Украјинска војска напала Русију - Координате добили са америчких сателита?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.270

Украјинска армија напала је балистичким ракетама Точка-У руски пригранични град Белгород


Истовремено је беспилотним летелицама Ту-143 «Стриж» ударила по Курску. У оба случаја: по цивилним објектима.

Портпарол Министарства одбране РФ генерал-потпуковник Игор Конашенков саопштио је подробности:

„Напади су се догодили између 03.00 и 03.30 по московском времену. Кијевски режим је за нападе на Белгород и Курск користио касетну муницију. Тукао је стамбене четврти где нема војних објеката. Све три ракете лансиране на Белгород уништене су у ваздуху“.

Олупина једне пала је на стамбени објекат, са касетном бомбом.

ukrajinska_vojska_mou-700x467.jpg


Ono što je meni zapalo za oko je sledeće:

Сергеј Хатиљов, бивши командант ракетних снага руских десантних јединица, изјавио је: „Ми знамо сва командна места Оружаних снага Украјине, све њихове центре за доношење одлука и друге најважније објекте. Све њихове координате знамо у један метар. Све до запете, како се каже».

«Да све то уништимо, потребна су нам свега два сата. Да их онемогућимо да то чине, а и да заувек ставимо тачку на украјнински систем војног одлучивања».

Ako mogu, zašto neće? Već sam čuo iz nekoliko izvora da se Rusiji ovaj rat isplati te da im se ne žuri?
 
Isplati se nekim Putinovim mafijašima, a to za civilne ciljeve u Belgorodu zaboravi. Ako su uopšte gađali to su bile neke Rusima korisne stvari i posećivali su ih tu i ranije, samo helikopterima.
misliš, kao oni tržni centri što su ih Rusi razbili u Ukrajini?
 
Naravno da se isplati rat, zamisli ovu poziciju, Rusija kao najveca drzava uzece nazad Ukrajinu i osvojice vojno sve drzave koje pozeli u ovoj i sledecim decenijama. To je ogroman potencijal rudnih bogatstva obradivog zemljista, nafte i gasa. Rusija ce kliziti iz rata u rat.

Nek se pripreme kosovski siptari, ono malo sto ih je ostalo na kosovu nesvesni promenom snaga u svetu u poslednjoj deceniji. Ubrzano se prazni kosovo, nisu siptari glupi toliko.
 
da se rat zavrsio za nedelju dana mnoge stvari ne bi isplivale na povrsinu

ne bi se tresao ceo svet, ne bi evropa shvatila kolika je nula u svetskim okvirima

ovo je geostrateski sukob na vise nivoa , ocito je da tu ima jos stvari i da se rusima ne zuri

a sto se kordinata tice , na google mapama desni klik iznad kuce ce ti izbaciti koordinate

ne vidim da je potrebna neka velika tehnika za to
 
Isplati se nekim Putinovim mafijašima, a to za civilne ciljeve u Belgorodu zaboravi. Ako su uopšte gađali to su bile neke Rusima korisne stvari i posećivali su ih tu i ranije, samo helikopterima.
О чему ти пишеш?
Невероватно је шта можеш да срочиш и окачиш?!
Па ово није ни на нивоу малог Перице!
 
A ko baca ove forice da su pogodili uz pomoc koordinata sa americkih satelita :mrgreen: ? Pa Amerikanci bi im davali oruzje dugog dometa da zele da ovi gadjaju ciljeve u Rusiji.....Oruzje za kojim Ukrajinci kukaju od pocetka rata...
u tom tekstu se kaže i ovo

У међувремену се сазнало да је три дана раније Белгород снимао амерички комерцијални ссателит ГеоЕyе-1 у власништву компаније Маxар.
Други амерички сателити – Wорлдвиеw-2 и Wорлдвиеw-3 – снимали су Белгородску област 27, 22. и 20. јуна.
 
u tom tekstu se kaže i ovo

У међувремену се сазнало да је три дана раније Белгород снимао амерички комерцијални ссателит ГеоЕyе-1 у власништву компаније Маxар.
Други амерички сателити – Wорлдвиеw-2 и Wорлдвиеw-3 – снимали су Белгородску област 27, 22. и 20. јуна.
Ma da li su snimali ili nisu to ko zna da li je istina, kako se radi i cemu sluzi...Da li je to uopste nesto nesvakidasnje... Ali to da su im oni dali koordinate to su standardne izmisljotine lazljivih medija bez pokrica...Ja ne znam kako vi ne vidite koliko su zlobni ti mediji u kojima i urednistvo i sami novinari izmisljaju kako kome dune...
 
Ma da li su snimali ili nisu to ko zna da li je istina, kako se radi i cemu sluzi...Da li je to uopste nesto nesvakidasnje... Ali to da su im oni dali koordinate to su standardne izmisljotine lazljivih medija bez pokrica...Ja ne znam kako vi ne vidite koliko su zlobni ti mediji u kojima i urednistvo i sami novinari izmisljaju kako kome dune...
puno puta sam čitao baš iz zapadnih medija gde se hvale kako su Ukrajinci pogodili ovo ili ono koristeći zapadno oružje. Bilo je poimenici i američko i kanadsko i švedsko i britansko i nemačko, što se ja sećam
 
puno puta sam čitao baš iz zapadnih medija gde se hvale kako su Ukrajinci pogodili ovo ili ono koristeći zapadno oružje. Bilo je poimenici i američko i kanadsko i švedsko i britansko i nemačko, što se ja sećam
Ajde daj nam to da vidimo.....
 
Ako mogu, zašto neće? Već sam čuo iz nekoliko izvora da se Rusiji ovaj rat isplati te da im se ne žuri?
gas skocio, naftu ce sad da dupliraju cenu, zlato isto- zapad sve radi da se rusija obogati, samo je uslov da sto duze delje glupe ukre dok se ne pripremi veliki reset, a ovo sa cenama, inflacijom je preduslov bez koga se ne bi mogao ni sprovesti veliki reset, a ovako je zapadu rusija idealan alibi
 
gas skocio, naftu ce sad da dupliraju cenu, zlato isto- zapad sve radi da se rusija obogati, samo je uslov da sto duze delje glupe ukre dok se ne pripremi veliki reset, a ovo sa cenama, inflacijom je preduslov bez koga se ne bi mogao ni sprovesti veliki reset, a ovako je zapadu rusija idealan alibi
Значи, Руси у Русији неће бити део великог ресета јер ће се обогатити, а не осиромашити? :lol:
Ништа. Да се селиш у Русију онда. :mrgreen:
 
neki zapadni analitičari predvidjaju da će rat da se oduži jer se Rusija bogati zbog njega
Rat ce trajati dugo jer Rusi nece da ubijaju svoju odmetnutu bracu. Secas se da sam predvidjao za 48h da ce Rusi pocistiti ukr, nisam racunao na bratski momenat. To je visoka imperijalna politika ne razumemo mi sve najbolje... samo cekamo da se putin zacari i Rasa federejsn postane Carevina Rusija.
 
Значи, Руси у Русији неће бити део великог ресета јер ће се обогатити, а не осиромашити? :lol:
Ништа. Да се селиш у Русију онда. :mrgreen:
Potrajace to, mislim taj veliki reset nije to dugme, stisnes i gotovo, resetovao si. Ryusi, ne da oni nece da se resetuju, nego bi oni hteli da se niko ne resetuje, ali ne mozes ti to objasniti nekome kao sto je linch, da je zelena tranzicija prevara, moras da ga provedes kroz nju, ali da osiguras da se ne desi depopulacija
 

Back
Top