U većini enklava na Kosovu Srbi nemaju 20 sati struju

ниси требао да мењаш јер је то тачно...а од чијих пара се она правила?
словеначко-хрватских можда?????

Hm, ne, već od YU keša... Tu elektranu je pravila država koja se zvala Jugoslavija! Raspitaj se malo bre... Juga je finansirala izgradnju Obilića... dok recimo... Obrenovac A ili T.E.N.T. A su pravili Srbi i Hrvati... pa ti sad šesti blok pomenute elektrane osvetljava Zagreb... i sad i tokom rata...
 


ма знам све је то правила ЈУ са Хрватским и Словеначким капиталом а тита је селио фабрике из Хрватске и Словеније на Косово


ето укапирао сам.........УРАААААААААА

:vatromet:
:vatromet:
:vatromet:
:vatromet:

благо теби..сад знам шта нећу да будем кад порастем.............ТИ

Ахахааааааааа........ баш лепо одговор........:klap:
 
како ми можемо да имамо став о томе ова држава треба да им испоручи ту струју и то је то ....као и лекови што иду за Грачаницу и остало..а око термоелектрана треба урадити нешто..а не делити беџеве Косово је Србија
 
како ми можемо да имамо став о томе ова држава треба да им испоручи ту струју и то је то ....као и лекови што иду за Грачаницу и остало..а око термоелектрана треба урадити нешто..а не делити беџеве Косово је Србија


Drzte vodu ,do sledecih izbora !!!
 
mozda vi antisrbi iz palate pravde to ne razumete al covek hoce da kaze da srbi nemaju na kosmetu u enklavama struju po 20 sati dnevno.

jerry, laze ti taj cim zine. evo vec dva dana imamo problem, ako ja, koji sam u grupi "A" nemam po sat dva dnevno, onda oni drugi nemaju i po 10 i vise sati. danas je vec bilo malo bolje, a na vestima rekose da se ocekuje poboljsanje. mislim otklon kvara
 

Back
Top