U SUSRET LETU...........

Samantha Jouns:
Ne nosim brus leti,..imam dovoljno cvrste grudi da ne moram da ga nosim, volim da sam leti opustena a i svidja mi se dodir mojih sisa bez brusa,..obozavam muske ruke na njima kad nemam brus,...Tako da Psiho Ne nosim leti brus....

Prava si Samanta, ovo ko da je ona rekla ... ;-) :lol:


sto se tice nosenja brushaltera ja prednost dajem udobnosti u odnosu na izgled, volim blago punjene korpe, sa tanjim bretelama, model koji mi odgovara je onaj sto spaja grudi tj. ne dopusta im da svaka ide na svoju stranu...dekolte je pristojan u mom slucaju sve drugo ne bih bila ja
 
Manje grudi - tesna majica bez brusa o yeah !
Velike grudi - volim kad riba ima neke bretele i taman se nazire ono sto treba,naravno duboki dekoltee alwaya o yeah !

P.S. Proslo leto,poslovni saradnik mog drugara Italijan,vozio bajs po gradu,pitamo ga kako je bilo,a on koluta ochima.Kaze mogao je da pogine 10 puta,nije znao na koju stranu vise da gleda,od silne lepote.Beogradjanke,svaka cast !
 
da, da.... uvek ih nosim sa sobom.... nekako su mi prirasle za srce i ne mogu da ih se otresem.....
zezam se.... ja samo nemam sta da kazem na temu, posto ja nemam nikakve grudi.....
pa ono.... volim i ja duboki dekolte ako mi se ne vidi pupak kad se sagnem.... :roll: :grin: 8-)

brus nosim samo kad moram.... za praznike i tako to.... inace, mi je bzvz.... i takooo.... :roll: :-D

 
Brushalteri su mi zanimljivi razni - samo sto se oni koji su glatki lakse ukombinuju sa tankim materijalima a cipkasti se ocrtavaju pa zbog toga cesto nosim glatke.Nosim brushaltere raznih boja, sa korpicama, mada ovih dana trazim da kupim neki lep ali bez korpica.
A drugo pitanje je bilo dubina dekoltea. Ja volim da "spustim" jako dubok dekolte ali samo ponekad.Vrlo volim da nosim korsete i haljinice skroz golih ramena i bez rukava i bez bretelica,skroz spustene do grudi.
 

Back
Top