Unsullied

Starim ja, a u ljubav vjere neeeeeeeeeeeeeeeemaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

A sad ozbiljno, da recimo ostanem bez kujca a njoj se još može i oće verovatno bih je oterao od sebe da se ne muči sa bezmudim, mslm kome treba da se zlopati. Ili to ili bih razbijao kurvu od batina i mesto ***** nabijao joj osećaj krivice, razlika u odnosu na prethodno što se ne foliram plemenitim pobudama. Mslm nemam pojma samo vidim kako je kod drugih sumnjam da bih drugačije.
 
Navede me Akademija na kojoj se trenutno raspravlja o veličini, da pitam:

Da li biste bili sa osobom koja nema penis? Da je npr neki Unsullied ili nešto

Kako biste se seksali? Uz pomoć strepona, ili prstima ili oralno

I ako se npr odlučite za neki od tih načina, je l bi vam bio problem da zadovoljstvo bude samo za vas, da ne možete da ga pružite i drugome

Ne bi se seksali uopšte nego se voleli platonski?

Pitanje za muškarce nije šta biste radili da vam devojka nema vaginu, nego kako biste se organizovali da vi nemate penis


Ako ništa drugo, mogao bi da radim kao evnuh. :lol:
 
Navede me Akademija na kojoj se trenutno raspravlja o veličini, da pitam:

Da li biste bili sa osobom koja nema penis? Da je npr neki Unsullied ili nešto

Kako biste se seksali? Uz pomoć strepona, ili prstima ili oralno

I ako se npr odlučite za neki od tih načina, je l bi vam bio problem da zadovoljstvo bude samo za vas, da ne možete da ga pružite i drugome

Ne bi se seksali uopšte nego se voleli platonski?

Pitanje za muškarce nije šta biste radili da vam devojka nema vaginu, nego kako biste se organizovali da vi nemate penis

Mislim da to lezbejkama uopste ne bi smetalo..naprotiv.
Dakle, ciljna grupa postoji i u tom slucaju..

LjiS akademcima izgleda svasta pada napamet oko ponoci...:lol:
 
Pa dobro da je tek sretnem rekao bih joj da imam decka. A da mi je to voljena pa ne daj boze tipa uskoci u gorucu zgradu da spasi kucence na 5 spratu, i tu se bori, probija kroz dim, stani pani nema kud i skoci a dole ograda pa ko frida se nabode... Pa ok bejbe barem mozes i dalje da mi pusis, a moze napokon i u guzu, a ja cu citati neke knjige o hipnotickom orgazmu.
 
Meni je tu malo problematično, ako nema penis a nema ni nagon..
Čemu onda?

Pa ljubav.

Ako volja da budeš u intimnoj vezi sa ženom (ili drugim muškarcem, ne diskriminišemo) i seksualno je zadovoljavaš na bilo koji način možeš (oralno, pomagala) uprkos tome što ti nikada nećeš moći da iskusiš bilo kakvo slično zadovoljstvo, nije ultimativni dokaz čiste, nesebične ljubavi... ja ne znam šta je.

Kao Sivi Crv što je voleo Misandei.
 
Pa dobro da je tek sretnem rekao bih joj da imam decka. A da mi je to voljena pa ne daj boze tipa uskoci u gorucu zgradu da spasi kucence na 5 spratu, i tu se bori, probija kroz dim, stani pani nema kud i skoci a dole ograda pa ko frida se nabode... Pa ok bejbe barem mozes i dalje da mi pusis, a moze napokon i u guzu, a ja cu citati neke knjige o hipnotickom orgazmu.
A još napišem: Pitanje za muškarce nije šta biste radili da vam devojka nema vaginu, nego kako biste se organizovali da vi nemate penis

I ti pišeš kao da je ona Frida Kalo

Ti šta bi radio da Ti nemaš
 
Pa ljubav.

Ako volja da budeš u intimnoj vezi sa ženom (ili drugim muškarcem, ne diskriminišemo) i seksualno je zadovoljavaš na bilo koji način možeš (oralno, pomagala) uprkos tome što ti nikada nećeš moći da iskusiš bilo kakvo slično zadovoljstvo, nije ultimativni dokaz čiste, nesebične ljubavi... ja ne znam šta je.

Kao Sivi Crv što je voleo Misandei.




Verujem da mogu kad se vole
 
Tema je u rangu: "da li bi se osećali dovoljno muškarcem, da nemate penis"?I kako biste u tom slučaju imali s.x?Naravno i u s. x-u se pita i druga strana, a'l to sad nije tema.
 

Back
Top