U politici (kao i u zivotu)......

Plava Bilja:
Kad se mali covek docepa vlasti, i veliki ljudi cesto nadrljaju.
Nikako zlo nije toliko veliko.
To kad uvati, ne pusca:(
Prica mi moj deda:" Bilo neko cudno vreme, ratno, ja bio decak, ali se jos secam pokojnog Radislava(teska mu bila crna zemlja)! Otisao moj otac na glasanje, pa bili neki novcici (lazni) a samo dve kutije i dve opcije (ne bih ja sad da sve odajem)! Taj Radislav bio je poverenik vlasti.
Moj otac bio za tu drugu koja vlasti mila nije bila. I, dodje red na moga oca. " Oni" cute ali gledaju i osluskuju. Pridje moj otac i ubaci u onu "zigosanu" kutiju. To odjeknu......
Kad se vracao kuci, saeka ga Radislav i jos dvojica....u sumarku....dosao sav krvav kuci....
Samo je cutao....
Godinu dana kasnije, planuo citav jedan senik u Radislava, cela letina..........
Dolazilla milicija ("narodna") ispitivala, niko zivi nije znao.....Dvadeset godina kasnije kad sam se vec bio ozenio i decu dobio, rekao mi je: JA sam zapalio sena......."

Ta žigosana Biljo... se zove ĆORAVA.... :D
 
Arhangel NS:
Mojne, bre Alex... Imaju oni dobre ideje, akcije...capiram-copyram, for example...
copy1fp.gif


Аранђеле, имаш божанствене визуелне коментаре... молим Те настави,јер их сакупљам......... :razz: :razz: :razz:
 
marlоn:
Znam bre...:D doduše nisam baš toliko mator da znam kako izgleda kad čukne u tu ćoravu kutiju... a priča je viša nego indikativna. Znam i slične iz srca Šumadije....
Heh, pa za konje se kazu da su matori, za ljude da su strari. Posto ne spadas ni u jednu od pomenutih kategorija, ti si mlad 8-)
Da, bilo je toga svuda, pa i drasticnijih sluaajeva.
Ovaj se zbio u Radjevini :shock:
Pozdrav :razz:
 

Back
Top