упознавање и секс

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.194
Info na pp, pretpostavljam?
Pazi, sve zavisi kako ti definišeš "prvi dejt". Postoje dva realna scenarija.

a) Ako upoznaš nekog online, razmenjujete poruke neko vreme, to može da bude i kratko ali i znatno duže vreme, nakon tog online muvanja se vidite prvi put i o'ma padne segz, ja to i dalje računam kao "dala na prvom dejtu".

b) Izađeš uveče, prvi put vidiš i upoznaš nepoznatu ribu, i odmah prvo veče ne samo da dobiješ broj telefona nego padne i prvi segz, to se isto računa kao "dala na prvom dejtu".

U slučaju a), procenat uspešnosti je zaista preko 50%. U slučaju b) je nešto manji od 50%.

Tako kaže moja Excel tabela.

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.788
Zar i tu postoje pravila?… :)

Licno ne mogu da zamislim da me neko toliko uzbudi, pa da odmah padne seks prvi dan i tek sto smo se upoznali.
Ma ni narednih nekoliko puta… :)

Treba mi vremena za emocionalnu bliskost, a bez toga nema nista.
Poruka je automatski spojena:

Stvarno se ne zezam, pola žemski zaista ne gnjavi mnogo. O tim stvarima zaista vodim precizne statistike, info samo na PP.
Izgleda da nije mnogo tezak taj „sizifov posao“… :) :)

gost 248950

Buduća legenda
Poruka
31.237
Evo, da budem maksimalno iskrena, nikad nisam imala seks na prvom dejtu. Najblize tome sam bila sa svojom sadasnjom devojkom ali okolnosti nam nisu isle na ruku i nije se desilo. A kao mladja, desavalo mi se da se povatam sa nekom neznankom u klubu i sl, ali tolko.
Moja excel tabela place sama u cosku.

Vitis

Aktivan član
Poruka
1.680
Zavisi koliko traje upoznavanje...ako je bilo dopisivanja pa se prvi put sreli, dovoljno je kafa da se popije par minuta i ne smeta nista.

Vec ono pravo bas bas prvi susret, sve nepoznato...tesko da bi neko od to dvoje uopste i pokusavao nesto, a skoro uvijek je dovoljno samo jedno da pokusa a ovo drugo da se prepusti...kako fino pisem danas, bas sam ono dzender ikvl, peace, razumjevanje, postovanje razlicitosti i ljudskih prava. :roll:

Ako se super dopisujete neki period a ne bude seksa, velike su sanse da se jedna (ako ne i obje) strana smori i pomisli da je druga nezadovoljna. Tesko je iznijeti i sacuvati varnice do sledeceg puta, mada nije ni to strasno ako je prava stvar, ako su oboje iskusni i ponesu se tako da je upoznavanje poboljsalo virtuelne odnose.

yioim

Buduća legenda
Poruka
36.322
Zar i tu postoje pravila?… :)

Licno ne mogu da zamislim da me neko toliko uzbudi, pa da odmah padne seks prvi dan i tek sto smo se upoznali.
Ma ni narednih nekoliko puta… :)

Treba mi vremena za emocionalnu bliskost, a bez toga nema nista.
Poruka je automatski spojena:

Izgleda da nije mnogo tezak taj „sizifov posao“… :) :)
ledena kraljice srca kamena zaveo te plavokosi svabo i hipnotisao :( a bila si vatra ziva :D

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.920
Када се упознавање претвара у секс? после првог, другог или трећег састанка?
Када пожелиш.
Ја сам ту можда чудна, ако ме не зграби први- дуги пут, трећег неће ни бити. Онда можемо само да се дружимо. Просто прегорим. Као када прегладниш па после не можеш да једеш. Страст је најјача у почетку и ако се ту нешто не деси ни неће, што се мене тиче.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.