UPOMOC!!!! LJ U B O M O R A !!!!!!!!!!!!!!

euridika:
Verujem da se cesto govorilo o tome, ali... Ljubomora i sta sa njom? Posle pet meseci deckova ljubomora ne samo da ne jenjava, naprotiv, postaje jos gore. Duri se zbog svega- samo sto nije zadavio komsijinog psa, smatrajuci da mu (psu) poklanjam isuvise neznosti , koja je rezerisana samo za njega! Od mahanja tapijom o vlasnistvu mi bude muka, ali, jos jednom, poslednji put, postoji li nacin da se ljubomora iskoreni?

Bolje na vreme da raskines s njim jel vremenom bice ti sve gore i gore ,ako nisi vec dobila batine od njega sto si sedela s drugom u basti ili pogledala nekog tipa u dobrim kolima dobices ih jel likovi koji su ljubomorni u stanju su svasta da urade !!!
 
Nije iskljuceno. Moj ortak je poznavao jednu sto je obozavala svog kerica. Dodje on kod nje, taman je privati kada keric udje u sobu i dok on privatava nju ona pocne da mazi vrecu buva. Diskasting, zamisli da usred akcije keric u napadu ljubomore zameni njegova jajca za lopticu kojom voli da se igra. Interesantno je sto kada god se oni zatvore u sobu buvara pocne da grebe po vratima. Pa ti meni reci ko je tu lud a ko ljubomoran.
 
euridika:
Verujem da se cesto govorilo o tome, ali... Ljubomora i sta sa njom? Posle pet meseci deckova ljubomora ne samo da ne jenjava, naprotiv, postaje jos gore. Duri se zbog svega- samo sto nije zadavio komsijinog psa, smatrajuci da mu (psu) poklanjam isuvise neznosti , koja je rezerisana samo za njega! Od mahanja tapijom o vlasnistvu mi bude muka, ali, jos jednom, poslednji put, postoji li nacin da se ljubomora iskoreni?


Batali to ...
 
euridika:
Verujem da se cesto govorilo o tome, ali... Ljubomora i sta sa njom? Posle pet meseci deckova ljubomora ne samo da ne jenjava, naprotiv, postaje jos gore. Duri se zbog svega- samo sto nije zadavio komsijinog psa, smatrajuci da mu (psu) poklanjam isuvise neznosti , koja je rezerisana samo za njega! Od mahanja tapijom o vlasnistvu mi bude muka, ali, jos jednom, poslednji put, postoji li nacin da se ljubomora iskoreni?

Strasno, nema nijednog nacinu da se ljubomora izleci, kod njega je to patoloska ljubomora, bezi od njega koliko te noge nose! Ti to ne zasluzujes!
 
euridika:
Iskreno, padalo mi je na pamet da se opaucim po glavi... uglavnom se setim zasto smo zajedno i koliko bi voleli da ovo uspe, On ima problem sa viskom ljubomore, ja sa manjkom iste...
NEMAS TI PROBLEM , JER TI SI NORMALNA...A ON NIJE
jedini nacin ti je da ga kuliras i da, kada on dobije napad,ti jednostavno i strogo iskuliras, a ne da ga tetoses(mazis cile mile..trt mrt...)odn.pridajes znacaj tome
Ako zelis da ti uspe to sto imas ...moras biti jaka i stabilna-realna, a razmisli da li to zelis...jer tu nema pomoci...jednostavno on je takav , to je bolest, a ako mu povladjujes ti ces stradati
 
euridika:
Verujem da se cesto govorilo o tome, ali... Ljubomora i sta sa njom? Posle pet meseci deckova ljubomora ne samo da ne jenjava, naprotiv, postaje jos gore. Duri se zbog svega- samo sto nije zadavio komsijinog psa, smatrajuci da mu (psu) poklanjam isuvise neznosti , koja je rezerisana samo za njega! Od mahanja tapijom o vlasnistvu mi bude muka, ali, jos jednom, poslednji put, postoji li nacin da se ljubomora iskoreni?

Ne postoji, takvi retardi umiru sami, bez kucheta i macheta. Bezi odatle shto dalje, nece to da valja...
 

Back
Top