Ukinut sport klub na supernova!!!

U ugovoru piše, naravno ko je uzeo odgovarajući ugovor, da su dužni da isporučuju arene i sk... Tako da je ovo direktno kršenje prava potrošača.

Znam da jeste, ali mi smo njima nebitni.
Slično se i nama desilo pre mesec dana. Meni je internet bio u kvaru pola dana i zovemo mi MTS službu kad ono sve su u fazonu nema problema radimo na rešenju vašeg problema. Prođe ceo dan i nema interneta ntiti fkisnog telefona. Zovemo ih sutra javlja se drugi operater i kaže isto. I tako tri nedelje dok na kraju nismo otkazali MTS i uzeli VIP.
 
Danas, 18.01.20 su ukinuti svi sport klubovi članovima supernove. Nisu se dogovorili oko cene i tako sada, kada je vikend, drugovi moji gledajte otalijansku ligu samo... Lopovčine jedne, lepo su mi pričali da će ukinuti SK a ja nisam verovao.

Jedno je šta su ti pričali, a drugo šta piše u Ugovoru.
Pročitaj ga i vidi da li to negde piše, iskreno, ne verujem...
 
Screenshot_20200118_094904_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_20200118_094904_com.facebook.katana.jpg
 
To je spisak kanala uz moj paket sve plus, to imam uz ugovor
Сада можеш да се сликаш са тим Уговором!
Сигурно да у Уговору стоји клаузула: ,,СУПЕРНОВА задржава право промене садржаја Основног пакета, кроз увођење нових, престанак пружања појединих канала или њихову замену уз обавезу да Основни пакет садржи бајмање *****канала, колико је Уговором Уговором заскључено''.
Сада Уговор у руке па га исчитај и јави нам како ствари стоје!
 

Back
Top