UJEDINJENE

Ja jesam!

A kako smo lepo tamanili gnjide a? Koliko si ti poturica potamanio? Budi junak pa priznaj!

Lepo reče naš vođa Mladić prvi put posle početka bune protiv dahija da nam se ukaže prilika da vratimo Turcima milo za drago!
 
albi:
Kazanova:
Pa gde si video Talibana da priča iz glave. Oni svi pričaju iz dupeta, Kastore. Zato ga stalno peru jer im je to najvažniji misleći organ u organizmu.

A i bolje da se spremaju i da budu čisti. Kad ih karamo da nam ne smrdi.

A znaš li što oni vole Turski i Arapski jezik (znaš ono prevrtanje jezika) to je zato, da bi nam bolje pušili. Trude se da nam udovolje.
A zašto im je kosa onako ko češagija? Pa da bi počešali dlanove dok nam puše!

A što ovi naši Talibani bi voleli da su crni ko Arapi?
Pa da bi više izgledali na minđu!

A tek ono njihovo klanjanje. Šta misliš, kome se oni onako guze? Pa nama valjda! Mi Srbi smo dobri yebači, oni to najbolje znaju!


ti ces da mi pricas o bontonu pa gore se vidi kako si ti lepo ponasas, pa ni barabe se tako ne ponasaju.
reko sam ti nmoj vise da se javljas,jer kao sto ja vidim ti se samo oglasavas samo da bi nekoga izazvao pa bi tako mogo da dokazes sve svoje prostote.
razmisli malo

A pogledaj ovog tvog, što je kulturaaaan?
 
Kazanova:
Ja jesam!

A kako smo lepo tamanili gnjide a? Koliko si ti poturica potamanio? Budi junak pa priznaj!

Lepo reče naš vođa Mladić prvi put posle početka bune protiv dahija da nam se ukaže prilika da vratimo Turcima milo za drago!

Pa zaklao sam trojicu i zbog toga sad moj general lezi u Haskom zatvoru no nebi trenbalo da ce jos dugo jer smo se mi samo branili od lesinara iz Srbje i Hrvatske je3o li vas Franjo Tudjman a streljao sam na stotine onog srpskog sljama je3em li im majku cetnicku i opet cu samo dok mi dodje 5 min necete vi trajat jos dugo bijete se medjusobno i to je veliki plus pa jos masovno prelazite u islam i sta od srba i srpstva ostaje ruzna uspomena bbbbuuuuuuuuuuuaaaahahahaha
 
Tom:
Pa zaklao sam trojicu i zbog toga sad moj general lezi u Haskom zatvoru no nebi trenbalo da ce jos dugo jer smo se mi samo branili od lesinara iz Srbje i Hrvatske je3o li vas Franjo Tudjman a streljao sam na stotine onog srpskog sljama je3em li im majku cetnicku i opet cu samo dok mi dodje 5 min necete vi trajat jos dugo bijete se medjusobno i to je veliki plus pa jos masovno prelazite u islam i sta od srba i srpstva ostaje ruzna uspomena bbbbuuuuuuuuuuuaaaahahahaha

Jado srpska, cime li se ti to ponosis i cemu se radujes?
Jadan li je onaj covek koji ne zna svojih korena, pa ih u neznanju jos i saseca.
Jadni li ste vi Srbi koji ne znate da ste Srbi pa sami sebe mrzite.
Da znas, zao mi je tebe i zao mi je svih tvojih koji razmisljaju isto tako kao ti.
 
Esselamu alejkum
(u prevodu: u selu mu aknem-da niko ne vidi)


Samo trojicu poturica eh, eh, eh, eh, nisam nikog streljao sramota je nas Srbe to da radimo pa sam kaži Brate Srbine svinjske vere. Junački se to radi u boju ti ko p1zda nejake starce, babe, decu... zar te nije sramota?

Ej, Srbine a ovaj tvoj gudavac i dupedavac se ubi da dokaže kakav je islam!

Al' si ga zayebo?!

Alal ti vera!

Pozdrav!

Sallahu alejhi selam qurac ti uteram veselo am
 
ovde sam prvi put i zaista sam procitao nekoliko izuzetnih sukoba na temu mislimani i hriscani.sve je bilo lepo i krasno.jedni su pljuvali op ovim drugima objasnavajuci kako je njihova vera ispravna i tako to.al kad su musklimani pocelida prosipaju gluposti kako su oni nevini pa zaisat sam morao da se registrujem i da im kazem da su oni totalni poremeceni.ne svi ali 99% nijh.pa kako oni to tumace kuran meni nije jasno.ili su totalno nepismeni(sad mi je jasno sta radi hodza u 12h svakog dana)ili su jednostavno boelsni.kako mogu da kazu da su oni "cisti" i "produhovljeni" itd. kad samo pogledamo slike iz ratova koji su harali na ovim nasim srpskim prostorima.turci nas nabijali na koceve(vrlo plemenito i produhovljeno,mozda tako pise u kuranu),razno razne poturice nam odsecali glave(mozda smo mi srbi glup narod pa volimo da se mucmo odsecajuci sami sebi glave da bi se gamad muslimanska slikala sa njima)...!!!!!sta bih sad sve rekao o siptarima ali necu da trosim moje vreme.
pozdrav braci od brata lazara
 
lazar:
ovde sam prvi put i zaista sam procitao nekoliko izuzetnih sukoba na temu mislimani i hriscani.sve je bilo lepo i krasno.jedni su pljuvali op ovim drugima objasnavajuci kako je njihova vera ispravna i tako to.al kad su musklimani pocelida prosipaju gluposti kako su oni nevini pa zaisat sam morao da se registrujem i da im kazem da su oni totalni poremeceni.ne svi ali 99% nijh.pa kako oni to tumace kuran meni nije jasno.ili su totalno nepismeni(sad mi je jasno sta radi hodza u 12h svakog dana)ili su jednostavno boelsni.kako mogu da kazu da su oni "cisti" i "produhovljeni" itd. kad samo pogledamo slike iz ratova koji su harali na ovim nasim srpskim prostorima.turci nas nabijali na koceve(vrlo plemenito i produhovljeno,mozda tako pise u kuranu),razno razne poturice nam odsecali glave(mozda smo mi srbi glup narod pa volimo da se mucmo odsecajuci sami sebi glave da bi se gamad muslimanska slikala sa njima)...!!!!!sta bih sad sve rekao o siptarima ali necu da trosim moje vreme.
pozdrav braci od brata lazara


Jel vam mozda bilo lose pod turcima?
 
samo necist covek moze tako nesto da pita.idi i pokaj svoje grehe.i mozda ce ti bog oprostiti!
albatros:
lazar:
ovde sam prvi put i zaista sam procitao nekoliko izuzetnih sukoba na temu mislimani i hriscani.sve je bilo lepo i krasno.jedni su pljuvali op ovim drugima objasnavajuci kako je njihova vera ispravna i tako to.al kad su musklimani pocelida prosipaju gluposti kako su oni nevini pa zaisat sam morao da se registrujem i da im kazem da su oni totalni poremeceni.ne svi ali 99% nijh.pa kako oni to tumace kuran meni nije jasno.ili su totalno nepismeni(sad mi je jasno sta radi hodza u 12h svakog dana)ili su jednostavno boelsni.kako mogu da kazu da su oni "cisti" i "produhovljeni" itd. kad samo pogledamo slike iz ratova koji su harali na ovim nasim srpskim prostorima.turci nas nabijali na koceve(vrlo plemenito i produhovljeno,mozda tako pise u kuranu),razno razne poturice nam odsecali glave(mozda smo mi srbi glup narod pa volimo da se mucmo odsecajuci sami sebi glave da bi se gamad muslimanska slikala sa njima)...!!!!!sta bih sad sve rekao o siptarima ali necu da trosim moje vreme.
pozdrav braci od brata lazara


Jel vam mozda bilo lose pod turcima?
 

Back
Top