Unsullied

Navede me Akademija na kojoj se trenutno raspravlja o veličini, da pitam:

Da li biste bili sa osobom koja nema penis? Da je npr neki Unsullied ili nešto

Kako biste se seksali? Uz pomoć strepona, ili prstima ili oralno

I ako se npr odlučite za neki od tih načina, je l bi vam bio problem da zadovoljstvo bude samo za vas, da ne možete da ga pružite i drugome

Ne bi se seksali uopšte nego se voleli platonski?

Pitanje za muškarce nije šta biste radili da vam devojka nema vaginu, nego kako biste se organizovali da vi nemate penis
a da li onda muskarac ima seksualni nagon ili ne?
 
Mozda bi mi proradila neka sujeta i mrznja sto svi jebu a ja ne, pa bih poceo da zavodim zene, a bio bih dobar u tome jer ne bih bio napaljen. Pa onda do momenta kada ona podivlja, skine mi pantalone, gace, zabezekne se.. E prc nesh hebati, hahahaha, klo klo klip u stiklama na vrata niz hodnkk hahahah hahahahaha ha ha haaaaa
 
U glavi mi je scena, al ne mogu da se setim iz kog filma ili serije... kada lik, crnac, ima nešto kao redovan termin svake nedelje sa prostitutkom, ali ne kreše je, jer je kastriran, nego je samo zadovoljava prstima... jel neko zna odakle je to?
 
Bukvalno je stugots jedini shvatio temu

Ove ostale odmah pukao ego, šta bih bez rca, kako bih se razvio kao muškarac, ubio bih se

Pa ako nam polni organi baš toliko određuju postojanje kao osoba, onda evo ne znam...
 
Mesh cini da u temi ima pre te kastrativne potrebe da se neko ponizi umanjivanjem libida kako bi ispao plitak bez svog prljavog muskog organa. Al ok ne vredjam se. Jednostavno bih ziveo bez kujca. Cini mi se da bih s druge strane imao olaksanje bez te seksualne potrebe. Ali ne znam koliko bi tu ljubav isla. Posto ne verujem u ta neka spajanja iz napisane nenapisane sudbinske knjige jednostavno bih imao prijatelje ice.
 
Mesh cini da u temi ima pre te kastrativne potrebe da se neko ponizi umanjivanjem libida kako bi ispao plitak bez svog prljavog muskog organa. Al ok ne vredjam se.
Nema, učitao si

Bukv su pričali o veličini i ja sam pomislila da bih mogla biti i sa muškarcem koji nema k rac, i setila se scene Grej Vorma i Misandei u krevetu, i tako nastade tema
 
Nema, učitao si

Bukv su pričali o veličini i ja sam pomislila da bih mogla biti i sa muškarcem koji nema k rac, i setila se scene Grej Vorma i Misandei u krevetu, i tako nastade tema
Pa ok aseksualna si osoba imas neke druge potrebe kada su u pitanju partneri i veze. Ne mislim da si ni bolja ni gora od ostalih.
 

Back
Top