Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala na informaciji...ja sam iz Vrbasa pa mi je sve to daleko,sem mozda Merkatora u N.Sadu:think:,moram sa mm popricati;)
Samo jedna korekcija. Pod "Stari Merkator" se podrazumeva zgrada u kojij se nekad nalazio slovenački "Merkator", ali je od "onog" rata na ovamo to zapravo tržni centar sa mnoštvom prodavnica. U okviru njega postoji čak i pijaca.
Dakle... boje nisu kupljene u "Merkatoru", tako da ... pogledaj po samoposlugama: Maksiju, Univeru... ne znam šta ima u Vrbasu ;)
 
Samo jedna korekcija. Pod "Stari Merkator" se podrazumeva zgrada u kojij se nekad nalazio slovenački "Merkator", ali je od "onog" rata na ovamo to zapravo tržni centar sa mnoštvom prodavnica. U okviru njega postoji čak i pijaca.
Dakle... boje nisu kupljene u "Merkatoru", tako da ... pogledaj po samoposlugama: Maksiju, Univeru... ne znam šta ima u Vrbasu ;)

Ahaa...onda od te ljubavi nema nista.Ima u Vrbasu i maxy i Rodic ali slabo su snabdeveni sa tim potrepstinama .U svakom slucaju hvala na informaciji :)
 
Vesna torta ti je super, nece ti trebati 100 godina, samo sledeci put stavi i tockove.
Ja do sada nisam radila torte na koje ima nesto sto se ne jede.Sad sam prvi put radila takvu tortu i ispala lepa iako mi nije bilo drago.Zato sam sve one igracke prala pa susila da ne mislim kako ce deca to da jedu, da ne bude nesto pa da ja ispadnem kriva. Evo pa same prosudite.
picture.php
 
Vesna torta ti je super, nece ti trebati 100 godina, samo sledeci put stavi i tockove.
Ja do sada nisam radila torte na koje ima nesto sto se ne jede.Sad sam prvi put radila takvu tortu i ispala lepa iako mi nije bilo drago.Zato sam sve one igracke prala pa susila da ne mislim kako ce deca to da jedu, da ne bude nesto pa da ja ispadnem kriva. Evo pa same prosudite.
picture.php

Sto je ovo dobro!! Gledala sam ovakve na netu, to je u USA hit trenutno. A kako za ove igracke, kupis pa im naplatis?:think:
 
ovo su malo drugaciji golupcici



a ovo je bio neki brzinski pokusaj pravljenja stita i maca,za malog kuma koji mnogo voli da jede fondan pa mi i nije zamerio na ostatku





i uz svu mogucu pomoc dragog prijatelja rzorice nisam imala strpljenja za neke delove ove zivuljke,ustvari telo je bilo od jedne kremaste torte pa nije moglo da drzi ovu glavu onako kako sam zamislila da treba,sve u svemu proslo je kako treba

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top