Uhapšen oficir, vođa huligana

Kako ocenjujete reakciju vlasti na slučaj "Brankica"?


  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
Ako govoris istinu to je fashizam......debilizam itd.

Sami sebe syebavaju.....:D......ali yebi ga mora da su svesni i toga da bi je narod rastrgao da je ne zastite.....sve u svemu,neka se sada yebu sami sa sobom z:mrgreen:

A pre ce navijaci njih da ukinu nego oni navijace,u to budi siguran ;)

pa govorim istinu evo ovde lepo pise sto je pomenuti oficir Djurdjevic uhapsen

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...je+i+VBA:+Uhapšen+oficir,+vođa+huligana!.html

Otkaz iz Vojske?!

Policija je saopštila da je Đurđević priveden jer je 16. decembra na utakmici sa Šahtjorom predvodio grupu navijača na južnoj tribini stadiona Partizana i „podstrekavao druge da pevaju uvredljive pesme, koje je i sam pevao".

Uhapsen znaci jer je podstrekivao i sam pevao uvredljive pesme
 
Pa to zaista idealisticki zvuci . Ali eto , ko sto znas , samo su se hrvati i Slovenci izvukli . OStali su poprrilicno nahebali . da su samo pruge i putevi , nego bi morali da idemo na SSSR , ko i svi drugi , nevoljno , al bi morali . to sto bi mi isli nevoljno , a ostali uz veliku radost , to nas posle ne bi spasilo . trebao si da vidis Madjarsku i Bugarsku , pre nego se SSSR nije povukao . da vidis , madjare i Bugare , kako strahotno napreduju 50 , 60 , 70 . E to bi i mi imali . A ako se sad upisemo , imace mo . Budi siguran . A hrvate ce da zastiti vatikan . nas nema ko .

Veruj mi sanovnik da bi i u tom SSSR-u bolje proshli n kraju kad se sve sabere nego ono shto smo imali. Jeste da bi ziveli kao slepci 50 godina,ali bi se eto na kraju i preshaltali isto kao i Poljaci recimo. Staljin bi nama reshio nacionalno pitanje za sva vremena kao shto je recimo Cesima reshio. Hrvate nije mogao da smisli. Ne bi ih spasilo ni menjanje uniforme. Dao bi nam na mapi da biramo gde nam je granica i danas eto nikakvih problema ne bi imali. Morash jednostavno da procenish situaciju i da se ulizujesh najjachima u datom trenutku. Nema druge. Ko god da je. Trenutno je EU i USA svidjalo nam se to ili ne. Kad ne budu bile vishe onda dovidjenja drushtvo staro.
 
Hoho, meni je skupština na dohvat ruke, redovno pijem sa ministrima u silikonskoj dolini i drukam ko poziva na nasilje ovde :mrgreen:
Zamisli ustaneš jedan dan a sve krene nizbrdo, blokirani računi :mrgreen:

Veruj mi,mnooooooooogo je realnije da ja ovako zavaljen u fotelju pozovem ortaka koji drzi detektivsku(najjacu u bg)-"lociraj mi jednog lika sa neta........zatim okrenem male lude dokone radovce iz kraja i kazem-e imam jednog lika zaebo me za neku robu,50 evra samo ruke i noge,evo adresa.......i trt mrt.......veruj mi mnogo realnije......ali ja cu i dalje da sedim u fotelji i smejem se budalashtinama kojekakvih na krsti......ipak je zanimljivo :mrgreen:

A to sto ti saljes neke glupave mejlove koji se ionako ne citaju,niti imaju ikakvog znacaja...........:cepanje:

:cepanje::cepanje::cepanje:
 
I Vi ste kolega jedan od onih koji se plasi da kada dodje u BG, neke liberalne trojke ce ga napasti jer podrzava velikog ruskog Cara? Liberali u Srbiji su poznati nasilnici, cujem da je Latinka Perovic jednom sekla deo po deo tela jednom postenom narodnjaku...

Plasim se taman koliko i ova Brankica.

Zbog te hipokrizije od koje se ljudima okrece stomak ce drugorazredna Srbija uvek ostati drugorazredna.
 
Veruj mi,mnooooooooogo je realnije da ja ovako zavaljen u fotelju pozovem ortaka koji drzi detektivsku(najjacu u bg)-"lociraj mi jednog lika sa neta........zatim okrenem male lude dokone radovce iz kraja i kazem-e imam jednog lika zaebo me za neku robu,50 evra samo ruke i noge,evo adresa.......i trt mrt.......veruj mi mnogo realnije......ali ja cu i dalje da sedim u fotelji i smejem se budalashtinama kojekakvih na krsti......ipak je zanimljivo :mrgreen:

:cepanje::cepanje::cepanje:

Ma garant se sad živ u*****o...
 
A zasto je pevao uvredljive pesme? Sta mu je ta Brankica skrivila?

zato sto je brankica u svojoj emisiji njega i druge navijace prikazala kao narkodilere i kriminalce i ako niko od njih nije osudjen za pomenuto krivicno delo.

i sta je veci zlocin , da te neko preko televizije sa nacionalnom frekvencijom proglasi narko dilerom i krimosom ili da ti neko skandira na stadionu ?
 
pa govorim istinu evo ovde lepo pise sto je pomenuti oficir Djurdjevic uhapsen

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...je+i+VBA:+Uhapšen+oficir,+vođa+huligana!.html



Uhapsen znaci jer je podstrekivao i sam pevao uvredljive pesme

Pa sta znaci,ovi ovde sto pricaju da je uhapsen zbog pretnje smrcu lazu ili ne lazu.......ne verujem da je neko od vas toliko bezobrazan da tako ocito laze?

Ma garant se sad živ u*****o...

Ne verujem,a i nema razloga nista lose nisam napisao.....samo sam pricao o realnosti :mrgreen:....ozbiljno :rtfm:
 
Veruj mi,mnooooooooogo je realnije da ja ovako zavaljen u fotelju pozovem ortaka koji drzi detektivsku(najjacu u bg)-"lociraj mi jednog lika sa neta........zatim okrenem male lude dokone radovce iz kraja i kazem-e imam jednog lika zaebo me za neku robu,50 evra samo ruke i noge,evo adresa.......i trt mrt.......veruj mi mnogo realnije......ali ja cu i dalje da sedim u fotelji i smejem se budalashtinama kojekakvih na krsti......ipak je zanimljivo :mrgreen:

:cepanje::cepanje::cepanje:

Šta da ti kažem sem da imam 24h patrolu ispred zgrade i da bi mogli samo da duvkate :mrgreen:
Nemoj da me pogrešno shvatiš, samo te opominjem ;)
 
Prema saznanjima „Blica“ i on je identifikovan na snimku MUP-a sa oproštajne utakmice crno-belih fudbalera na evropskoj sceni.
- Protiv njega je do sada podneto nekoliko prijava i bio je osumnjičen za napade na policajce i narušavanje javnog reda i mira. Za sada, međutim, nemamo saznanja da je upleten u kriminalne aktivnosti - kaže sagovorni

Bugarine, mogu i ja protiv tebe da podnesem sedamnaest prijava i da to ne znaci ama bas nista ako te neki sud ne osudi.

Razbiras?
 
Veruj mi sanovnik da bi i u tom SSSR-u bolje proshli n kraju kad se sve sabere nego ono shto smo imali. Jeste da bi ziveli kao slepci 50 godina,ali bi se eto na kraju i preshaltali isto kao i Poljaci recimo. Staljin bi nama reshio nacionalno pitanje za sva vremena kao shto je recimo Cesima reshio. Hrvate nije mogao da smisli. Ne bi ih spasilo ni menjanje uniforme. Dao bi nam na mapi da biramo gde nam je granica i danas eto nikakvih problema ne bi imali. Morash jednostavno da procenish situaciju i da se ulizujesh najjachima u datom trenutku. Nema druge. Ko god da je. Trenutno je EU i USA svidjalo nam se to ili ne. Kad ne budu bile vishe onda dovidjenja drushtvo staro.

pa dobro , ako nije problem da se trpi 50 godina , sto je problem da se trpi sad jos jedno 10 ?
Ili mislis da je jedino vazno sta je sad , ovog casa , a sto je njima tamo bilo uzasno , tad , nema veze , jer je to vreme proslo .

I jos nesto . Zar ne vidis , da se galvani igraci brzo menjaju . Vise nema glavnog baje ko onomad . Drugacija je situacija .
No , eto ,nama je lose , i to veoma , od pocetka 90tih, pa do dana danasnjeg . Mnogi su naivno verovali da ce odma da bude bolje , cim smaknu onog komunjaru , Milosevica , al eto , druge komunjare i anacionalni mracnjaci dodjose , pa je i sad lose .
No , sta je to za nas . Kad nije problem 50 godina da se trpi SSSR , sto je problem da se ovakvo sranje trpi jedno 30 .
 
Poslednja izmena:
Prema saznanjima „Blica“ i on je identifikovan na snimku MUP-a sa oproštajne utakmice crno-belih fudbalera na evropskoj sceni.
- Protiv njega je do sada podneto nekoliko prijava i bio je osumnjičen za napade na policajce i narušavanje javnog reda i mira. Za sada, međutim, nemamo saznanja da je upleten u kriminalne aktivnosti - kaže sagovorni

podneta prijava nije dokaz nicega vec iskljucivo pravosnazna sudska presuda.

Drugo biti osumnjicen ne znaci takodje nista.

Pomenuti Djurdjevic - nikada nije osudjivan koliko sam informisan a uhapsen je zbog "pevanja uvredljivih pesama" sto je drzavni teror nad gradjanima.
 

Back
Top