улазак у ЕУ ...ахахаха...

ДА ЛИ СТЕ И ДАЉЕ ЗА УЛАЗАК У ЕУ ???

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
А је л' ти стварно верујеш да су Естонци испред Србије у било чему??? Ма хајде, човече, двоструки стандарди владају Четвртим Рајхом, тако је било -тако је и остало.

Kako nisu ? Pa covece u tamosnjoj skupstini se ne razglaba o Tominim cipelama, Seselju, i ko ce gde da sedi u skupstini...
 
Srbija Region Svet Hronika Društvo Ekonomija Nauka Kultura Zanimljivosti Servisne informacije Gledaoci reporteri
subota, 22. avg 2009, 13:13 -> 13:43
Paet: Srbija u EU između 2014. i 2018. godine

Estonija veruje da Prelazni sporazum sa Srbijom treba da stupi na snagu, rekao šef estonske diplomatije Urmas Paet. Ukoliko ispuni sve potrebne uslove, Srbija bi mogla da pristupi Evropskoj uniji između 2014. i 2018. godine.
Urmas_Paet.jpg


Ministar spoljnih poslova Estonije Urmas Paet izjavio je da njegova zemlja veruje da Prelazni sporazum sa Srbijom treba da stupi na snagu, ali da takvu odluku moraju da donesu jednoglasno sve zemlje članice Evropske unije.
Paet je, istovremeno, ocenio da bi Srbija, ukoliko ispuni sve potrebne uslove, mogla da pristupi Evropskoj uniji između 2014. i 2018. godine.
Paet je u intervjuu za "Večernje novosti" istakao da zemlje Zapadnog Balkana, uključujući Srbiju, pripadaju Evropi i EU, dodavši da će bezvizni režim za putovanja u Uniju početi da se primenjuje od 1. januara 2010. godine.
Na pitanje, kada bi zemlje regiona mogle da postanu članice EU, Paet je odgovorio da se nada da bi do toga moglo da dođe sredinom sledeće decenije.
"Mislim da je realno, ukoliko Srbija za to vreme bude bila u mogućnosti da izvrši sve potrebne promene i odgovori na sve kriterijume za pristupanje EU, da to bude između 2014. i 2018. godine. Ne mislim da je to tako dalek rok da bi obeshrabrio srpsko društvo", istakao je šef diplomatije Estonije.


************************************************


Ахаха... е па људи ми смо стварно постали приоритетни ПРЕДМЕТ СПРДЊЕ белосветских курајбера - па ово је невероватно...



Да ли сте и даље за улазак у ЕУ?

Inače, ako bude do 2020., ja ću biti zadovoljan.
 
Srbija Region Svet Hronika Društvo Ekonomija Nauka Kultura Zanimljivosti Servisne informacije Gledaoci reporteri
subota, 22. avg 2009, 13:13 -> 13:43
Paet: Srbija u EU između 2014. i 2018. godine

Estonija veruje da Prelazni sporazum sa Srbijom treba da stupi na snagu, rekao šef estonske diplomatije Urmas Paet. Ukoliko ispuni sve potrebne uslove, Srbija bi mogla da pristupi Evropskoj uniji između 2014. i 2018. godine.
Urmas_Paet.jpg


Ministar spoljnih poslova Estonije Urmas Paet izjavio je da njegova zemlja veruje da Prelazni sporazum sa Srbijom treba da stupi na snagu, ali da takvu odluku moraju da donesu jednoglasno sve zemlje članice Evropske unije.
Paet je, istovremeno, ocenio da bi Srbija, ukoliko ispuni sve potrebne uslove, mogla da pristupi Evropskoj uniji između 2014. i 2018. godine.
Paet je u intervjuu za "Večernje novosti" istakao da zemlje Zapadnog Balkana, uključujući Srbiju, pripadaju Evropi i EU, dodavši da će bezvizni režim za putovanja u Uniju početi da se primenjuje od 1. januara 2010. godine.
Na pitanje, kada bi zemlje regiona mogle da postanu članice EU, Paet je odgovorio da se nada da bi do toga moglo da dođe sredinom sledeće decenije.
"Mislim da je realno, ukoliko Srbija za to vreme bude bila u mogućnosti da izvrši sve potrebne promene i odgovori na sve kriterijume za pristupanje EU, da to bude između 2014. i 2018. godine. Ne mislim da je to tako dalek rok da bi obeshrabrio srpsko društvo", istakao je šef diplomatije Estonije.


************************************************


Ахаха... е па људи ми смо стварно постали приоритетни ПРЕДМЕТ СПРДЊЕ белосветских курајбера - па ово је невероватно...



Да ли сте и даље за улазак у ЕУ?

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Као одисеја у свемиру...
 
Pre će Srbija da se raspadne, nego EU. A da se ne bi raspala do kraja, bolje joj je da barem radi na tome da uđe u EU.

A ako ispunimo sve uslove, a ne uđemo u uniju, ja ću biti presrećan, jer su sami uslovi koji se traže dobra stvar za nas.

Tu se slazemo.Inace,drzava oce da udje tamo,i to joj je i prva i druga stavka,zato ce se pre Srbija raspasti.Umesto da ocuvaju drzavu,resavaju nase probleme,makar nikada ne usli u eu,bolje stabilna i mirna drzava nego Beogradski pasaluk u eu.
 
У ЕУ да али да Брисел признаје Србији суверенитет над целом њеном територијом, као што је Србији суверенитет признат у УН.
Глупо је приступити некој организацији која ти не признаје право суверенитета, јер право националних мањина у некој држави не може бити веће од права суверенитета те државе.
 
У ЕУ да али да Брисел признаје Србији суверенитет над целом њеном територијом, као што је Србији суверенитет признат у УН.
Глупо је приступити некој организацији која ти не признаје право суверенитета, јер право националних мањина у некој држави не може бити веће од права суверенитета те државе.

Dakle,da Belgija povuce priznanje Kosova,pa onda moze u EU?:lol:
 
Evropska Unija, trenutno, nije dobro rjesenje za Srbiju. Ima da postanemo radno roblje u svojoj zemlji.
Imam neke prijatelje Slovence i oni mi se stalno zale kako je sada mnogo gore nego prije dok nisu bili u EU.
Znam, neki ce sad reci kako nemoze da bude gore u Srbiji nego sto jeste ali pogledajte jednu Rumuniju , pa i Bugarsku !! Stanje se uopste nije popravilo, a kad su usli u EU , ocekivanja su bila ogromna. Mislim da je glupo ocekivati od stranaca da ti urede drzavu.

Mi sami moramo to da odradimo , a tek onda da vidimo ako EU odgovara nasim interesima.
 

Back
Top