Uskoro stiže PRVA serija o Nemanjićima

Hoće li dobiti neki novi talentovani glumci ikada neku rolu od već ižvakanih i dosadnih jednih te istih??!
'ebo ih više "kuče u čašire" Ćetković,Mićalović,Đuričko,Glogovac,Kojo,Biković,Strugar.....

Ej,Maca Marinković :hahaha:

Kolko mi se sere od ovakvih glupih izjava ....

Svi ti koje si nabrojao su vrhunski glumci osim Strugara .. !

Ako hoces nove talentovane glumce onda gledaj Vojnu akademiju , Cizmase , itd .....
 
Vojin Cetkovic i Glogovac su pun pogodak za glavne uloge . Dragan Micanovic nije bas toliko sjajan kao ova dvojica ali je dobar i moze da prodje . Miki Krstovic je ok glumac za neku manju ulogu . Sloboda Micalovic i Ivana Mihic su sasvim ok a Nada Sargin je super ..

Ovo ostalo od glumaca .. onako .. Taj Vucic Perovic je mlad sta znam nije mi ostavio neki utisak ali ajde videcemo ga .. Medjutim Mladen Nelevic mi se ne svidja on je dobar za neku sporednu ulogu kao i Miki Krstovic ali za Stefana Nemanju ... braaatee .. To nije realno .. Stefana Nemanju treba da glumi neki velikan kao na primer Zarko Lausevic ili Lazar Ristovski ili Aleksandar Bercek ili Petar Bozovic pa i Branimir Brstina bi bio 100 puta bolje resenje od Mladena Nelevica ..

A za Macu i za Djosu stvarno ne znam sta da kazem.. Razocarao sam se kada sam to procitao .. Ostaje samo da se nadamo da nece imati neke velike uloge ..

- - - - - - - - - -

I Sultanovic je okej glumac za sporednu ulogu . Videcemo ko ce jos tu biti od glumaca ..
 
Vojin Cetkovic je dobar glumac isto koliko sam ja dobar baletan.

Mislim, on moze da glumi dobro samo odredjene likove, neke sporedne uloge itd., ali davati mu ovakav prostor koji mu je dat poslednjih 15 godina, pa to je smejurija.

najbolja mu je uloga taxiste u strsljenu

- - - - - - - - - -

Nazalost ne, prvog mozes i videti u videu na linku koji sam postavio.

ni trailer necu pustiti
 
Nelevic je vise za neku ulogu seljaka, komadanta garde i slicno sa svojom pojavom. Tanasije Uzunovic ima to aristokratsko lice sto se kaze pravo Nemanjicko, ali verovatno nije deo klanova.

On u neku ruku i jeste poreklom aristokrata :)

p.s.

A postavlja se i moralno pitanje Mladena Nelevića da glumi Stefana Nemanju.Čovek koji izražava mržnju protiv Srba da glumi osnivača srpske države...to ima samo u ovoj našoj nadrealnoj Srbiji, u ovoj karikaturi od države u kojoj živimo :lol:
 
Poslednja izmena:
Pa pazi i ja sam znao da ce Maca i Djosa glumiti sporedne uloge ali na neki nacin i ta sporedna uloga je po meni skrnavljenje Nemanjica . Ne zaboravi da su svi Nemanjici osim cara Dusana sveci . I sad ti dovodis Macu sa Farme i Djosu iz Granda da se pojave u jednoj takvoj seriji koja je od nacionalnog znacaja .. Koliko samo ima glumaca u Srbiji mogli su bilo koga da uzmu da odigra te sporedne uloge umesto njih .

A Nelevic je kao sto sam vec rekao dobar za sporednu ulogu jer Stefana Nemanju treba da glumi neki velikan , na primer Zarko Lausevic , Lazar Ristovski , Aleksandar Bercek . Neko od njih . Pa i Branimir Brstina i Tanasije Uzunovic kog si ti spomenuo bi bili daleko bolja resenja od Nelevica .

Nelevic je najpoznatiji po ulogama u onim Pinkovim sranjima Mjesoviti brak , Agencija za SIS , Seljaci , itd . . i ponizavajuce je da on glumi Stefana Nemanju . To je zaista sprdnja . Jednostavno jeste . I Nelevic i Maca i Djosa su sprdanje i ponizavanje sa srpskom istorijom i srpskim narodom .
 
A onda ostatak tokom 2018, kao serija Montevideo. Da su pametni da naprave veb stranicu serije kao sto rade za Igru Prestola, Vikinge gde mozes naci intervjue glumaca, detalje sa snimanja, istorijske pikanterije... Takodje bitna stvar muzika, ko ce raditi, na kakav nacin, to je jedan od najvaznijih detalja svake serije posebno istorijskih.
 
Hahaha pa cekaj sta sad Vojin i Sloboda koji su u stvarnom zivotu muz i zena i u seriji ce isto biti muz i zena - Stefan Prvovencani i Ana Dandolo . Au hahahahaha pa do jaja !

Inace ja bih voleo u ovoj seriji da vidim neke velikane a ne ovu boraniju Nelevica , Krstovica , Sultanovica , itd . . Ok Krstovic i Sultanovic i nisu toliko losi glumci ali bilo bi lepse kad bi umesto njih igrali na primer Ristovski , Bercek , Branislav Lecic . Ipak je ovo serija od nacionalnog znacaja i trebalo bi da se okupe najveci glumci koje Srbija ima .

Ali dobro tu je uteha da RTS ovde nece stati . Koliko se secam sa RTS-a su ranije najavili da ce biti vise sezona i da ce da obrade celu dinastiju pa eto tu ce onda valjda biti prostora za njih . Mislim da ce biti itekako potrebe za nastavkom jer ce ova serija biti HIT zapamtite sta vam kazem . Svi ce poludeti za ovom serijom jer nikad nista slicno kod nas nije snimano .
 
Da postane hit ima sve preduslove jer je ovaj narod gladan srednjovekovne filmske tematike i gledace sve sto se snimi na tu temu. Da li ce tako biti zavisi iskljucivo od ekipe koja na tome radi, setimo se samo fijaska Bajiceve trilogije. Ovakvu seriju je neophodno snimati u vise sezona, Dragutin i Milutin, Stefan Decanski , Dusan, Knez Lazar i Boj na Kosovu.....Kakvi bi se tu efekti dali uraditi, pa scene, sramota da nam je jedino takvo kinematogafsko ostvarenje sa traktorom iza Obilica u galopu.
 
Dobri bi bili i filmovi po narodim pričama u stripu "Čudesni svet Đorđa Lobačeva"

Ženidba cara Dušana
Propast grada Pirlitora
Baš Čelik
Čardak ni na nebu ni na zemlji
CUDESNI-SVET-DjORDjA-LOBACEVA-Zika-Bogdanovic_slika_XL_145286.jpg
 
Seriju režira moj komšija :)))


Msm da je dobra podela i uzeo je odličnog savetnika, ženu koja je radila neke od najvećih ekranizacija istorijskih događaja.

Inače, ako nekog buni scenarista, kao povlašćen je i sve te priče....konkurs jeste bio tajni i sami su se svi bili uspaničili da nisu izabrali nekog anonimusa jer je scenario bio najbolji.
 

Back
Top