Украјински портал "Страна.уа": Арт бар "Офанзива" у Кијеву на свом менију увео јела под називим "Крокус сити", "Дарија Дугина", "Путин са пилетином"

Agreed. Ali opet je onda svet u problemu. Još ako mu se Comrade Xi pridruži i Comrade Kim neće biti naivno za Slobodni Svet.
Pitanje je kom carstvu će se onda Cenjeni @комшија priključiti.:per::lol:
Да, свет је у проблему. Управо тако. Мислим да свет коначно треба да постане свестан тога.

Ја сам написао један пост јучер баш у том стилу.

https://forum.krstarica.com/threads...nosti-u-sukob-u-ukrajini.997301/post-48762600
 
Знаш шта је мени занимљиво?

У трећој години агресорског рата Русије против Украјине, у којем је Русија одговорна за макар 200 000 мртвих Украјинаца, још два пута толико повређених и осакаћених и око 10 милиона расељених, многима од нас још увек ради подсвесни црв сумње у глави, да тражимо оправдања за то.

Па су тако на почетку рата настали снимци наводно неких Рома везаних за бандере у Лвиву, који је требало да нам докажу да је Русија у праву, да су становници Лвива нацисти. Или су скенерилали и фотошопирали тетоваже на сваком војнику из Украјине, па би онда од 100 000 скенираних нашли 20 са кукастим крстевима или оним словенским кукастим крстевима и све их ђутуре објавили "ЕВО КОГА ЗАПАД ПОДРЖАВА". Тај наратив је донекле опао с временом, али опет повремено изађу вести које би требало да Руску Федерацију представе као разумну државу са циљем, а Украјинце као, ево у овом случају канибале.

Овакав ресторан није леп, наравно, и неукусно је што постоји, али сети се само колико се Срба веселило "Миладину" након 09-11 и желело му добру срећу и дуг живот, и сви су то видели као наш врцави, политичко некоректни хумор. Дух Горског Вијенца.

Замисли да је Америка то користила као доказ да смо савезници Ал Каиде.
Aj nemoj lupati gluposti! Pa taj deo Ukrajine ka Evropi je i negovao kult 4 rajha sa sve simbolima i opasno su se ložili na to i paradirali pod zastavama sa svastikom. E sada ih više nema jer su ih Rusi poslali na onaj svet i sada su Ukri počeli da šize i ***** ali se i dalje ne bune protiv režima iz Kijeva koji ih svakodnevno šalje u grobove.
 
Aj nemoj lupati gluposti! Pa taj deo Ukrajine ka Evropi je i negovao kult 4 rajha sa sve simbolima i opasno su se ložili na to i paradirali pod zastavama sa svastikom. E sada ih više nema jer su ih Rusi poslali na onaj svet i sada su Ukri počeli da šize i ***** ali se i dalje ne bune protiv režima iz Kijeva koji ih svakodnevno šalje u grobove.
https://archive.felixfeatures.com/image/I0000q6RssXbU5DM

kad ce putin da bombarduje moskovske naciste ?
 
То је зато што Путин није Горбачов, него Стаљин и Хитлер.
Putin je umereniji, trezven i personalistički nastavak Jeljcina sa više sile iza sebe
Мислим да мораш да се решиш фантазије да је он неки стратег, политичар, цар, нови Брежњев, владар, председник, разуман господин, Дон Вито Корлеоне, неко са ким је могуће договорити се, разуман стратешки партнер, такмац са стилом, џентлмен са ружом, часни противник, Ромел, virtuous pagan.
Don Vito Corleone jeste, a i dobar partner. Ali sad je Mefistofel.
Он је крвожедни, полудементни бос параноидног криминалног клана. Нови Стаљин.
Staljin je bio trezven do 53e, a to poludementni je projekcija britve koji je potpuno dementan. Kriminalni klan nažalost nije vodio, samo je skupljao novac za Sobčaka.
И ма колико су ФДР и Черчил хтели договор са Стаљином, он је подигао гвоздену завесу.
Obrnuto. Amerikanci su zajebali Čerčila u toj priči. FDR je bio mrtav pre nego što je Truman promenio politiku.
Socijalista ako ne i MarksistaFDR je predlagao sistem "četiri policajca". guglaj.
Тако је и данас.
Da je i istina, a poluistina je tj. gore od laži, obrnute su uloge danas.
 
U Rusiji nema nacizma. Nije dozvoljen. Nulta tolerancija.
ima neonacista koji vicu hajl hitler i slave firerov rodjendan.
Rusija je poznata po svojim pronacistickim stavovima, jedina drzava koja jos uvek proganja jevreje
 
Јака моода. Држава у рату, свашта се може очекивати у циљу омаловажавања непријатеља, ма колико неукусно било.

Иначе, наравно да ће мржња Украјинаца према Русима расти, то није питање.

Питање је колико ће их преостати...да мрзе...
 
Osecam da je neka FSB fora, ovo lici na klasicne njihove fore.

Tako i Sloba kad je bilo bombardovanje, dovodio Rome iz BG-a na aerodrom u BG-u, pa dovuce ekipu RTS-a da pricaju u kamere kako su oni Siptari koji su pobegli sa Kosova od NATO bombi ka BG-u. :cepanje:

Dobar lakmus papir da provalite da je nesto patka KGB-like moronskih Sluzbi je- Sto retardiranija vest, veca verovatnoca da je Sluzba gurnula u etar.

U istoriji SLuzbi, niko nema gluplje i gore klosarske fore iz treceg osnovne kao KGB- like Sluzbe.

Te Sluzbe su toliko tupave i retardirane, cak i za standarde Sluzbi po svetu, koji su objektivno jako niski.
 
Osecam da je neka FSB fora, ovo lici na klasicne njihove fore.

Tako i Sloba kad je bilo bombardovanje, dovodio Rome iz BG-a na aerodrom u BG-u, pa dovuce ekipu RTS-a da pricaju u kamere kako su oni Siptari koji su pobegli sa Kosova od NATO bombi ka BG-u. :cepanje:

Dobar lakmus papir da provalite da je nesto patka KGB-like moronskih Sluzbi je- Sto retardiranija vest, veca verovatnoca da je Sluzba gurnula u etar.

U istoriji SLuzbi, niko nema gluplje i gore klosarske fore iz treceg osnovne kao KGB- like Sluzbe.

Te Sluzbe su toliko tupave i retardirane, cak i za standarde Sluzbi po svetu, koji su objektivno jako niski.
Jedini problem je što je ovo ukrajinski portal. Sad da li je podmetačina, moguće da jeste...
 
Знаш шта је мени занимљиво?

У трећој години агресорског рата Русије против Украјине, у којем је Русија одговорна за макар 200 000 мртвих Украјинаца, још два пута толико повређених и осакаћених и око 10 милиона расељених, многима од нас још увек ради подсвесни црв сумње у глави, да тражимо оправдања за то.

Па су тако на почетку рата настали снимци наводно неких Рома везаних за бандере у Лвиву, који је требало да нам докажу да је Русија у праву, да су становници Лвива нацисти. Или су скенерилали и фотошопирали тетоваже на сваком војнику из Украјине, па би онда од 100 000 скенираних нашли 20 са кукастим крстевима или оним словенским кукастим крстевима и све их ђутуре објавили "ЕВО КОГА ЗАПАД ПОДРЖАВА". Тај наратив је донекле опао с временом, али опет повремено изађу вести које би требало да Руску Федерацију представе као разумну државу са циљем, а Украјинце као, ево у овом случају канибале.

Овакав ресторан није леп, наравно, и неукусно је што постоји, али сети се само колико се Срба веселило "Миладину" након 09-11 и желело му добру срећу и дуг живот, и сви су то видели као наш врцави, политичко некоректни хумор. Дух Горског Вијенца.

Замисли да је Америка то користила као доказ да смо савезници Ал Каиде.
Problem je što ti i dalje ne kontaš da je ovo bolesno.Za razliku od ovih fanatika iz Ukrajine koju EU predstavlja kao vrh civilizacije i demokratije, ja se nešto ne sjećam restorana iz BL ili Beograda sa menijem 11.9.Kapiraš to je bolesno.Podržavate banderaše jer su korisne budale i dičite se takvim perverzijama.
 
Poslednja izmena:
Problem je što ti i dalje ne kontaš da je ovo bolesno.Za razliku od ovih fanatika iz Ukrajine koju EU predstavlja kao vrh civilizacije i demokratije, ja se nešto ne sjećam restorana iz BL ili Beograda sa menijem 11.9.Kapiraš to je bolesno.Podržavate banderaše jer su korisne budale i dičite se takvim perverzijama.
Znaš šta je stvarno bolesno?

Bilo koji od nekoliko stotina različitih ratnih zločina koje je tzv. Ruska Federacija počinila u Ukrajini. To je bolesno. I dičenje takvim perverzijama... E to je jadno.
 
Problem je što ti i dalje ne kontaš da je ovo bolesno.Za razliku od ovih fanatika iz Ukrajine koju EU predstavlja kao vrh civilizacije i demokratije, ja se nešto ne sjećam restorana iz BL ili Beograda sa menijem 11.9.Kapiraš to je bolesno.Podržavate banderaše jer su korisne budale i dičite se takvim perverzijama.
Potputno sam ubedjen, da je u Srbiji vise slavljen 11-i septembar, sa sve time sto ti pricas, razni proizvodi sa Osama bin Laden natpisima, slikama, nazivima jela, nego sto to danas postoji u Ukrajini za ovaj teroristicki napad. Deca po nasim skolama su se radovala 11-om septembru. Znam, jer sam ja tada isao u srednju.

Naravno da ima veze i sa time sto je tamo sada rat, pa imaju i da se bave bitnijim stvarima, a mi smo 2001-e imali mir, uz vremenski jako blizak dogadjaj od pre par godina.

To je cak toliko jednostavno shvatiti, da ja ne mogu da verujem da neko moze i da pomisli suprotno, cak i u nekoj apstrakciji.

Naravno, to ne znaci nista da je jedan narod gori od drugog, kao sto vi konstantno i uvek poentirate, poput ovog tvog posta, vec je tu razumevanje cisto nekih tehnickih stvari.
 
Овај објекат својим посетиоцима нуди и одрезак Дариа Дугина, сендвич Алексеј Наваљни и посебну врсту јела - Путин са пилетином, Путин са печуркама итд...
neki ukrajinci su kanibali jos od holodomora, ne uzimati im za zlo, problem je kompleksniji, ovo je samo vrh ledenog brega

ovi nasi drugosrbi sto se segace trebaju da budu svesni da dolazi do degeneracije, vec u sledecoj generaciji
 
Znaš šta je stvarno bolesno?

Bilo koji od nekoliko stotina različitih ratnih zločina koje je tzv. Ruska Federacija počinila u Ukrajini. To je bolesno. I dičenje takvim perverzijama... E to je jadno.
To se zove rat i ništa novo što do sada nismo vidjeli.Snimci i slike na temi o Ukrajini su uglavnom sa fronta gdje ginu vojnici u ratu.Dok već ova tema govori o izopačenosti pojedinaca u Kijevu trenutno.Naravno da neću reći kako su svi Ukrajinci ludaci i fašisti ali trenutna vlast koketira sa vrlo ekstremističkim strujama koje su praktično i odgovorne za gradjanski rat koji je doveo i do ove intervencije Rusije na kraju.Prvo su napali svoje gradjane a sada su u ratu sa neklearnom silom.Ubjedljivo naslupanija epizoda u istoriji ukrajinske nacije koja će završiti kao i svaka ekstremistička epizoda bilo koje države, u krvi i ratu.Tužno je i jadno podržavati takvu Ukrajinu danas...
 
Potputno sam ubedjen, da je u Srbiji vise slavljen 11-i septembar, sa sve time sto ti pricas, razni proizvodi sa Osama bin Laden natpisima, slikama, nazivima jela, nego sto to danas postoji u Ukrajini za ovaj teroristicki napad. Deca po nasim skolama su se radovala 11-om septembru. Znam, jer sam ja tada isao u srednju.

Naravno da ima veze i sa time sto je tamo sada rat, pa imaju i da se bave bitnijim stvarima, a mi smo 2001-e imali mir, uz vremenski jako blizak dogadjaj od pre par godina.

To je cak toliko jednostavno shvatiti, da ja ne mogu da verujem da neko moze i da pomisli suprotno, cak i u nekoj apstrakciji.

Naravno, to ne znaci nista da je jedan narod gori od drugog, kao sto vi konstantno i uvek poentirate, poput ovog tvog posta, vec je tu razumevanje cisto nekih tehnickih stvari.
Pa postoje i danas ljudi koji se raduju kada neki dilkan u SAD pobije pola škole u fazonu e neka im je.Uvjek će biti dilkana.Ja govorim o sistemu koji podržava bolest i terorizam.To se kod nas nikada nije desilo bez obzira na naš bijes jer su nas isti bombardovali, čuj jelo Krokus Siti, Darija Dugin.lol Zar to nije previše bizarno?
 

Back
Top