упознавање и секс

Uh kako mrzim ovo "daju", šta daju jbt, bubreg? I mi žene volimo seks isto kao i muškarci ali nas eto kao te društvene norme tjeraju da čekamo do nekog kao određenog trećeg sastanka. Kao da se nešto može promijeniti? Ako si se zaebala u procjeni samo si produžila agoniju.
tako je bilo nekad. Danas seks nema veze sa emocijama i sluzi za rekreaciju i opustanje. U tom slucaju nema potrebe praviti termine za seks.
Krenes sa tim ciljem i sta te briga dal je dejt i koji je po redu.
Druga stvar ako trazis neku srodnu dusu za druzenje..........al to onda nije na bazi seksualnih potreba pa nije ni vazno dal ce da "das" na prvi dejt ili na deveti.
 
Imala sex na prvom dejtu.
Bila ta životna faza, htela da imam samo kres šemu. Lik bio zgodan do bola, nešto se kratko porukali, i reko' to je to, želim odmah.
Završila u vezi. Tri godine kasnije me zaprosio. I tako je prestala najlepša kres šema ikad. 😢
Pa realno daleko ste stigli
Neki ne doguraju do drugog dejta a vi čak do matičara uspjeli :))))
 
Imala sex na prvom dejtu.
Bila ta životna faza, htela da imam samo kres šemu. Lik bio zgodan do bola, nešto se kratko porukali, i reko' to je to, želim odmah.
Završila u vezi. Tri godine kasnije me zaprosio. I tako je prestala najlepša kres šema ikad. 😢
Мени је свака веза тако почела. Као неће бити ништа више, после буде свашта. Из неког разлога никада нисам била у "шеми", увек се наставило.
Баш ми је један форумаш једном приликом написао када сам се пожалила нa то "Ти ништа не умеш да урадиш како треба." :lol:
 

Back
Top