У просеку сваке недеље једна жена буде убијена у насиљу у породици

aj ne seri, majke ti, nego pomozi prvo sebi da bi ti se pomoglo. razmisli zasto si nasilan prema zenama, zasto imas opravdanje za nasilje i sta je to sto ti izaziva toliku mrznju prema zenama.
moj cale je bio ormarusa mizogina, a ti vidi sta je sa tobom problem ili ostani tako sam i mizeran.
Ja nasilan,eto koliko imas kokosji mozak kako procenjujes ljude,pa tako i vecina zena,mrznju pisem iskljucivo zbog inspiracije s foruma to jes takvih poput tebe
 
Ali mogu da biriaju koju ce jer su najpozeljniji,sad su seljaka napravili zaostalim kao on je nasilnik sirovina sta ce s njim,nema ludilo lasera 200/h u krivinu
То је део блесне пропаганде. Да се велича неко ко не зна ништа сем онога што је учио у школи и након школовања чита искључиво стручну литературу, а понижава неко ко је свестран и рукама може све, о способности да шире размишља јер није укалупљен кроз систем да не причам. То је посебна тема.
Није свака жртва инстаграм позерка жељна свега. Ипак је ту више породичних жена, окренутих деци које су убијене у појам а касније и физички.
 
aj ne seri, majke ti, nego pomozi prvo sebi da bi ti se pomoglo. razmisli zasto si nasilan prema zenama, zasto imas opravdanje za nasilje i sta je to sto ti izaziva toliku mrznju prema zenama.
moj cale je bio ormarusa mizogina, a ti vidi sta je sa tobom problem ili ostani tako sam i mizeran.
Šta bi pisao da nema ove i sličnih tema?
Propagira nasilje, potom prijavljuje postove.
Očekujem i ovaj moj post da će biti prijavljen.
 
И овде се углавном комуникација своди на расправу уместо да се тражи решење за проблем који је евидентан.
Док буде тог синдрома ”све жене су ку.рве” и ”сви мушкарци су свиње” никада нећемо наставити правим путем.
Ми треба да будемо партнери, да се допуњујемо. Да смо једни другима радост и подршка. А не супарници. Јел примећујете да тако подржавате оно што је недопустиво- раскол између мушкарца и жене?
 
Док буде тог синдрома ”све жене су ку.рве” и ”сви мушкарци су свиње” никада нећемо наставити правим путем.
to misle samo ljudi kojima je potrebna hitna medicinska pomoc jer su opasnost za drustvo.
 
Ja tebe nisam u zivotu prvi citirao a posebno ne pomenuo,kao sto se moze videti ogorcenost u svakom tvom postu i kome ces da se nakacis
Ogorčenost?
Ako je i ima, usmerena je na razmišljanja poput tvojih.
Ti propagiraš nasilje.

Edit: ko je koga citirao?
Koga imenom spominješ u postu?
Ne lupetaj!
 
Poslednja izmena:
Vidis ta daleka krajnost da se nigde ne nazire da je takav mi nije verovatna,samo znam da sve koje su sa recimo blaze nazovi nasilnicima ,do srzi vole vise nego normalne tipove,mislim znaju sve te zene cime se krimos bavi pre nego im se bace u narucje

Pa dobro, sve i da se vidi sa strane gledano pitanje je da li mi uvek vidimo. Ponekad je izbor dobrog partnera pitanje srece.
Drugo, moze covek vremenom psihicki da oboli, da postane nasilan usled ozbiljne dijagnoze, bilo mentalne bilo fizicke bolesti. Poremete se hormoni.

Sadisti se mahom vide iako su umiljati i naglaseno pristojni na pocetku ali ne pise svima na celu.

Poenta je u tome da zena moze da ode a da je ne ubije. Da joj se ponudi posao uz poreske olaksice preduzetnicima ako je zaposle prve dve, tri godine. Da dobije boravak za decu.
Nece drustvo da osiromasi zbog toga, mozda je bas njeno dete buduci doktor koji ce spasavati zivote. Treba mu dati sansu da se ne krije ispod stola dok otac tuce majku vec da dolazi u neki mir iz skole.
 
Pa dobro, sve i da se vidi sa strane gledano pitanje je da li mi uvek vidimo. Ponekad je izbor dobrog partnera pitanje srece.
Drugo, moze covek vremenom psihicki da oboli, da postane nasilan usled ozbiljne dijagnoze, bilo mentalne bilo fizicke bolesti. Poremete se hormoni.

Sadisti se mahom vide iako su umiljati i naglaseno pristojni na pocetku ali ne pise svima na celu.

Poenta je u tome da zena moze da ode a da je ne ubije. Da joj se ponudi posao uz poreske olaksice preduzetnicima ako je zaposle prve dve, tri godine. Da dobije boravak za decu.
Nece drustvo da osiromasi zbog toga, mozda je bas njeno dete buduci doktor koji ce spasavati zivote. Treba mu dati sansu da se ne krije ispod stola dok otac tuce majku vec da dolazi u neki mir iz skole.
Slazem se osim da drzava treba i moze i hoce da to resava,ja kazem da niko ne treba da se mesa u porodicu, koja ne postoji danas zbog tog mesanja i propagande u medijima,posto ne mogu da izaberu ,mozda je bolje da uopste ne ulaze u odnos ni sa kim,jer svi izlaze iz njega ogorceni i retko ko opstane u braku,sto se cimati bzvz
 
Treba mu dati sansu da se ne krije ispod stola dok otac tuce majku vec da dolazi u neki mir iz skole.
da, mog brata je ovo poprilicno kostalo u zivotu.
ja se ne secam fizickog nasilja, secam se svadja kad se vratio iz nemacke.
imala sam 12 godina i htela sam da skocim sa 3 sprata kuce samo da bi prestali da se svadjaju.
 
Кога треба строже казнити, некога ко иде улицом и пребија свакога на кога наиђе, или оног који пребија само жене?
Zasto bi se pravila razlika? Nasilje je nasilje.
I tragicno i tuzno je jedno nasilje opravdavati drugim.
Ovde govorimo o vrlo velikom i ozbiljnom problemu nasilja nad zenama. I umesto da kao muskarci ponosno ustanete protiv i osudite takve pripadnike svog pola vas nekoliko pokusava da nadje opravdanje ili pravi neke neverovatne paralele samo vama razumljive.
 
Zasto bi se pravila razlika? Nasilje je nasilje.
I tragicno i tuzno je jedno nasilje opravdavati drugim.
Ovde govorimo o vrlo velikom i ozbiljnom problemu nasilja nad zenama. I umesto da kao muskarci ponosno ustanete protiv i osudite takve pripadnike svog pola vas nekoliko pokusava da nadje opravdanje ili pravi neke neverovatne paralele samo vama razumljive.
Osudimo koga, u odsustvu ,nase dede?
 
Muskarce, koji su nasilnici i ubice.
Sta tacno ne razumes?
Treba da se vracamo unazad i objasnjavamo osnovne stvari o zlocinu i fizickom nasilju?!?
Ja ne poznajem nijednog ,ne znam kako figurativno ima znacaj preko neta uci u obor sa svima i dati sebi pravo presude, bez dokaza i odbrane
 

Back
Top