Quantcast

Ukinut sport klub na supernova!!!

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
13.573
U ugovoru piše, naravno ko je uzeo odgovarajući ugovor, da su dužni da isporučuju arene i sk... Tako da je ovo direktno kršenje prava potrošača.
Znam da jeste, ali mi smo njima nebitni.
Slično se i nama desilo pre mesec dana. Meni je internet bio u kvaru pola dana i zovemo mi MTS službu kad ono sve su u fazonu nema problema radimo na rešenju vašeg problema. Prođe ceo dan i nema interneta ntiti fkisnog telefona. Zovemo ih sutra javlja se drugi operater i kaže isto. I tako tri nedelje dok na kraju nismo otkazali MTS i uzeli VIP.

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
467.583
Danas, 18.01.20 su ukinuti svi sport klubovi članovima supernove. Nisu se dogovorili oko cene i tako sada, kada je vikend, drugovi moji gledajte otalijansku ligu samo... Lopovčine jedne, lepo su mi pričali da će ukinuti SK a ja nisam verovao.
Jedno je šta su ti pričali, a drugo šta piše u Ugovoru.
Pročitaj ga i vidi da li to negde piše, iskreno, ne verujem...

Poruka
24.135
To je spisak kanala uz moj paket sve plus, to imam uz ugovor
Сада можеш да се сликаш са тим Уговором!
Сигурно да у Уговору стоји клаузула: ,,СУПЕРНОВА задржава право промене садржаја Основног пакета, кроз увођење нових, престанак пружања појединих канала или њихову замену уз обавезу да Основни пакет садржи бајмање *****канала, колико је Уговором Уговором заскључено''.
Сада Уговор у руке па га исчитај и јави нам како ствари стоје!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.