Uhapšen Rod BLAGOJEVICH, guverner Ilinoisa, zbog korupcije

To se zove pravna država.

А ми као нисмо?
Па ми смо ухапсили ШЕСТ председника и гомилу генерала и министара и испоручили их трећој земљи на суђење!
Нека САД похапсе своје злочинце и остаће без политичара!!!
 
Taj Blagojevic je presao u katolicanstvo a otac mu je bio cetnik ?!
Boli ga kuhrac za Srbiju a sa zutacima(DS) je u prisnim odnosima.
Jos prosle godine su ga hapsili ali nisu imali dokaze.


To je ključni momenat,tu se zaheba. Vatikan ima svoje prste u tome.

Sjećam se filma Mirotvorac iz 1997. gdje su negativci i izvor sveg zla na svijetu trebali biti bosanski Srbi.Glumi ustaša George Clooney i ustaška ***** Nicole Kidman...fuj gade

Belosvetska zavera,kažem vam ja.....
 
Patricija Blagojevich, zabrinuta supruga, krece prema zatvoru da svom Miloradu odnese,
pribor za licnu higijenu i pomorandze, kao i tople carape i vunene nazuvke.



43801659.jpg


Gov. Rod Blagojevich's wife, Patricia, leaves their Ravenswood Manor home Wednesday.

http://www.chicagotribune.com/news/...agojevich-photogallery,0,2014822.photogallery
 
To je ključni momenat,tu se zaheba. Vatikan ima svoje prste u tome.

Sjećam se filma Mirotvorac iz 1997. gdje su negativci i izvor sveg zla na svijetu trebali biti bosanski Srbi.Glumi ustaša George Clooney i ustaška ***** Nicole Kidman...fuj gade

Belosvetska zavera,kažem vam ja.....
Naravno.Ko ima puno para se trudi da ukrade još.Tako i Vatikan.Znači ove nazovi ironične gluposti što si napisao su istina.Vi ste 91.-95. bili lopovi i ubice kao i uvek.Takav vam je mentalitet.
 
Bash je dugo bio "uhapshen" :D
Evo ga vec danas je ponovo na poslu. Koliko sam pratio vesti mogu da ga povuku za murajla.
Uhapsili su ga na osnovu izave "Necemo Obamino senatorsko mesto dati dzhabe"...
To mozhe da se protumachi na jedno milion nachina, tako da ima da bude "'tresla se gora....."

Koliko sam mogao razumijeti ima vise optuzbi a ne samo za prodaju senatorskog mjesta.
Nisu lake optuzbe.:cool:
 
Uzgred, zabole me za doticnu polusrpsku gospodu, posto je i njih bolela ona stvar za nas dok su Ameri rokali.

Upravo tako,nema razloga da ga zalimo niti da ga smatramo Srbinom.
Mada ne treba njega za to kriviti,treba kriviti prvo njegovog oca,pa onda celu nasu naciju,jer nam je nacionalni duh i osecanje pripadnosti na najnizem mogucem nivou.
Garantujem da ce i Blagojevicevi unuci znati za svoje Talijansko poreklo,al za dedu srbina cisto sumnjam,jer je deda Amerikanac,a Talijani su talijani ma gde bilo da se nalaze.
 

Back
Top