Ujedinjenje ateista,antiteista i agnostika !!!

Procitaj ako znas da citas. Okupljaju se ateisti,agnostici i antiteisti, zasto ? Zato sto imaju nesto zajednicko.
Ti kada si se rodio si poceo da verujes u glupost da je covek nastao od kamena.
Ako nisi primetio, za te ''nesveste praznike'' koje ti kazes da stoje u zabavi, ateisti Srbije traze ne radne dane,hoce da se izjednace sa verskim praznicima. Hoce to da proguraju na mala vrata,ovamo kao zabava...

- - - - - - - - - -



Ja mogu da pisem sta hocu.

Ali time pokazujes da ti tvoja vera nije ispunila i nije dala svu paznju koju si htela. Nije te mogla zadrzati u jedinstvu sa tobom vec te je udaljila i dozvolila da se bavis sa ATEISTIMA.

Zar neko moze jedan tren da se okrene od izvora ljubavi a da ga je spoznao?

- - - - - - - - - -

i ? Njegove citate koristis za svoje ''verovanje'' ?

Posto si slepa, nisi videla da sam napisao sta mislis o tome... Gde sam napisao da verujuem?
 
Au ******, koji si ti ludak.
Ne pise ni rec o tome sto pricas, a ti popusila neke teske droge i citas sta ne pise...

Ujedinjuju se ateisti amerike i ateisti hrvatske, od svega, postoji naslov bez teksta na blogu koji kaze, vise nas je nego sto mislite, i sad se oni ujedinjuju da tiranisu vernike, tako sto na ateisti.org u sekciji zabava stoji pobrojan **** i palac. I verovatno se zbog toga militarizuju, idu tenkovima od njujorka do beograda. Da izdejstvuju praznike, da malo dzabalebare... :eek:

Idi bre na pregled kod doktora. Ne spamuj forum sa svojim retardiranim izjavama.
 
Rekla si mi da sa ATEISTA jer sam protiv religija i verskih organizacija.

Po tome za tebe je svako ateista ko ne pripada nijednoj religiji i verskoj organizaciji.

Adam i Eva nisu pripadali ni jednoj religiji ni verskoj organizaciji i po tome su za tebe oni ATEISTI! :hahaha:

Dokle vise?

- - - - - - - - - -



Ko kaze da je bog ono sto je tvoja organizacija i sve ostale na ovom svetu predstavile?

Rekao sam cim ne verujem u takvog boga kojeg su predstavili ja sam u vasim ocima ateista.

Posto su za vreme Adama i Eve postojale verske organizacije, danas te krenule sa blamiranjem :rotf::rotf::rotf:
Ti si vernik,ako verujes u ono sto pise Tolstoj ? :klap:

- - - - - - - - - -

Umesto UTAH da nas sve prosvetlis i dan nam kazes kakav je osecaj kada se spozna ISTINA i bog ti se tu bavis sa ateistima.. :hahaha:

Ti bolje pomozi tati i mami na njivi, nego sto pricas kako verujes u citate jednog knizevnika :rotf::klap:
 
Posto su za vreme Adama i Eve postojale verske organizacije, danas te krenule sa blamiranjem :rotf::rotf::rotf:
Ti si vernik,ako verujes u ono sto pise Tolstoj ? :klap:

Prevedi mi sve. Ne razumem.

P.S. GDE SAM JA REKAO DA VERUJEM U ONO STO PISE TOLSTOJ? Pitao sam te "sta mislis o tome". Ali posto si slepa i ne vidis, to podrazumeva da si tako izabrala.

Zbog toga postoje i price i objave. Price za one koje gledaju ne vide i slusajuci ne cuju niti razumeju!

Uzivaj!

Pozdrav (za kraj).
 
Ali time pokazujes da ti tvoja vera nije ispunila i nije dala svu paznju koju si htela. Nije te mogla zadrzati u jedinstvu sa tobom vec te je udaljila i dozvolila da se bavis sa ATEISTIMA.

Zar neko moze jedan tren da se okrene od izvora ljubavi a da ga je spoznao?

- - - - - - - - - -



Posto si slepa, nisi videla da sam napisao sta mislis o tome... Gde sam napisao da verujuem?

Ti pokazujes da si zalutao na ovu temu i da mlatis praznu slamu. Ti ces da odredjujes ljudima sta ce da pisu i o cemu ce da raspravljaju...smesno
Zasto citiras Tolstoja ?
 
Au ******, koji si ti ludak.
Ne pise ni rec o tome sto pricas, a ti popusila neke teske droge i citas sta ne pise...

Ujedinjuju se ateisti amerike i ateisti hrvatske, od svega, postoji naslov bez teksta na blogu koji kaze, vise nas je nego sto mislite, i sad se oni ujedinjuju da tiranisu vernike, tako sto na ateisti.org u sekciji zabava stoji pobrojan **** i palac. I verovatno se zbog toga militarizuju, idu tenkovima od njujorka do beograda. Da izdejstvuju praznike, da malo dzabalebare... :eek:

Idi bre na pregled kod doktora. Ne spamuj forum sa svojim retardiranim izjavama.

Ludak mi kaze....
Ti ne znas da citas, to je tvoj problem, Lepo pise ateisti,antiteisti i agnostici, za Hrvatsku,Crnu Goru,Bosnu.....itd
Sta rade ateisti u drustvu antiteista ? The End
Ti veruju i dalje da si nastao od velikog praska, i vredjaj i pokazi koliko ste vi ateisti tj antiteisti netolerantni....

- - - - - - - - - -

Ma bezi bre, nisi normalna.

Dokaz da ti nisi ni ateista nego antiteista koji samo vredjas i mrzis.
 
Prevedi mi sve. Ne razumem.

P.S. GDE SAM JA REKAO DA VERUJEM U ONO STO PISE TOLSTOJ? Pitao sam te "sta mislis o tome". Ali posto si slepa i ne vidis, to podrazumeva da si tako izabrala.

Zbog toga postoje i price i objave. Price za one koje gledaju ne vide i slusajuci ne cuju niti razumeju!

Uzivaj!

Pozdrav (za kraj).

Objasnjavas kako ''verujes u Boga'' bez Crkve i religije i citiras Tolstoja....i polse kada se izblamiras pitas gde sam ja to napisao....
Vidim da bezis posto nemas vise argumenata....
 
Cilj im je jasan borba protiv Boga, Crkve i vernika....izgleda da sve zavrsava u antiteizmu....:think:

Boriti se mozes samo protiv sebe istih, koji isto tako zude za bitkom, porobljivanjem i dominacijom,
nece se neko boriti protiv crkve ako nema sta da joj oduzme, ali crkva dominira nad milionima ljudi a neko bi da im to otme,
a sve dok do bitke ne dodje crkva stoji na vrhu brega zla, pohlepe i nasilja.
No ako je neko pobedi, samo ce zauzeti njeno mesto i bice jos gori - pravu pobedu moze doneti samo zdrav razum, nikako nasilje i destruktivnost.
Ti koji traze borbu protiv crkve nisu nikakvi ateisti, vec pohlepni ljudi koji zude za istim tim sto i crkva.
 
psros si se za oskara misko....sad ne mogu da te operu ni dunav ni sava.....pokazao si da si najveci vernik od sviju...vernik sopstvenih zabluda.......:hahaha:

Hajde pacenice, nadji mi dokaz da da je pre 50.000godina postojala organizovana religija, da je neandertalac ( isto spada pod Homo Sapiens-e ), verovao u Boga... Nadji mi dokaz ako si toliko ubedjen u tvoje idiotluke. Ovako samo seres sebi u usta...
 
Hajde pacenice, nadji mi dokaz da da je pre 50.000godina postojala organizovana religija, da je neandertalac ( isto spada pod Homo Sapiens-e ), verovao u Boga... Nadji mi dokaz ako si toliko ubedjen u tvoje idiotluke. Ovako samo seres sebi u usta...

Pa druze zaboravio si da religiozni vernici veruju da je zemlja stara oko 6000 god... :hahaha:

Isto da je RELIGIJA OPIJUM ZA NAROD!
 

Back
Top