uspomene:prvi kisS i prvi put-kad,s kim?

Jaoj... prvi poljubac mi nije ostao u lepom secanju... Kako sam se tad uplasila... Setali smo se bas dugo, i na rastanku primakao mi se da me poljubi... au, uzas... kad sam osetila njegov jezik u ustima, fuj, tako se lose ljubio... uopste nije bio nezan poljubac, vec je njegov jezik prosto uleteo i onesposobio moja usta, bljak...
 
Zanimljiva tema...i nostalgicno...Secam se svog prvog poljupca..Isla sam u 7.razred a on u 9.raz. i sacekao me posle skole da mi nosi knjige.Imao je najlepse plave oci i smedje kovrdze.I sve klinke u skoli su bile zaljubljene u njega( vrlo popularan tip), a on izabrao mene.Idemo mi tako kroz neki parkic(a moja drugarica nas spijunira) i ja se pohvalim kako sam dobila 5 iz srpskog....a da sam sebi rekla da ako se to dogodi, poljubicu ga.On zastane i pogleda me,pa kaze "sta cekas?" i nagne se nadamnom,nezno me uhvati rukom za bradu i spusti svoje meke usne na moje i....poljubi me tako strasno(uvek sam se pitala kasnije gde je to uvezbao) da mi jeza prosla kroz kicmu i zamalo se nisam onesvestila od uzbudjenja...Tako nesto nikada vise nisam u zivotu osetila...takav drhtaj do noznog palca...i sada kada se toga setim, (mogu jasno sliku da stvorim...a bilo je prilicno davno..)mogu da kazem-jedan predivan osecaj.
 
pajamaca:
potpuno sam zaboravila na njega,
i vidim g au novinama...i setim se:p
bio je malo niži od mene, ej od mene niži:p
nosio je klompe, bili smo 7, 8 razred....
i najbolji drugovi, u to vreme...
stajali smo na ulici, ja na kolovozu, on na trotoaru...
i poljubili smo se.
nemam pojma, zašto...ali jesmo.
poljupca se ne sećam, ali se sećam da sam u dnevnik napisala, kud sa Gošom:roll:
pa on zna sve moje tajne:lol:

a onaj prvi put....na dan republike:lol:
na praznik bre.
smešno i smotano...o bože kada se samo setim....

ovo je super!:lol: Klompe....
 

Back
Top