``Ugostiteljsko-turisticka skola`` BG

Ja sam imala u osnovnoj profesorku,koja me je bas mrzela...Imala sam jedva 2...a jos cuvam bezbroj svesaka koje sam vezbala...Znaci bukvalno me je MRZELA...

a,sad u srednjoj imam 5 iz matisa...mislim da je malo neverovatno da neko u osnovnoj ima jedva 2,a u srednjoj 5...i tako sam ja na polugodistu otisla da joj se "zahvalim" kako me je naucila matis,jer sad imam 5...Osecam da jos ne moze da spava...

Nema kod mene...kad tad dodje na moje...:D
 
Ја идем у УТШ, сад заврших трећу...уопште се нисам покајала што сам уписала ову школу...друштво супер, професори како који...ма феноменално је..јес' да нема салу али зато има теретана на Ади у Партизану,базени... :)
 
Upisao sam vanredno srednju turisticku skolu, smer: kulinarski tehnicar, pa mi treba pomoc oko udzbenika. Potrebni su mi sledeci udzbenici (ako neko ima da mi proda, pokloni ili pozajmi da iskopiram):
za I godinu: Osnovi turizma i ugostiteljstva, Higijena, Kuvarstvo sa prakticnom nastavom
za II godinu: Ekonomika i organizacija preduzeca, Kuvarstvo sa prakticnom nastavom
za III godinu: Umetnicko oblikovanje, Turisticka geografija, Poznavanje robe, Kuvarstvo sa prakticnom nastavom
za IV godinu: Turisticka geografija, Poznavanje robe, Nauka o ishrani, Hotelijerstvo, Marketing u turizmu, Kuvarstvo sa prakticnom nastavom

Hvala unapred
 

Back
Top