``Ugostiteljsko-turisticka skola`` BG

makili89:
Znam Bozovicku !!! Nasu glumicuuuuu. Nas ponos!!! :grin: Ala se proseravam kukuuuuu...... Aha Milos Matic ;) Pa mislim, sta reci.. dobar je profesoooor, lepo predaje, zanimljivi su casovi kod njega..i taaaako :-D xexexexxexe...Ma ok je decko(ups. profesor)!

e el znas da je dobi poruku za Dan zaljubljenih?Xmmmm od mene?I sad se promenio....sad je on kao faca zbog toga i postao je,da izvines,pe*er!!!!!!Krelac.....
 
makili89:
Ne seeeeri... Napisala si poruku za njega?! I, sta si napisala u poruci?!?? Cekaj, cekaj, mislis na prof. tur. gografije???

Da na njega mislim.Mada nama je predavao samo u prvoj godini...a sad nije fora da ti kazem sta sam mu napisala ali nesto je u stilu....ok aj napisacu ti.Ovako:The day I will stop lovin you is the day when I close my eyes 4 ever!I sad se on polomi trazeci ko je to napisao........
 
Lamborghini:
Pa nazovi me kad se skines sa neta.Da nema neta ti ne bi ni znala sta se desilo sa onim deckom iz moje skole...Ajde jecko zovni me...

Sorry sto te nisam nazvala juce............ja ne idem u skolu pa sedim i gledam 'Friendse' po ceo dan i izgubim pojam o vremenu.A veceras idem na sestrino punoletstvo....i ima da se smoriiiim.... :evil: :lol: :-D :p I eto tako..A sta je sa tim deckom iz skole???
 

Back
Top