Koliko serija gledate istovremeno?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.919
Evo sad nešto razmišljam trenutno gledam, 3 - 4 serije istovremeno. Pošto ih obično gledam u par dana (nekad i duže) nije mi u svako doba dana / nedelje isto raspoloženje... Nekad mi se više gleda SF, nekada više crime, nekada drama.... tako da nakraju završim sa gledanjem više serija istovremeno...
Evo sad cepam ove:

Lost in Space (TV Series 2018–2021)

Castle Rock (TV Series 2018–2019)​


The Leftovers (TV Series 2014–2017)​


TD - season 4

Koliko serija vi gledate istovremeno?
Koliko ste gledali maksimalno (ako se sećate)?
 
Ni jednu covece, ne znam sta da gledam. Lost in space me smorio, krenuo i ocekivano poceo da se razvlaci i nekako me epizode ne drze.
Manifest isto poceo, reko super misterija ono se pretvorilo u tesku dramu: ova s ovim, onaj s ovom, ova ima problema i nedoumice.
Probao sam i onu manga ekranizaciju, znaci sarenis, mnogo smo sareni i luckasti.
Ove brejking bed, irski gangovi i sl- mi smo krimi i pametni, pametni smo krimi, zeznuli smo sistem, me ne interesuju...

Vajkingzi- fucbaleri sa sekirama i sl takodje. Aj po neka epizoda.

I na kraju se vratio i po 10x put gledao sy voyager.
 
Ni jednu covece, ne znam sta da gledam. Lost in space me smorio, krenuo i ocekivano poceo da se razvlaci i nekako me epizode ne drze.
Manifest isto poceo, reko super misterija ono se pretvorilo u tesku dramu: ova s ovim, onaj s ovom, ova ima problema i nedoumice.
Probao sam i onu manga ekranizaciju, znaci sarenis, mnogo smo sareni i luckasti.
Ove brejking bed, irski gangovi i sl- mi smo krimi i pametni, pametni smo krimi, zeznuli smo sistem, me ne interesuju...

Vajkingzi- fucbaleri sa sekirama i sl takodje. Aj po neka epizoda.

I na kraju se vratio i po 10x put gledao sy voyager.
A The Mandalorian, Halo, Star trek: Strange New World?
 
A The Mandalorian, Halo, Star trek: Strange New World?
Mandalorian da! On je super, ali izlazi za pola godine ako se ne varam. I Ashoka mi je cool i Andor, ali sve te serije nece za jos pola godine.

Halo? Jel to vredi u opste gledati? I igrica mi je hyper cyber fazon. Nikad je nisam igrao. Mozda kada bi napravili warhammer 40k iako i nju nisam igrao ali mi se svidja prica.

Strange new worlds mi deluje da je od onih st serijala koji se grebu na slavu prvih serijala. Kao i enterprise (retro pa su karakteri malo vise u kaubojci fazonu) i svi ovi novi filmovi gde ima spoka i cpt Kirk (Klark) i obavezno neko vracanje na Zemlju i akcijanje. Gresim?
 
Kao teški filmofil, retko gledam serije, ali ako gledam, onda je to samo jedna, ne više njih istovremeno
Poslednja koju sam odgledala, True Detective, ali samo prvu sezonu, drugu sam krenula i nije mi se uopšte dopala, prva sez je posle Sopranovih nešto najbolje odrađeno ikada po mom mišljenju, Metju i Vudi, najjači tandem
 
Mandalorian da! On je super, ali izlazi za pola godine ako se ne varam. I Ashoka mi je cool i Andor, ali sve te serije nece za jos pola godine.

Halo? Jel to vredi u opste gledati? I igrica mi je hyper cyber fazon. Nikad je nisam igrao. Mozda kada bi napravili warhammer 40k iako i nju nisam igrao ali mi se svidja prica.

Strange new worlds mi deluje da je od onih st serijala koji se grebu na slavu prvih serijala. Kao i enterprise (retro pa su karakteri malo vise u kaubojci fazonu) i svi ovi novi filmovi gde ima spoka i cpt Kirk (Klark) i obavezno neko vracanje na Zemlju i akcijanje. Gresim?
Halo nije toliko loš. Ima na IMDb osrednju ocenu 7, ali može da se pogleda.
Za Strange New Worlds si u pravu.
Dark je odlična serija, Penny Dreadfull takođe, Chernobyl...
 
Koliko serija vi gledate istovremeno?
Koliko ste gledali maksimalno (ako se sećate)?
Po jednu. Vezujem se instant za likove svake (za moj ukus) dobre serije, i ne mogu da dopustim da se preklapaju i mešaju sa likovima neke druge. Tako mi je uvek bilo i sa romanima. Nisam mogla da čitam dva romana uporedo, i nešto nisam čula da to iko uopšte radi. Od svakog romana su mi bili potrebni predah i sređivanje utisaka da bih prešla na sledeći.
Upravo sam napravila veliku grešku binge čitanjem nekih online stripova... imam desetak u toku i za svaki čekam "pass", i mislim da ću da konačno odustati od viška, tj. staviti većinu na čekanje, a aktivno čitati samo jedan. Moraću da se vratim nekoliko poglavlja unazad da bih odbacila stvari iz ostalih stripova koje mi se neizbežno slivaju u utisak o tom jednom koji mi je pobudio najveće interesovanje.
 
Po jednu. Vezujem se instant za likove svake (za moj ukus) dobre serije, i ne mogu da dopustim da se preklapaju i mešaju sa likovima neke druge. Tako mi je uvek bilo i sa romanima. Nisam mogla da čitam dva romana uporedo, i nešto nisam čula da to iko uopšte radi. Od svakog romana su mi bili potrebni predah i sređivanje utisaka da bih prešla na sledeći.
E, a jesi li znala da je Napoleon mogao da gleda po 7 serija istovremeno.
Jeste, majke mi, čitao ja u Gloriji.
 
E, a jesi li znala da je Napoleon mogao da gleda po 7 serija istovremeno.
Jeste, majke mi, čitao ja u Gloriji.
Pa, svaka mu čast. :D
Pretpostavljam da ni u jednoj nije mogao da uživa iz srca i do kraja, ali neka je on gledao i 7...
Meni je uvek dobra samo jedna.
Razlika između mene i Napoleona je što je on bio osvajač, a ja sam samo malecki forumaš i osoba koja nema nameru da osvoji išta, već samo da živi svoj život.
 
Не могу више. Раније сам их гледао, али сам изгубио интересовање. Садашње серије ме не занимају и не држе ми пажњу.

Време посвећујем реалним стваримa
Realnost je svuda, i surova je... a te serije nude kratkotrajno bekstvo od realnosti. Volim! Pobeći na kratko nije greh.
 
Evo sad nešto razmišljam trenutno gledam, 3 - 4 serije istovremeno. Pošto ih obično gledam u par dana (nekad i duže) nije mi u svako doba dana / nedelje isto raspoloženje... Nekad mi se više gleda SF, nekada više crime, nekada drama.... tako da nakraju završim sa gledanjem više serija istovremeno...
Evo sad cepam ove:

Lost in Space (TV Series 2018–2021)

Castle Rock (TV Series 2018–2019)

The Leftovers (TV Series 2014–2017)

TD - season 4

Koliko serija vi gledate istovremeno?
Koliko ste gledali maksimalno (ako se sećate)?
Ako gledam , gledam kratke serije od nekoliko epizoda i to baš treba da mi se svidi baš.
 
И ове старе сам гледао, али више ни то не могу. Понекад само.

Мислим да човек треба да проводи што мање времена испред ТВ-а.
Slažem se, ali kada su u pitanju vesti i rijaliti programi, a što se tiče kinematografije, mislim da je jako bitna, ipak je to vrsta umetnosti, za mene su filmovi, serije, pored knjiga i muzike jako važna stvar i dosta sam strastvena kad je to u pitanju, pa mi onda nisu najjasniji baš ljudi koji uopšte ne gledaju filmove, serije... Ne mislim na Netflix i ova sranja što štancaju i stranci i naši nego na prave kvalitetne filmove
 
Slažem se, ali kada su u pitanju vesti i rijaliti programi, a što se tiče kinematografije, mislim da je jako bitna, ipak je to vrsta umetnosti, za mene su filmovi, serije, pored knjiga i muzike jako važna stvar i dosta sam strastvena kad je to u pitanju, pa mi onda nisu najjasniji baš ljudi koji uopšte ne gledaju filmove, serije... Ne mislim na Netflix i ova sranja što štancaju i stranci i naši nego na prave kvalitetne filmove
Ја сам гледао раније и то доста.

Сада више не могу. Дуго нисам ишао у биоскоп. Не гледам Netflix. Не гледам ТВ.
 

Back
Top