Ujedinjenje ateista,antiteista i agnostika !!!

O kojoj bre istini pricas, KOJA ORGANIZACIJA, lepo te pitam...



Evo, reci mi koja je to organizacija, leba ti.
Ovaj tekst prica o americkim ateistima, u vreme bozica. Cista retardirana glupost, koju nije napisao ateista, vec neki vernik da bi malo pljuvao po ateistima.

Drugi link nema nikakav tekst osim naslova, ostalo sto si napisala, nema veze s mozgom.

Samo ako ateisata pisa o ateizmu onda je to istina HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Znaci ateisti ,agnostici i antiteisti nisu ismislili svoje ''neverske praznike'' ???
Nadji prvi link iz Hrvatske.
 
Samo ako ateisata pisa o ateizmu onda je to istina HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Znaci ateisti ,agnostici i antiteisti nisu ismislili svoje ''neverske praznike'' ???
Nadji prvi link iz Hrvatske.

Kakve neverske praznike? Sta je neverski praznik? Gde pise da religija ima monopol nad praznicima? Sta s LINKOM, GDE JE TEKST?

Jel tebe mama dojila na sisu kad si bila mala? Nisi sikila meka, vidim ja...
 
Kakve neverske praznike? Sta je neverski praznik? Gde pise da religija ima monopol nad praznicima? Sta s LINKOM, GDE JE TEKST?

Jel tebe mama dojila na sisu kad si bila mala? Nisi sikila meka, vidim ja...

Ti si postao ateista jer je to ''in''ovog leta...
Nesveti Praznici Ateista Srbije
Januar
1. januar Sveti Prorok Onfrej
2. januar Vaznesenje Svetog Asimova
5. januar Sveti Apostoli Dajen (Kiton) i Eko
8. januar Prepodobni Hoking
9. januar Sveta Simon de Bovoar
12. januar Apostol Štern
14. januar Roždestvo Presvetog Soderberga
16. januar Karpenter Čudotvorac
24. januar Sveti Dejvid Mils
http://ateisti.com/zabava/nesveti-praznici/
 
Okupljajuj se ateisti,antiteisti i agnostici u Hrvatskoj,Americi....i deluju zajedno...a tebi ne odgovara istina...lol

Ti nisi bazdarena...ko se bre okuplja? Gde se okuplja? Gde ti to citas? Citiraj mi deo teksta gde pise da se neko negde okuplja i da oni 'deluju' zajedno...

Ti si postao ateista jer je to ''in''ovog leta...
Nesveti Praznici Ateista Srbije
Januar
1. januar Sveti Prorok Onfrej
2. januar Vaznesenje Svetog Asimova
5. januar Sveti Apostoli Dajen (Kiton) i Eko
8. januar Prepodobni Hoking
9. januar Sveta Simon de Bovoar
12. januar Apostol Štern
14. januar Roždestvo Presvetog Soderberga
16. januar Karpenter Čudotvorac
24. januar Sveti Dejvid Mils
http://ateisti.com/zabava/nesveti-praznici/

Ja nisam 'postao' ateista, vec ostao dosledan onome kako sam se rodio i nisam poceo da verujem u gluposti. Sa verovanjem se 'pocinje' a ne sa neverovanjem.
Ako nisi primetila, to je u sekciji 'zabave', lepo ti stoji u linku... znas sta je zabava? Zezanje, sale, i to?
 
Rekla si mi da sa ATEISTA jer sam protiv religija i verskih organizacija.

Po tome za tebe je svako ateista ko ne pripada nijednoj religiji i verskoj organizaciji.

Adam i Eva nisu pripadali ni jednoj religiji ni verskoj organizaciji i po tome su za tebe oni ATEISTI! :hahaha:

Dokle vise?

- - - - - - - - - -

Ako ne verujes u Boga, onda si vernik ? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Ko kaze da je bog ono sto je tvoja organizacija i sve ostale na ovom svetu predstavile?

Rekao sam cim ne verujem u takvog boga kojeg su predstavili ja sam u vasim ocima ateista.
 
Ti nisi bazdarena...ko se bre okuplja? Gde se okuplja? Gde ti to citas? Citiraj mi deo teksta gde pise da se neko negde okuplja i da oni 'deluju' zajedno...



Ja nisam 'postao' ateista, vec ostao dosledan onome kako sam se rodio i nisam poceo da verujem u gluposti. Sa verovanjem se 'pocinje' a ne sa neverovanjem.
Ako nisi primetila, to je u sekciji 'zabave', lepo ti stoji u linku... znas sta je zabava? Zezanje, sale, i to?

Procitaj ako znas da citas. Okupljaju se ateisti,agnostici i antiteisti, zasto ? Zato sto imaju nesto zajednicko.
Ti kada si se rodio si poceo da verujes u glupost da je covek nastao od kamena.
Ako nisi primetio, za te ''nesveste praznike'' koje ti kazes da stoje u zabavi, ateisti Srbije traze ne radne dane,hoce da se izjednace sa verskim praznicima. Hoce to da proguraju na mala vrata,ovamo kao zabava...

- - - - - - - - - -

I UTAH umesto da uzivas u svojoj veri i "ISTINI" koju si otkrila, zasto onda dajes paznju ateistima?

Zar je tvoj bog takav da kad ga "spoznas" umesto da uzivas u njemu i njegovom prisustvu, ti usmeravas paznju ka ateistima a ne njemu? Zar je to spoznaja "IZVORA LJUBAVI"?

Ja mogu da pisem sta hocu.
 

Back
Top