упознавање и секс

milicica&decko

Primećen član
Poruka
864
Moja kolegnica sa studija (isla sam sa njom dva puta na more i oba puta isti scenario). Prvi dan smo zajedno. Dugi dan se muva sa nekim tipom. Trći dan se ne viđamo. Od četvrtog do devetog dana se vidimo povremeno i usput. Desetog dana se pakujemo zajedno.
Inače ovako je bila "normalna".
Sve je moguće. Ljudima se svašta dešava. Ako je lepo vredi.

Marie_Huana

Zainteresovan član
Poruka
157
jbt ala si neki drndos danas ... sala zeno bila je Š A L A....
naslov teme me asocira na situaciju da si upoznala nekoga zanimljivog sa foruma i sad Ti bi al ne znas da li je prebrzo da se dohvatite na prvom vidjanju.
Eto samo to.
Sad se osecam kao osnovac pred uciteljicom kad drhti od straha. To si zelela jel? :D
Ох САД видим
ти си шаљивџија

Mastrangello

Obećava
Poruka
83
Ne daju na prvom dejtu ako su u prvih 50%. Drugih 50% ne prave problem.
A koliko su "drugih 50%" svesne da su u "drugih 50%"?
Stvarno se ne zezam, pola žemski zaista ne gnjavi mnogo. O tim stvarima zaista vodim precizne statistike, info samo na PP.
Ja sam ovo doslovno shvatio, a ti sad vidi sta ces...
b) Izađeš uveče, prvi put vidiš i upoznaš nepoznatu ribu, i odmah prvo veče ne samo da dobiješ broj telefona nego padne i prvi segz, to se isto računa kao "dala na prvom dejtu"
Moze li primer kako ovakav jedan slucaj izgleda? Mogu i ostali... Ja ovako nesto ne mogu ni da zamislim...

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.806
Ma lazunjaju brate. Reklama, fazon : samnom zenske odmah u krevet.
Ne ide to tako, osim ako si bas opusten i uroljani ste. 90 posto zena ne ide odmah u krevet i to ti je cinjenica. Mozda ako si rok zvezda.
Zeznuto je to, znam, pogotovu ako si u potrebi. One to nanjuse odmah i tada nece biti za isto vece, nego za mesec dana.
Najbolje je da cirkukises s vise zena. Tako ni na jednu ne naskaces kao napaljen dzukac. Ako nisi u tom modu, najbolje je, kada izadjes s njom, cim osetis da je u vazduhu to pitanje, da se nasmejes i kazes joj: Vidi, meni se svidja to sto nam je lepo sada i ne zelim da to pokvarim nekakvim tripovima oko seksa. Hajde da lepo uzivamo, necemo seks veceras, nego da vidimo koliko lepo u zezanju i uzivanju moze da nam bude.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.806
I da ti kazem. Bolje je sto se ne ide odmah u krevet. Ko je ona brate? Ni ne znas je. Ko zna koliko vodi racuna o sebi, mozda je neki psiho, spavate i posle te zove svaki dan 20 puta na dan, gde si sta radis. Ili prosto je neki smor, tebi nije uz frekvenciju. Opusti se i gledaj koliko ti je lepo pored nje. Ako nije, produzi dalje, hebes seks.

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.580
Када се упознавање претвара у секс? после првог, другог или трећег састанка?
Ne moze se nikako reci posle kog sastanka, ali kada se oseti ona bliskost, valjda znas na sta mislim... Jednostavno se oseti bliskost i poverenje, pa mogu reci i razumevanje...Onda recimo mi muskarci prepoznajemo da ste opustene pored nas i krecemo u akciju :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.