatilu :) i tako se na tenane oblacim i u 20 do 8 krecem u skolu ....... znaci to vazi kada sam prva smena , a kada sam druga ustajem na isti nacin - tri alarma prvi ne cujem a ustajanje bude oko 9:00 ..... toliko od mene

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.