Uhapšen oficir, vođa huligana

Kako ocenjujete reakciju vlasti na slučaj "Brankica"?


  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
Nije zabranjeno doneti lutku, vec pozivati na linc.

Ali ajde ostavimo se toga.

Da li ti smatras da je u redu da nekakva grupica navijaca (kako god) zavodi red u drzavi i poravi izdajicom i neprijateljem za koga joj se prohte, a mi svi da gledamo blagonaklono na to? Zar ne mislis da tu drzava ipak treba nekako da reaguje, jer u suprotnom, to je onda drzavni terorizam sto ta grupica cini.

pa gde je ovaj decko pozivao na linc?

on nije pozivao na linc niti ga policija tereti za to.

evo za sta ga terete

Policija je saopštila da je Đurđević priveden jer je 16. decembra na utakmici sa Šahtjorom predvodio grupu navijača na južnoj tribini stadiona Partizana i „podstrekavao druge da pevaju uvredljive pesme, koje je i sam pevao".

znaci uhapsen je jer je podstrekivao druge da pevaju uvredljive pesme

gde to pise u krivicnom zakonu srbije da je zabranjeno pevati "uvredljive pesme" ? i ko definise sta je uvredljiva pesma a sta ne ?
 
Alo dosadnjakovicu, hapsi se zbog pretnji smrcu, a ne zbog lutke.

ne izmisljaj

Policija je saopštila da je Đurđević priveden jer je 16. decembra na utakmici sa Šahtjorom predvodio grupu navijača na južnoj tribini stadiona Partizana i „podstrekavao druge da pevaju uvredljive pesme, koje je i sam pevao".

pomenuti Djurdjevic je uhapsen jer je pevao "uvredljive pesme" a ne zato sto je pretio bilo kome smrcu.

zbog navodne pretnje smrcu su uhapseni drugi ljudi a ne pomenuti Djurdjevic.
 
Pa tad smo odigrali sto smo pametnije mogli . da li zaista mislis , da bi bilo bolje za nas , da je 100 hiljada Srba islo sa nemcima u SSSR . I da bi Srbija dobro prosla , da je WSrbija podpala pod Ruse , jedno 50 -60 godina . Bugarska , Madjarska , i ostale drzave , su i te kako grzcale pod Sovjetima , koliko god to bilo opravadano i fer . da li stvarno zelis za Srbe takvu sliku i priliku . A da ti ne pricam , da ce i ovaj put biti sve isto . tako da ni najmanje nisi u pravu .

Pusti ti moj Sanovnik sliku i priliku. I ja sam,kao i ti bash onaj pravi idealista. Znash ono chast,dobro spram zlog i ostale stvari,ali sam vremenom shvatio kako stvari funkcionishu. Svidjalo ti se to ili ne, to je formula za prezivljavanje malih naroda i male drzave. Da je qoortonski-jeste,ali to je jedini nachin da se prezivi. Znachi furash fazon sa nekim glavnim belosvetkim moodonjjom u tom trenutku,a onda kad pocne da gubi lepo mu okrenesh doope i evo pobednik si opet. Bash kao shto Stipe reche za Hrvatsku. Mozemo da ga mrzimo koliko hocemo, cinjenica je da bi i te kako bolje proshli da smo ostali neutralni i pustili Nemcima da koriste nashe pruge i da smo im posle lepo zabili noz u ledja i to do korica.
 
a vi sirite ljubav podrzavanjem da se ljudima oduzima posao zbog toga sto u slobodno vreme sutiraju lutku na naduvavanje i pevaju navijacke pesme....
nekada su tako komunjare hapsile ljude kad pevaju cetnicke pesme....
isto to radite vi danas ....
al zapamti - svaka batina ima 2 kraja i sve sto danas radite sutra ce vam se sa kamatom vratiti :zimag:

Ma zapamti ti da nema ubijanja ljudi nogama i noževima, tebi je isto mesto iza rešetaka kao i ovim degenerisanim navijačima. Nećeš ti ništa sa kamatom da vratiš nego ćeš svoje da odrobijaš. Pazi, samo je pitanje vremena... I jednog jedinog mejla koji treba da pošaljem :cool:
Koliko god to tebi zajebantski zvučalo sad ;)
 
pa gde je ovaj decko pozivao na linc?

on nije pozivao na linc niti ga policija tereti za to.

evo za sta ga terete



znaci uhapsen je jer je podstrekivao druge da pevaju uvredljive pesme

gde to pise u krivicnom zakonu srbije da je zabranjeno pevati "uvredljive pesme" ? i ko definise sta je uvredljiva pesma a sta ne ?

Pa dobro, mozda i nije, ali moras da shvatis da nam neko na osnovu toga daje pare, tj. pozajmljuje, a zna se da je B92 najveca "ispostava" zapada, prema tome, ne treba ih naljutiti, tako bar ja mislim da razmisljaju ovi iz vlasti.
 
drugo zasto se zakon sprovodi selektivno? zasto je uhapsen samo pomenuti djurdjevic a ne svi ostali na stadionu koji su pevali "uvredljive pesme"?

ako je pevanje uvredljivih pesama krivicno delo zasto nisu uhapseni i svi ostali nego samo on?

Ocigledno Tadic hoce da pokusa da zaplasi narod ovime

Nece uspeti

iz momackih grla ce se oriti ova pesma na prvoj sledecoj utakmici - jos gromoglasnije


sto ih sve tadic ne pohapsi? evo mu snimak pevanja tzv "uvredljivih pesama"
 
ne izmisljaj



pomenuti Djurdjevic je uhapsen jer je pevao "uvredljive pesme" a ne zato sto je pretio bilo kome smrcu.

zbog navodne pretnje smrcu su uhapseni drugi ljudi a ne pomenuti Djurdjevic.

E sad,ajde sto je retardirano da se hapsi bilo ko koje uradio bilo sta lose nekome sa b92........nego nisam u toku ovih dana,jesu li to zbog pretnje ili zbog vredjanja?

Ako je zbog vredjanja to je kranje fashisticki......ako opet naglasavam,izuzmemo da vredjanje bilo koga sa b92 nije vredjanje.

Ma zapamti ti da nema ubijanja ljudi nogama i noževima, tebi je isto mesto iza rešetaka kao i ovim degenerisanim navijačima. Nećeš ti ništa sa kamatom da vratiš nego ćeš svoje da odrobijaš. Pazi, samo je pitanje vremena... I jednog jedinog mejla koji treba da pošaljem :cool:
Koliko god to tebi zajebantski zvučalo sad ;)

Ajde bre ne kurchi se hrvoje :cepanje:
 
Poslednja izmena:
ne izmisljaj



pomenuti Djurdjevic je uhapsen jer je pevao "uvredljive pesme" a ne zato sto je pretio bilo kome smrcu.

zbog navodne pretnje smrcu su uhapseni drugi ljudi a ne pomenuti Djurdjevic.

rema saznanjima „Blica“ i on je identifikovan na snimku MUP-a sa oproštajne utakmice crno-belih fudbalera na evropskoj sceni.
- Protiv njega je do sada podneto nekoliko prijava i bio je osumnjičen za napade na policajce i narušavanje javnog reda i mira. Za sada, međutim, nemamo saznanja da je upleten u kriminalne aktivnosti - kaže sagovornik „Blica“ iz MUP-a.

More u apsu đubre...
 
Neuporedivo, jer napadati vase transpolne simpatizere je tezak kriminal, dok je napadati vase protivnike simpaticna doskocica.

I ona hiperbolicna vesanja na Terazijama, to je isto onako... pesnicki, kad kaze ona svinjcuga maloumna, jel'da? Al' ovo... Ovo je ZA ROBIJU.

Haha.

I Vi ste kolega jedan od onih koji se plasi da kada dodje u BG, neke liberalne trojke ce ga napasti jer podrzava velikog ruskog Cara? Liberali u Srbiji su poznati nasilnici, cujem da je Latinka Perovic jednom sekla deo po deo tela jednom postenom narodnjaku...
 
E sad,ajde sto je retardirano da se hapsi bilo ko koje uradio bilo sta lose nekome sa b92........nego nisam u toku ovih dana,jesu li to zbog pretnje ili zbog vredjanja?

Ako je zbog vredjanja to je kranje fashisticki......ako opet naglasavam,izuzmemo da vredjanje bilo koga sa b92 nije vredjanje.



Ajde bre ne kurchi se hrvoje :cepanje:


Pa u listu Press policija navodi da je uhapsen zbog VREDJANJA tj pevanja i navodjenja drugih da pevaju uvredljive pesme.

Znaci covek je uhapsen zbog vredjanja tj klasicnog verbalnog delikta.
 
Pusti ti moj Sanovnik sliku i priliku. I ja sam,kao i ti bash onaj pravi idealista. Znash ono chast,dobro spram zlog i ostale stvari,ali sam vremenom shvatio kako stvari funkcionishu. Svidjalo ti se to ili ne, to je formula za prezivljavanje malih naroda i male drzave. Da je qoortonski-jeste,ali to je jedini nachin da se prezivi. Znachi furash fazon sa nekim glavnim belosvetkim moodonjjom u tom trenutku,a onda kad pocne da gubi lepo mu okrenesh doope i evo pobednik si opet. Bash kao shto Stipe reche za Hrvatsku. Mozemo da ga mrzimo koliko hocemo, cinjenica je da bi i te kako bolje proshli da smo ostali neutralni i pustili Nemcima da koriste nashe pruge i da smo im posle lepo zabili noz u ledja i to do korica.

Pa to zaista idealisticki zvuci . Ali eto , ko sto znas , samo su se hrvati i Slovenci izvukli . OStali su poprrilicno nahebali . da su samo pruge i putevi , nego bi morali da idemo na SSSR , ko i svi drugi , nevoljno , al bi morali . to sto bi mi isli nevoljno , a ostali uz veliku radost , to nas posle ne bi spasilo . trebao si da vidis Madjarsku i Bugarsku , pre nego se SSSR nije povukao . da vidis , madjare i Bugare , kako strahotno napreduju 50 , 60 , 70 . E to bi i mi imali . A ako se sad upisemo , imace mo . Budi siguran . A hrvate ce da zastiti vatikan . nas nema ko .
 
drugo zasto se zakon sprovodi selektivno? zasto je uhapsen samo pomenuti djurdjevic a ne svi ostali na stadionu koji su pevali "uvredljive pesme"?

ako je pevanje uvredljivih pesama krivicno delo zasto nisu uhapseni i svi ostali nego samo on?

Ocigledno Tadic hoce da pokusa da zaplasi narod ovime

Nece uspeti

iz momackih grla ce se oriti ova pesma na prvoj sledecoj utakmici - jos gromoglasnije

sto ih sve tadic ne pohapsi? evo mu snimak pevanja tzv "uvredljivih pesama"

Trla baba lan, da joj prodje dan.z:plez:
 
drugo zasto se zakon sprovodi selektivno? zasto je uhapsen samo pomenuti djurdjevic a ne svi ostali na stadionu koji su pevali "uvredljive pesme"?

ako je pevanje uvredljivih pesama krivicno delo zasto nisu uhapseni i svi ostali nego samo on?

Ocigledno Tadic hoce da pokusa da zaplasi narod ovime

Nece uspeti

iz momackih grla ce se oriti ova pesma na prvoj sledecoj utakmici - jos gromoglasnije


sto ih sve tadic ne pohapsi? evo mu snimak pevanja tzv "uvredljivih pesama"



:hahaha: :rotf:

Svaka cast GROBARI :super:
 
Pa u listu Press policija navodi da je uhapsen zbog VREDJANJA tj pevanja i navodjenja drugih da pevaju uvredljive pesme.

Znaci covek je uhapsen zbog vredjanja tj klasicnog verbalnog delikta.

Ako govoris istinu to je fashizam......debilizam itd.

Sami sebe syebavaju.....:D......ali yebi ga mora da su svesni i toga da bi je narod rastrgao da je ne zastite.....sve u svemu,neka se sada yebu sami sa sobom z:mrgreen:

A pre ce navijaci njih da ukinu nego oni navijace,u to budi siguran ;)
 

Back
Top