Razbijena špijunska mreža: Uhapšene četiri osobe zbog prikupljanja tajnih informacija

За сада нема доказа за тако нешто. Непријатељска активност је примећена једино овде:

Pogledajte prilog 1497652
;)
1707952256878.png

😁
 
i ja isto trazim da vidimo ZA KOGA su spijunirali, ali ne mogu da nadjem

cija je tek pocela sa vrbovanjem, nemoguce da su vec navatani, znaci da je u pitanju neka druga strana sluzba, iz ОНОГ👉 pravca
To vrse presiju i zastrasivanje nad svojim clanovima koji su odavali informacije o izbornim kradjama i drugim marifetlucima vlasti, pa sad malo bacaju koske u javnost kako se oni bore protiv ....vetrenjaca.
Ne nasedajte na tu propagandu.
 
"Шпијуни и издајници потурају клипове у замајац напретка" је толико банална прича да се стидим што је толико вас узима за озбиљно.

Бламирате ме.
Тако је одувек било. Одувек су страни агенти хтели да зауставе Србију и њен напредак!
 
To vrse presiju i zastrasivanje nad svojim clanovima koji su odavali informacije o izbornim kradjama i drugim marifetlucima vlasti, pa sad malo bacaju koske u javnost kako se oni bore protiv ....vetrenjaca.
Ne nasedajte na tu propagandu.
pa, cekaj, jel to odgovor na moje pitanje, sta kaze AV, za koga su spijunirali, za istok ili za zapad?
ako treba da pristisnemo jos AV-a, moze, ima da ga cedimo tek:

У расправи у ЕП-у наглашена је и одговорност европских конзервативаца, који су годинама „затварали очи пред дешавањима у Србији, која генерише члан њихове политичке породице, председник Вучић“.

Александар Вучић је диктатор, лажов, лопов и преварант. Грађани Србије то одавно знају. То одавно знају и његови ментори из Америке и Европске уније, али тек сад су принуђени да то признају.

Последњи лет подгузне муве: Америчке службе растурају Вучићев нарко картел


Резолуција је изазвала панику у врху Српске напредне странке. Неки припадници напредњачког картела, попут Ане Брнабић, нису довољно паметни да скоче с брода који тоне, па лојалност шефу доказују најпрљавијим увредама опозиционара, а они паметнији и опрезнији, какав је Братислав Гашић, већ се дистанцирају и спроводе субверзивне делатности против Милоша Вучевића и Андреја Вучића. О потребнима у вху СНС-а пише заменик главног уредника Магазина Таблоид Предраг Поповић, бивши уредник у Дневном телеграфу, Националу и Правди, некада близак пријатељ и сарадник Александра Вучића.​

 

Back
Top