Успеси Вучићеве владе

Ja ne glasam i nisam glasao za Vucica po ko zna koji put to moram da napisem, nisam retard samo racionalno razmisljam i podrzavam neke stvari koje su pozitivne i od kojih ima koristi za ovaj narod tebi izgleda i dlake na qurcu smetaju zasto je to tako to me i ne zanima.

Da racionalno razmisljas znao bi da AV radi sve suprotno od predizbornih obecanja. SUPROTNO!
Prevario je narod, prigrabio vlast i sad ga jebbe.
Posto si retardiran ti to ne vidis. Sve ti lepo. Dobio si sendvic, bole ee tebe ***** sto Srbiju gura na robiju.
 
Mozemo da vagamo koje veci tupadzija od 5 Oktobra do danas uskoro ce svi izbori pa neka narod izabere boljeg i uspesnijeg od Vucica bice mi drago.

Alo nedotupavce. jel tebi vredi pricati da su uzurpirali izbore i celokupnu politicku scenu?SILOM NATO PAKTA KOME LIZU BULJU I PODVODE OVAJ SLUDJENI NAROD;

Ne daju nikom da ima pristupa u politiku osim njih.Ne kapiras to?
 
Da racionalno razmisljas znao bi da AV radi sve suprotno od predizbornih obecanja. SUPROTNO!
Prevario je narod, prigrabio vlast i sad ga jebbe.
Posto si retardiran ti to ne vidis. Sve ti lepo. Dobio si sendvic, bole ee tebe ***** sto Srbiju gura na robiju.

Ako narod cuti i glasa za Vucica znaci da ga podrzava i da mu je lepo ja ga ne glasam i nisam zadovoljan u 70% onoga sta radi ali u odnosu na prethodne vlasti, ima 30% onoga iz cega se moze izvuci neki benefit i to je nesto nego -100% sta se radilo u proslosti.

- - - - - - - - - -

Alo nedotupavce. jel tebi vredi pricati da su uzurpirali izbore i celokupnu politicku scenu?SILOM NATO PAKTA KOME LIZU BULJU I PODVODE OVAJ SLUDJENI NAROD;

Ne daju nikom da ima pristupa u politiku osim njih.Ne kapiras to?

Jasno je meni ali ako je narod toliko sludjen njegov problem ja nisam i nemam problem.
 
Ako narod cuti i glasa za Vucica znaci da ga podrzava i da mu je lepo ja ga ne glasam i nisam zadovoljan u 70% onoga sta radi ali u odnosu na prethodne vlasti, ima 30% onoga iz cega se moze izvuci neki benefit i to je nesto nego -100% sta se radilo u proslosti.

Niko ga svojevoljno ne glasa some.Glasa ga potkupljena nekolicina rajetinaca poput tebe,kojima su dali neki bedni i beskorisni posao , pod uslovom da im ne padne na pamet da ne glasaju za Vucica.
AV je strani spijun.
S
 
Ja ne glasam i nisam glasao za Vucica po ko zna koji put to moram da napisem, nisam retard samo racionalno razmisljam i podrzavam neke stvari koje su pozitivne i od kojih ima koristi za ovaj narod tebi izgleda i dlake na qurcu smetaju zasto je to tako to me i ne zanima.



Ali tih "pozitivnih i korisnih stvari" za vreme vlasti SNS-a ne mozes nabrojati ni na prste jedne ruke.
 
Ako narod cuti i glasa za Vucica znaci da ga podrzava i da mu je lepo ja ga ne glasam i nisam zadovoljan u 70% onoga sta radi ali u odnosu na prethodne vlasti, ima 30% onoga iz cega se moze izvuci neki benefit i to je nesto nego -100% sta se radilo u proslosti.

- - - - - - - - - -



Jasno je meni ali ako je narod toliko sludjen njegov problem ja nisam i nemam problem.



Polovina glasaca ne izlazi na izbore, a od onih koji izadju pola ne glasa za Vucica. Dakle, 75% birackog tela nije za Vucica, a od ostalih 25% koji glasaju za njega ima dosta potkupljenih i onih koji glasaju iz straha da ne izgube svoja radna mesta na drzavnoj sisi...
 
Треба да отворимо нову лепљиву тему: ЛАЖИ ВУЧИЋА И ВУЧИЋЕВЕ ВЛАДЕ ..... јер то неуморно раде свакога свакцатога дана, ево:

Nezaposlenost smanjena na 17,9 odsto


Stopa nezaposlenosti u Srbiji u drugom kvartalu ove godine iznosi 17,9 odsto, što je smanjenje za 1,3 odsto u odnosu na prvi kvartal, kao i smanjenje za 2,4 odsto u odnosu na drugi kvartal 2014.godine, pokazali su podaci Ankete o radnoj snazi Republičkog zavoda za statistiku (RSZ).
Podaci pokazuju da anketna stopa zaposlenosti za drugi kvartal 2015. godine iznosi 51,7 odsto (za stanovništvo radnog uzrasta starosti od 15 do 64 godine), a broj zaposlenih procenjen je na 2.467.273 lica.
To, kako se navodi u saopštenju Nacionalne službe za zapošljavanje, predstavlja povećanje za 1,8 odsto u odnosu na prethodni kvartal, i za 2,4 odsto u odnosu na drugi kvartal 2014., kada je iznosila 49,3 odsto.
Prema anketi, u drugom kvartalu 2015.godine godine došlo je do povećanja broja zaposlenih za 189.589 lica u odnosu na drugi kvartal lane.
Podaci za avgust pokazuju da je registrovano 737.838 lica na evidenciji NSZ. U odnosu na prethodni mesec broj nezaposlenih je smanjen za 1.235 lica ili za 0,17 odsto.

***************************
Уопсште НИЈЕ смањена незапосленост него је Инспекција принудила фирме да пријаве људе који су до сада радили "на црно".........


Више пута сам написао овде, да су толико ретардирани да не умеју ни да лажу како треба.

Треба само укрштати податке које објављују и хватати их у лажима

Каже се у тексту да је запослено 190 000 људи. Толико новозапослених би утицало на раст БДП-а у номиналном износу од најмање 800 милиона евра, а нама је БДП у паду.

Јуче сам навео податак да су највеће компаније у држави забележиле пад прихода за нешто више од 8% и пад профита од преко 40%

И онда необразовани полусвет објаве вести о запослености у стилу севернокорејске династије Ким Џонг
 
Niko ga svojevoljno ne glasa some.Glasa ga potkupljena nekolicina rajetinaca poput tebe,kojima su dali neki bedni i beskorisni posao , pod uslovom da im ne padne na pamet da ne glasaju za Vucica.
AV je strani spijun.
S

Znamo kako se kod nas glasa zadobija poverenje i kupuju glasovi zato ovaj narod zivi ovako kad se opameti zivece bolje, nisam ni u jednoj stranci ne izlazim na glasanje i nemam niakav bedni posao da mi je ponudila nekakva vlast ili stranka.
 
Napadajte vi Vucica koliko hocete vase pravo ja samo iznosim moj stav da ima toga i pozitivnog sta radi.


За сада има позитивног само за Шиптаре, Хорвате, босанске балије и сада за економске имигранте из Азије и ИСИЛ-ове терористе које ће да насели овде.

Србима је нанео само штету
 
Samo cu ovo reci veca je ekonomska i finansijska disciplina nego sto je do sada bila.

Sto ce reci da je Saric uhapsen?Dinkic?
Ko je uhapsen?

Vece su plate? Penzije?Bolje se zivi?
Porastao standard?
Ljudi se zaposljavaju?

Ajde bre bezi, nemoj da zamajavas.

Dobio si omudine , pa navijas za svoje dupee.
Koliko to kosta naciju, sta tebe libo racku.
Samo ti nek se omrsis pa svi nek pocrkaju.
Namnozili ste se, zato je ovako.
 
Poslednja izmena:
За сада има позитивног само за Шиптаре, Хорвате, босанске балије и сада за економске имигранте из Азије и ИСИЛ-ове терористе које ће да насели овде.

Србима је нанео само штету

Oni znaju sta hoce zna li ovaj srpski narod sta hoce?Tvrdim ti da ne zna inace da zna ne bi podrzavao Dacica,Vulina,Velju Ilica,Rasima.....
 

Back
Top