Udaj se za muskraca koji tebe voli vise nego ti njega

...pa ako si ti bio taj što je više voleo,jbg neko mora
više da voli:mrgreen:

pa dobro, ako je to potrebno za spas grand produkcije neka bude tako :sad2:
volim sto ne bi
e juce upoznam decka, ucila ga moja stara, i kaze on vidio prije par godina moje mtorce, i taman da pozdravim uciteljicu kad krnushe zvaku jedno drugom :))))))))))))
reko buraz, nemam pojma, to je i za mene nesto novo, sad mi bas drago sto se vole i pod stare dane
 
Poslednja izmena:
Imam dosta primera iz okoline, gde su se zene udale za momke koji su ludo bili zaljubljeni u njih, a one ne toliko. Medjutim, one vole sve sto im taj muskarac pruza. Ljubav, paznju, brigu, taj osecaj da je on uvek tu za nju i da ce zauvek biti. Poprilicno su opterecene fejsbuk nalogom bivseg momka a o istom vrlo cesto pricaju. Najcesce su propatile u toj vezi a sada imaju suprotnu situaciju. Neko njih vole a one su korektne. Ako ih pitas, kazu da su srecne ovako...imaju dom, porodicu, decu, sigurnost.

Da li je to sve tako? Sta vi mislite o tom slucaju? Da li je obostrana ljubav neophodan sastojak uspesnog i srecnog braka? Da li je dovoljno da jedan voli a da drugi ima zelju da ta zajednica uspe? Da li je to fer? Da li imate primere iz svog okruzenja i koja je njihova prica?

To se zove INTERES,najdominatniji sistem vrednosti danas nazalost. Te zene o kojima pises vide uglavnom samo sigurnost kod svojih muskih partnera i nista vise nazalost,nema tu emocija,odnosno verovatno ima emocija samo sa jedne strane, muske strane. TU PUTA BALKAN.
 
Potpis. Vazi i obrnuto. (za polove)


Ima istine...

Ljubav, manje vise...nikad ne mozes imeriti kolicinu iste u vezi i ko koliko daje, pruza. I to se i n emeri, inace nije ljubav.
Ali postovanje je merljivo i treba da bude na priblizno istom nivou.

slazem se
a da je bolje udati se tako ne znam, mislim da nije
al to zavisi od osobe, ne moze se generalizovati
 
337526094_161862960105918_7500636469239483132_n.jpg
 
Imam dosta primera iz okoline, gde su se zene udale za momke koji su ludo bili zaljubljeni u njih, a one ne toliko. Medjutim, one vole sve sto im taj muskarac pruza. Ljubav, paznju, brigu, taj osecaj da je on uvek tu za nju i da ce zauvek biti. Poprilicno su opterecene fejsbuk nalogom bivseg momka a o istom vrlo cesto pricaju. Najcesce su propatile u toj vezi a sada imaju suprotnu situaciju. Neko njih vole a one su korektne. Ako ih pitas, kazu da su srecne ovako...imaju dom, porodicu, decu, sigurnost.

Da li je to sve tako? Sta vi mislite o tom slucaju? Da li je obostrana ljubav neophodan sastojak uspesnog i srecnog braka? Da li je dovoljno da jedan voli a da drugi ima zelju da ta zajednica uspe? Da li je to fer? Da li imate primere iz svog okruzenja i koja je njihova prica?
biti idiot je nesto sto treba ceniti a zene su majstori da prepoznaju tu musku vrlinu
 

Back
Top