UJEDINJENE

albi:
Kazanova:
Pa gde si video Talibana da pri?a iz glave. Oni svi pri?aju iz dupeta, Kastore. Zato ga stalno peru jer im je to najvažniji misle?i organ u organizmu.

A i bolje da se spremaju i da budu ?isti. Kad ih karamo da nam ne smrdi.

A znaš li što oni vole Turski i Arapski jezik (znaš ono prevrtanje jezika) to je zato, da bi nam bolje pušili. Trude se da nam udovolje.
A zašto im je kosa onako ko ?ešagija? Pa da bi po?ešali dlanove dok nam puše!

A što ovi naši Talibani bi voleli da su crni ko Arapi?
Pa da bi više izgledali na min?u!

A tek ono njihovo klanjanje. Šta misliš, kome se oni onako guze? Pa nama valjda! Mi Srbi smo dobri yeba?i, oni to najbolje znaju!

e posto me teras da budem vulgaran mogu ti reci sledece
mozes reci za srpkinje koje se gole setaju ili ti u minicima da su dobre *,karaju se na svakom cosku i za sitnu lovu,pa kod talibana kako tio kazes ne setaju zene i nude svoje usluge. a to da ste dobri * sumnjam jer vam polako srbija izumire valjda ga turate samo ne na pravom mestu.
za guzicu si u pravu da se peremo da ne bi nam smrdela na kilometre kao vasa sta vise citija je od tvoj obraza.
mozes srati koliko hoces al su vam austrougari,turci,sve * po spisku zato ste sada zbunjeni jer neznate ko vas je kerebecio i koliko.
svarno jes jednom vam kazem da vas dvoje tereba da se cistite sa foruma jer vam je jedini cilj da isprovocirate druge. :twisted: :evil: :arrow:

Tebi je duso sigurno pradeda bio srbin cim imas toliko prezira u sebi.
A ja da kazem svoj trojici - Nadjite se negde na livadi, pa se dobro ispricajte...a nas ostavite na miru, jer mi bi rado da pricamo o LJUBAVI Bozjoj i o LJUBAVI prema neprijateljima...Jeste li nekad culi za to?
Mrznja se UVEK vrati svom izvoru. Pa, izvolite, isijavajte je dalje...ali negde drugde...
 
albi:
Kazanova:
Pa gde si video Talibana da pri?a iz glave. Oni svi pri?aju iz dupeta, Kastore. Zato ga stalno peru jer im je to najvažniji misle?i organ u organizmu.

A i bolje da se spremaju i da budu ?isti. Kad ih karamo da nam ne smrdi.

A znaš li što oni vole Turski i Arapski jezik (znaš ono prevrtanje jezika) to je zato, da bi nam bolje pušili. Trude se da nam udovolje.
A zašto im je kosa onako ko ?ešagija? Pa da bi po?ešali dlanove dok nam puše!

A što ovi naši Talibani bi voleli da su crni ko Arapi?
Pa da bi više izgledali na min?u!

A tek ono njihovo klanjanje. Šta misliš, kome se oni onako guze? Pa nama valjda! Mi Srbi smo dobri yeba?i, oni to najbolje znaju!

e posto me teras da budem vulgaran mogu ti reci sledece
mozes reci za srpkinje koje se gole setaju ili ti u minicima da su dobre *,karaju se na svakom cosku i za sitnu lovu,pa kod talibana kako tio kazes ne setaju zene i nude svoje usluge. a to da ste dobri * sumnjam jer vam polako srbija izumire valjda ga turate samo ne na pravom mestu.
za guzicu si u pravu da se peremo da ne bi nam smrdela na kilometre kao vasa sta vise citija je od tvoj obraza.
mozes srati koliko hoces al su vam austrougari,turci,sve * po spisku zato ste sada zbunjeni jer neznate ko vas je kerebecio i koliko.
svarno jes jednom vam kazem da vas dvoje tereba da se cistite sa foruma jer vam je jedini cilj da isprovocirate druge. :twisted: :evil: :arrow:

Pa meni se cini da si i pre bio vulgaran,ili mi se samo cini?
Znas li ti uopste sta je diskusija?
Umes li ti da razgovaras sa drugim ljudima a da ih ne vredjas?
Mislim da iznoseci svoja misljenja nisam nikoga i nikada uvredio,nisam ni tebe.
To sto si malo sujetan i iskompleksiran je ipak samo tvoja stvar i nemoj to deliti sa drugima.
Ako je ovo tvoj nacin diskusije onda ja stvarno ne znam kome nije mesto ovde!
Kazes, provociram,opet gresis,nisi u stanju da mi odgovoris a ni da mi pariras a tu ti prijatelju moj ja stvarno ne mogu pomoci,citaj malo vise,edukuj se,a pre svega procitaj onu malu knjizicu sa cudnim imenom,zove se BONTON!
Takodje imas i ovde pravila lepog ponasanja pa ih procitaj,ja ih postujem,probaj i ti,nije strasno! :wink:
 
polako, kada ne poznajete Kur'an onda nemojte ni da pricate nista o njemu. da li znas da Muhammed a.s. kaze ,
ko ubije jednog neduznog coveka , kao da je pobio sve ljude , a ko spasi jedan zivot ko da je spasio sve ljude.
zato razmislite alo pre nego sto date neki komentar.

a sto se tice ovog albija , mora da je mislio da muslimani oslobode palestinu od jevreja koji su je okupirali. jevreji sada ubijaju neduzne muslimane i iz kuca ih isteravaju kako bi svoja naselja pravili . masakr . zato je potrebno da se muslimani ujedine kako bi pomogli braci palestincima .

Muslimani su jedno tijelo , kada neki njegov deo zaboli , celo telo oseca.
 
jadno to telo stvarno jadno kada se kida i gazi i gine na poklonjenju crnom kamenu, kada se zalece u solitere samoubilackim pohodima, kada uzima decu za teroristicke napade, kada ubija vlastite zene samo za sumnju da su bile neverne, kada ...

ajde bezi jado poturicka.
 
Мухамеданци често лажу Хришћане о томе како су они "једно тело", намерно скривајући расколе, секте и друге поделе унутар мухамеданства. Хајде да видимо колико су мухамеданци "једно тело"...

1. ssiti
2. haridziti
3. kaderiti
4. dzebiriti
5. kalamiti
6. kaderiti
7. dzehmiti
8. muteziliti
9. suniti
10. zejditi
11. hanbeliti
12. esariti
13. karmetitit
14. fatimiti
15. imamiti
16. hamdanidi
17. buvejhidi
18. sufiti
19. zahiriti
20. ismailiti
21. hanbeliti
22. almoravidi
23. haririti
24. itihaditi
25. novohanbeliti
26. badzerikiti
27. rifaiti
28. kalenderiti
29. saziliti
30. ahmediti
31. bektasiji
32. melvevi
33. safevidi
34. hanefiti
35. vehabiti
36. egipatski reformisti
37. mehditi
38. senusiti
39. feraiditi
40. indijski modernisticki reformatori
41. ahmediti
42. sejhiti
43. babiti
44. bahaiti
45. kemalisticki laici
46. konzervativni reformisti Rasida Ride
47. muslimanska braca

Наравно, списак није ни издалека комплетан... :wink:
 
Unknown:
polako, kada ne poznajete Kur'an onda nemojte ni da pricate nista o njemu. da li znas da Muhammed a.s. kaze ,
ko ubije jednog neduznog coveka , kao da je pobio sve ljude , a ko spasi jedan zivot ko da je spasio sve ljude.
zato razmislite alo pre nego sto date neki komentar.

a sto se tice ovog albija , mora da je mislio da muslimani oslobode palestinu od jevreja koji su je okupirali. jevreji sada ubijaju neduzne muslimane i iz kuca ih isteravaju kako bi svoja naselja pravili . masakr . zato je potrebno da se muslimani ujedine kako bi pomogli braci palestincima .

Muslimani su jedno tijelo , kada neki njegov deo zaboli , celo telo oseca.

Prvi deo izlaganja je OK. Ali ne moze musliman da ostane dosledan sebi.
Ama odakle vam da pozivate na maskr Jevreja? Pa i medju tim Jevrejima ima neduznih, a medju onim Palestincima ima mnogo krivih.
A na kraju krajeva, sta vas zulja sta oni Semiti rade izmedju sebe?
To je njihova zemlja, njihove dve religije, to su srodni narodi. Pa ako se braca izmedju sebe biju nekoliko hiljada kilometara od nas, neka ih neka se biju kada su blesavi.
 
MaranAta:
Мухамеданци често лажу Хришћане о томе како су они "једно тело", намерно скривајући расколе, секте и друге поделе унутар мухамеданства. Хајде да видимо колико су мухамеданци "једно тело"...

1. ssiti
2. haridziti
3. kaderiti
4. dzebiriti
5. kalamiti
6. kaderiti
7. dzehmiti
8. muteziliti
9. suniti
10. zejditi
11. hanbeliti
12. esariti
13. karmetitit
14. fatimiti
15. imamiti
16. hamdanidi
17. buvejhidi
18. sufiti
19. zahiriti
20. ismailiti
21. hanbeliti
22. almoravidi
23. haririti
24. itihaditi
25. novohanbeliti
26. badzerikiti
27. rifaiti
28. kalenderiti
29. saziliti
30. ahmediti
31. bektasiji
32. melvevi
33. safevidi
34. hanefiti
35. vehabiti
36. egipatski reformisti
37. mehditi
38. senusiti
39. feraiditi
40. indijski modernisticki reformatori
41. ahmediti
42. sejhiti
43. babiti
44. bahaiti
45. kemalisticki laici
46. konzervativni reformisti Rasida Ride
47. muslimanska braca

Наравно, списак није ни издалека комплетан... :wink:
Svaka čast , opet si u svom elementu !
Ako su svi oni jedno telo onda nema opravdanja koje se ovde često vidja "mi nismo kao oni što ubijaju " i sl. Jer kazne u nekim zemljama (znači na državnom nivou)
Vadjenje očiji onima koji su uhvaćeni da čitaju Bibliju
Odsecanje glava hrišćanima čak i onima koji još nisu ni kršteni već su samo imali neku hrišćansku literaturu (bilo koje vrste)
Javna vešanja i bičevanja
mučenja na razne načine, čak i dece od onih koji veruju u Hrista.
To je ukratko , a poštedeću vas slika i dokumentacije koju imam o tome .

Zato čuvajte se i pazite vi muslimani koji takve stvari ne prihvatate kada se nazivate jednim telom sa onima koji ovako šta rade.
Pozdrav sa verom u Hrista
 
ja vidim gore da se pominju i neki islamski pokreti , hehe, sa pismenim je lako i sa nepismenim je lako, ali je najteze sa polupismenim. Misli da nesto zna a nema blage veze. takvi ste vi. Muslimani ne pozivaju na masakr jevreja, gde sam ja to reko?
muslimani pozivaju na odbranu palestinaca koji ginu . i naravno da medju jevrejima ima neduznih , ali medju palestincima da ima krivih , ja ne znam za sta krivih. da nije mozda za odbranu svoje domovine?
posle prvog svetskog rata , jevreji su svuda u svadu bili u manjinama i niko ih nije hteo kod sebe. jedino su ih primili muslimani , palestinci. i kako su ovi uzvratili? okupirali palestinu i poceli tu da se naseljavaju masovno ruseci palestinska naselja pritom ubijajuci palestinsku decu i ostale. pa sami razmislite , sta je nateralo te osobe da okace bombu o sebe i zalete se na jevreje. tim osobama nije nista drugo preostalo, jer su im jevreji poubijali celu porodicu. jevreji dosli ko turisti a sad stvorili tu svoju drzavu.i dan danas jevreji ubijaju i progone palestince koji za oruzje imaju samo kamenje, dok jevreji imaju najsavremenije oruzje koje im amerika obezbedjuje. bombu mozes da napravis od cega hoces, samo ako znas kako. ali zar se moze tim boriti protiv izraelskih aviona? naravno da ne moze. zato muslimani treba da se ujedine i opamete kako bi i sami poceli proizvoditi avione. u suprotnom palestinci koji su muslimani , a muslimani su braca, nestace sa lica zemlje. vidis, primili ih kad su ih svi tamanili , a sada jevreji uzvracaju palesincima ubijajuci ih.jevreji rade palestincima isto ono sto je hitler radio njima. koliko je samo masakra nad palesincima, a palestinci kada pokusaju da se brane odmah bivaju prozvani teroristima , dok kada jevrej ubija palestinca , onda je on junak. pa ako znamo da je cnn jevrejska televizija, onda se ne trebamo cuditi tolikim dezinformacijama. jevreji su u tom delu sveta bili u vreme mojsija i posle su nastavili da putuju. ali deo njih je tu ostao. ukupno , tu su ziveli 500 godina. palestinci tu zive 2000 godina.
 
naravno, ja ovde ne govorim za sve jevreje da su losi, ovo se odnosi samo na cioniste, koji su za to da vladaju svetom. delom su to i ostvarili . ne primer, bil gates-medju najbogatijim ljudima i osnivac microsofta je jevrej; Mcdonald tramp - jevrej ( a svi znamo koliko je rasprostranjena MC donalds hrana sto govori koliko su bogati) ; direktor NIKE je jevrej , kao i za adidas , i za reebok ; Takodje su jevreji glavni za Coca cola , fanta , sprite ; glavni za cnn , nbc , bbc , zatim CIA , sve su ti to jevreji. glavni za NBA ligu , david shtern - jevrej. sve sto je najpoznatije na svetu drze jevreji , a ima ih tako malo i ne biraju sredstva za svoje ciljeve. oni zele da palestina bude izrael makar i po cenu da svi palestinci budu mrtvi.

evo sta jedna jevrejka , koja nije cionista vec obicna jevrejka, prica:


Ispovest jedne jevrejke

Deborah Ducrocq je bila glavni urednik Kansas City Jewish Chronicle (novine -- Jevrejska Hronika Grada Kanzasa).Primila je i objavila clanak ,napisan od Judith Stone , koji je dole prilozen . Clanak se pojavio 10. Novembra 2000.god. i Debbie je ubrzo bila otpustena sa posla. Obadve dame su Jevrejke.
TRAGANJE ZA PRAVDOM
pisac : Judith Stone
Ja sam Jevrejka. Ucestvovala sam na Mitingu za Pravo povratka u Palestinu. To je bilo ispravno sto sam uradila. Slusala sam o Evropskom holokaustu ( istrebljenju ) Jevreja jos od malena. Posetila sam spomenike u Vasingtonu i Jerusalimu , posvecene izgubljenim jevrejskim zivotima i plakala, shvativsi na koji stepen svireposti, covecanstvo moze da spadne. Gde su savesni Jevreji ? Ne mozemo biti zlonamerni prema onima koji su preziveli Hitlerov Holokaust. Ovi fragmenti covecanstva nisu bili u situaciji da biraju vise od nastojanja da prezive. Ne smemo zaboraviti da preziveti ili biti iste religije kao zrtve evropskog holokausta, ne znaci imati pravo odstupanja od pravila covecnosti. " Nikada ponovo" -geslo, zvuci suplje kada znaci " Nikada ponovo nama jedino ".
Moja generacija je odrasla u verovanju da je biblijska zemlja prostrana pustinja, naseljena sacicom osiromasenih Palestinaca, koji zivotare sa svojim kamilama na pesku. Dolazak Jevreja je reklamiran kao ogromna korist ovim stanovnicima pustinje. Golda Mier ( Golda Mejer ) nas je cak razuverila da ne postoji " Palestinsko pitanje ".
Mi sada znamo da ta slika nije bila kao sto su nam je predstavili. Palestina je bila zemlja sa puno ljudi , koji su je zvali -domovinom. Postojali su napredni gradovi i sela, skole i bolnice. Tu su ziveli Jevreji, hriscani i muslimani.
Pre okupacije Jevreji su predstavljali oko 7% populacije i posjedovali 3% zemlje.
Skidajuci povez sa ociju za trenutak, vidim drugu svirepost izvrsenu od istih tih ljudi , koji bi trebalo da budu specijalno osetljivi na patnje drugih . Oni su dobro znali kakav je to osjecaj biti izbacen iz sopstvene kuce pod pretnjom metka u celo i biti prinudjen da nocu odu u nepoznato ili biti ubijeni na licu mesta.
Ljudi koji su raselili Palestince, su znali iz prve ruke, sta to znaci gledati svoj dom u plamenu, prepustiti drugima sve sto je srcu drago i to bez upozorenja. Buldozeri su sravnili na stotine sela, zajedno sa posmrtnim ostacima seljaka, starih i mladih. To nije bila nikakva novina za svet.
Poljska je prostrana grobnica evropskih Jevreja. Izrael je groblje masakriranog Palestinskog naroda. Nedaleko od jevrejskoj spomenika deci poginuloj u holokaustu, postoji parkiraliste. Ispod njega su ostaci jednog rascvetalog sela, tela muskaraca, zena i dece, ciji je jedini zlocin bio -zauzimanje prostora i ne napustanje svojih domova na ljubazan nacin. Na njihovom nadgrobnom spomeniku pise : " Javni Parking ".
Razgovarala sam sa Palestincima. Jos uvek nisam srela nijednog Palestinca kome Jevreji nisu ubili clana porodice, ili Palestinca koji ne moze navesti rodjaka ili prijatelja koji trune u izraelskim zatvorima pod neljudskim uslovima.
Uvek -nanovo Izrael je upozoren zbog narusavanja ljudskih prava , ali bez ikakvih rezultata. Na mom nedavnom putu u Izrael, posjetila sam izbjeglicke kampove naseljene ljudima, koji cekaju 52 godine u ovim "privremenim" kampovima, da se vrate kucama. Svaka palestinska baka ili djed vam moze reci ime svog sela, ulice , i gde je maslinovo drvece posadjeno. Njihova unucad verovatno nikada nisu bili u njihovoj domovini , ali vam mogu reci gde su grobnice njihovih pradjedova i gde se nalazi njihovo selo. Stampa je odnegovala portret Palestinskih terorista. A zrtve koje su ustale protiv ljudskog ponizenja u Varsavskom Getu, se nazivaju heroji. Oni koji su izgubili zivote se zovu junaci. A Palestinac, koji u ocaju baca kamenje, je terorist.
Pre dve godine sam se vozila kroz Palestinu i videla komplikovan sistem za zalivanje, kako prska bujne zelene travnjake cionistickih doseljenika, u njihovim novim stambenim zgradama, okruzene naoruzanim strazarima i bodljikavom zicom, u sredini palestinskog naselja, gde nije bilo ciste vode za pice , a okolna polja su bila peskovita i suva. Profesor Univerziteta , Moshe Zimmerman , je izjavio u Jerusalem Post-u ( 30. April 1995 ), " Jevrejska deca iz Hebrona su ista kao Hitlerova omladina".
Mi , Jevreji, trazimo naknadu, izgubljeni novac, obestecenje za kuce, zemlju i prinudni rad , tlacenje i nadnice unazad u Evropi. Da li sam ja izdajica Jevreja, ako podrzavam pravo povratka Palestinskih izbeglica u njihova rodna mesta i nadoknadu za ono sto je oduzeto i doknadu za ono sto je oduzeto i eji se ne mogu vratiti u zivot, kao sto se ni masakrirani Palestinci ne mogu oziveti. David Ben Gurion je rekao : " Ne treba da zanemarimo istinu, medju nama.... politicki, mi smo agresori, a oni se brane...Zemlja je njihova, jer je oni naseljavaju, a mi hocemo da dodjemo ovde i nastanimo se, i po njima mi hocemo da im oduzmemo zemlju..." Palestina je zemlja , koja je okupirana i ispraznjena od njenih stanovnika. Njihove kulturne i fizicke oznake su unistene i zamjenjene urednim Hebro ( jevrejskim ) znakovima. Istorija ljudi je bila prva stvar koju su okupatori iskorenili. Istorija domorodaca (Palestinaca ) je bila istrebljena , kao da nikada nisu ni postojali. I sve ovo je bilo pozdravljeno od sveta kao Bozije cudo.
Mi moramo da prepoznamo da egzistencija Izraela nije cak ni pitanje legalnosti koliko je to nezakoniti akt ostvaren upotrebom sile i podrzan od Zapadnih sila. Misije Ujedinjenih Nacija usmerene ka Izraelu, koje su pokusale da poprave njegove prekrsaje, su ostale uzaludne.
U Hertzlovoj knjizi : " Jevrejska Drzava ", otac ( osnivac ) Cionizma je rekao: "Mi moramo da istrazujemo i ---docepamo se nove jevrejske drzave , upotrbljavajuci sva moderna raspoloziva sredstva." Slazem se sa Ehud Barakom , koji je izjavio : " Da sam ja Palestinac, ja bih se pridruzio teroristickoj grupi . "( 3.jun 1998. ). Ja bih , verovatno, isla korak dalje . Umesto da bacam malo kamenje u ocajanju, ja bih zavitlala ogromno kamenje. Nadajmo se da u dubini duse svaki Jevrejin , sa imalo savesti , zna da ovo nije bio rat; niti Boziji povratak svete zemlje njihovim punopravnim vlasnicima. Znamo da se ljudska svirepost desavala i jos uvek traje nad nevinim ljudima, koji ne mogu da nabave oruzje i novac da se brane protiv zapadnih sila, koje su se ustremile na njih. Mi ne mozemo nastaviti sa izgovorom : " Ali, sta sad mi da radimo?" Cionizam nije sinonim sa Judaizmom. Ja u potpunosti podrzavam Miting povratka Palestinskog naroda u Palestinu.
 
kaze onaj gore: Мухамеданци често лажу Хришћане о томе како су они "једно тело", намерно скривајући расколе, секте и друге поделе унутар мухамеданства. Хајде да видимо колико су мухамеданци "једно тело"...


ne zovi nas Muhamedanci , i nasu veru ne zovi Muhamedanstvo. da ti nije mozda krivo sto ima tako lepo ime , ISLAM , koje na arapskom znaci pokornost jednom Bogu ,i mi , muslimani , sto znaci oni koji su pokorni jednom Bogu.

Ko kaze da lazemo?

naprotiv , svi danasnji islamski ucenjaci govore kako TREBAMO BITI jedno telo , sto govori da sada nismo. a Muhammed a.s. je rekao da su muslimani jedno telo , a to su tada i bili. i dok su bili jedno telo , niko nije mogao da ih ugnjetava kao danas, i bili su nosioci svetla nauke od Muhammedda a.s. pa tokom celog srednjeg veka , kada se evropa i taj zapad , gusila u mraku dogmi. kada su arapi u spaniji imali ulicno osvetljenje u 8 veku , britanci su to izmislili u 17. kada su arapi otrkili da je zemlja okrugla u 8 veku , evropa nije ti ni sanjala, pa sama rec algebra je arapskog porekla.

i kao takve muslimane ujedinjene , niko im nista nije mogao , vec su najpre morali da razjedine muslimane. znaci , da bi prestalo ovo danasnje ugnjetavanje muslimana sa svih strana , moramo se ujediniti.

a te razlike koje si ti gore naveo, to nema blage veze , mada tu ima mozda 2 il 3 sekte. mi nemamo bezbroj izdanja biblija kao hriscani , i svima nam je zajednicki jedan Kur'an , koji je kod svih isti i neizmenjen. odnosno , mi se ne razlikujemo u verovanju , nego u islamskom pravu i to u neznatnim razlikama . ali ti ne mozes razumeti nesto kada ne znas osnovne stvari
ne mozes racunati zadatak sa 4 nepoznate kada ne znas uraditi onaj sa jednom nepoznatom.
 
Vadjenje očiji onima koji su uhvaćeni da čitaju Bibliju

kakva je samo to dezinformacija, pa po islamu je to zabranjeno


Odsecanje glava hrišćanima čak i onima koji još nisu ni kršteni već su samo imali neku hrišćansku literaturu (bilo koje vrste)

takodje laz, jer islam nam zabranjuje ubijanje neduznih ljudi kako sam gore naveo kad se ubije jedan neduzan kao da si ubio sve ljude i kada bi islam tako propovedao , pa zar bi imalo srba ovde posle onih 500 godina?



Javna vešanja i bičevanja
mučenja na razne načine, čak i dece od onih koji veruju u Hrista.


eh gluposti , pa u Kur'anu pise da je isus bio Boziji poslanik i svaki musliman ga voli , ali kao poslanika , a ne kao Boga.
 
Ja vidim gore da se pominju i neki Veliko-srpski pokreti , hehe, sa pismenim je lako i sa nepismenim je lako, ali je najteze sa polupismenim. Misli da nesto zna a nema blage veze. Takvi ste vi poturčenjaci. Srbi ne pozivaju na masakr Muslimana u Bosni, niti bilo gde, gde sam ja to rekao?
Srbi pozivaju na odbranu Srba u Republici Srpskoj koji ginu a sada da se spreme za Rašku oblas da ne bude kasno a naravno da medju Muslimanima ima neduznih, ali medju Srba da ima i krivih, ali ja ne znam za sta krivih? Da nije mozda za odbranu svoje domovine?
Posle prvog svetskog rata, Muslimani su svuda u celoj Jugoslaviji bili u manjinama i niko ih nije hteo kod sebe. Jedino su ih primili Srbi i dali im nacionalnost, Muslimani. I kako su ovi uzvratili? Okupirali Bosnu i poceli tu da se naseljavaju masovno ruseci Srpska naselja pritom ubijajuci Srpsku decu i ostale. Pa sami razmislite , sta je nateralo te osobe da uzmu oružje i da ratuju sa dojučerašnjim komšijama. Tim osobama nije nista drugo preostalo, jer su im Muslimani poubijali celu porodicu. Muslimani su poturčeni Srbi a sad stvorili tu svoju drzavu. I dan danas Muslimani ubijaju i progone Srbe, koji za oruzje imaju samo kamenje, dok Muslimani kupuju najsavremenije oruzje koje im amerika obezbedjuje. Bombu mozes da napravis od cega hoces, samo ako znas kako. Ali zar se moze tim boriti protiv Američkih aviona? Naravno da ne moze. Zato Srbi treba da se ujedine i opamete kako bi i sami poceli proizvoditi takve a i bolje avione. U suprotnom Muslimani koji su Srbi, a Srbi su braca, nestace sa lica zemlje. Vidis, primili ih kad ih niko nije hteo, a sada Muslimani uzvracaju Srbima ubijajuci ih. Muslimani rade Srbima sada isto kao i za vreme drugog svetskog rata handžar divizije i ustaše... ma isto ono sto je hitler radio u Kragujevcu, Kraljevu... koliko je samo masakra nad Srbima, a Srbi kada pokusaju da se brane odmah bivaju prozvani teroristima , dok Musliman ubija Srbina, onda je on junak. Pa ako znamo da je cnn jevrejska televizija, onda se ne trebamo cuditi tolikim dezinformacijama. Muslimana u tom delu sveta nije ni bilo a posle su nastavili da se šire jer smo mi o njima vodili računa više nego o sebi samima. Ali deo njih je tu ostao. Ukupno, tu su ziveli 50 godina. Srbi tu zive 1500 godina.
 
Unknown:
Vadjenje očiji onima koji su uhvaćeni da čitaju Bibliju

kakva je samo to dezinformacija, pa po islamu je to zabranjeno


Odsecanje glava hrišćanima čak i onima koji još nisu ni kršteni već su samo imali neku hrišćansku literaturu (bilo koje vrste)

takodje laz, jer islam nam zabranjuje ubijanje neduznih ljudi kako sam gore naveo kad se ubije jedan neduzan kao da si ubio sve ljude i kada bi islam tako propovedao , pa zar bi imalo srba ovde posle onih 500 godina?



Javna vešanja i bičevanja
mučenja na razne načine, čak i dece od onih koji veruju u Hrista.


eh gluposti , pa u Kur'anu pise da je isus bio Boziji poslanik i svaki musliman ga voli , ali kao poslanika , a ne kao Boga.
Cini mi se prijatelju da si ti malo dezinformisan ili nedovoljno informisan i samo me optuzij da lazem i veruj u to sto verujes i za cega se vidim jako boris.
Pozdrav
PS
Da li si bio u Iranu Avganistanu ili pakistanu ?
 
Unknown:
polako, kada ne poznajete Kur'an onda nemojte ni da pricate nista o njemu. da li znas da Muhammed a.s. kaze ,
ko ubije jednog neduznog coveka , kao da je pobio sve ljude , a ko spasi jedan zivot ko da je spasio sve ljude.
zato razmislite alo pre nego sto date neki komentar.

a sto se tice ovog albija , mora da je mislio da muslimani oslobode palestinu od jevreja koji su je okupirali. jevreji sada ubijaju neduzne muslimane i iz kuca ih isteravaju kako bi svoja naselja pravili . masakr . zato je potrebno da se muslimani ujedine kako bi pomogli braci palestincima .

Muslimani su jedno tijelo , kada neki njegov deo zaboli , celo telo oseca.

Prvo,nemoj biti bas toliko siguran da neko ovde nije
citao i proucavao Kuran,mislim da nas ima dosta.

Drugo,ovde,mislim na pomenutu osobu,niko i nije poceo da prica o Islamu,vec je u startu poceo
kako ne treba,ako je mislio to sto ti kazes,onda je to trebao i da kaze i diskusija bi se razvila u normalnom pravcu.

Trece,nista Jevreji nisu okupirali vec pokusavaju da vrate davno izgubljeno.

Pozdrav.
 
Kazanova:
Pa gde si video Talibana da priča iz glave. Oni svi pričaju iz dupeta, Kastore. Zato ga stalno peru jer im je to najvažniji misleći organ u organizmu.

A i bolje da se spremaju i da budu čisti. Kad ih karamo da nam ne smrdi.

A znaš li što oni vole Turski i Arapski jezik (znaš ono prevrtanje jezika) to je zato, da bi nam bolje pušili. Trude se da nam udovolje.
A zašto im je kosa onako ko češagija? Pa da bi počešali dlanove dok nam puše!

A što ovi naši Talibani bi voleli da su crni ko Arapi?
Pa da bi više izgledali na minđu!

A tek ono njihovo klanjanje. Šta misliš, kome se oni onako guze? Pa nama valjda! Mi Srbi smo dobri yebači, oni to najbolje znaju!


ti ces da mi pricas o bontonu pa gore se vidi kako si ti lepo ponasas, pa ni barabe se tako ne ponasaju.
reko sam ti nmoj vise da se javljas,jer kao sto ja vidim ti se samo oglasavas samo da bi nekoga izazvao pa bi tako mogo da dokazes sve svoje prostote.
razmisli malo
 
Unknown:
Vadjenje očiji onima koji su uhvaćeni da čitaju Bibliju

kakva je samo to dezinformacija, pa po islamu je to zabranjeno


Odsecanje glava hrišćanima čak i onima koji još nisu ni kršteni već su samo imali neku hrišćansku literaturu (bilo koje vrste)

takodje laz, jer islam nam zabranjuje ubijanje neduznih ljudi kako sam gore naveo kad se ubije jedan neduzan kao da si ubio sve ljude i kada bi islam tako propovedao , pa zar bi imalo srba ovde posle onih 500 godina?



Javna vešanja i bičevanja
mučenja na razne načine, čak i dece od onih koji veruju u Hrista.


eh gluposti , pa u Kur'anu pise da je isus bio Boziji poslanik i svaki musliman ga voli , ali kao poslanika , a ne kao Boga.

Prijatelju,ja uopste ne sumanjam da si ti posten,
dobar covek i da na pravi nacin predstavljas to u
sta verujes,ali ovo sto si napisao je jedna velika
glupost i laz!
Mozda nisi dovoljno obavesten, ali imao sam priliku
da svojim ocima vidim jedno Srpsko selo posle `posete` svetih ratnika Mudzahedina,STRASNO!
Pozdrav.
 
albi:
Kazanova:
Pa gde si video Talibana da priča iz glave. Oni svi pričaju iz dupeta, Kastore. Zato ga stalno peru jer im je to najvažniji misleći organ u organizmu.

A i bolje da se spremaju i da budu čisti. Kad ih karamo da nam ne smrdi.

A znaš li što oni vole Turski i Arapski jezik (znaš ono prevrtanje jezika) to je zato, da bi nam bolje pušili. Trude se da nam udovolje.
A zašto im je kosa onako ko češagija? Pa da bi počešali dlanove dok nam puše!

A što ovi naši Talibani bi voleli da su crni ko Arapi?
Pa da bi više izgledali na minđu!

A tek ono njihovo klanjanje. Šta misliš, kome se oni onako guze? Pa nama valjda! Mi Srbi smo dobri yebači, oni to najbolje znaju!


ti ces da mi pricas o bontonu pa gore se vidi kako si ti lepo ponasas, pa ni barabe se tako ne ponasaju.
reko sam ti nmoj vise da se javljas,jer kao sto ja vidim ti se samo oglasavas samo da bi nekoga izazvao pa bi tako mogo da dokazes sve svoje prostote.
razmisli malo

Prijatelju,procitaj ko ti je to napisao,mislim da pogresnoj osobi dajes odgovor!
Da ja,KASTOR,ja cu da ti pricam o lepom ponasanju!
Ti stvarno moras puno da radis na sebi,pises a ne citas,koliko vidim i pravopis ti nije jaca strana,
verovatno nisi puno puta bio na casu Srpskog!?
Pozdrav.
 
Kastor:
albi:
Kazanova:
Pa gde si video Talibana da priča iz glave. Oni svi pričaju iz dupeta, Kastore. Zato ga stalno peru jer im je to najvažniji misleći organ u organizmu.

A i bolje da se spremaju i da budu čisti. Kad ih karamo da nam ne smrdi.

A znaš li što oni vole Turski i Arapski jezik (znaš ono prevrtanje jezika) to je zato, da bi nam bolje pušili. Trude se da nam udovolje.
A zašto im je kosa onako ko češagija? Pa da bi počešali dlanove dok nam puše!

A što ovi naši Talibani bi voleli da su crni ko Arapi?
Pa da bi više izgledali na minđu!

A tek ono njihovo klanjanje. Šta misliš, kome se oni onako guze? Pa nama valjda! Mi Srbi smo dobri yebači, oni to najbolje znaju!


ti ces da mi pricas o bontonu pa gore se vidi kako si ti lepo ponasas, pa ni barabe se tako ne ponasaju.
reko sam ti nmoj vise da se javljas,jer kao sto ja vidim ti se samo oglasavas samo da bi nekoga izazvao pa bi tako mogo da dokazes sve svoje prostote.
razmisli malo

Prijatelju,procitaj ko ti je to napisao,mislim da pogresnoj osobi dajes odgovor!
Da ja,KASTOR,ja cu da ti pricam o lepom ponasanju!
Ti stvarno moras puno da radis na sebi,pises a ne citas,koliko vidim i pravopis ti nije jaca strana,
verovatno nisi puno puta bio na casu Srpskog!?
Pozdrav.

na tebe sam i mislio a to za pravopis nisi u pravu jer dok kucam promasim neko slovo ili pritisnem do njega, sto neznaci da nepoznajem pravopis,uostalom i to je dovoljno jer ovo nije moj maternji jezik.
 
albi:

Budali treba još i objašnjenje?!


Maran Ata, svaka ti čast, matirao si ove tupiqurčine, koje mi tupe kakav je islam?! Vidi se!

A što je najgore, sramota ih što su poreklom od civilizovane nacije, Srba. Vole što su svinje. To im je dika. Neka svako ide svom jatu, pa i ova svraka neka leti k svome.

Neka ostanu samo pravi ljudi u našem narodu, kao što jesmo!
 

Back
Top