Da se vratite u osamdeset devetu sta bi promenili u zivotu?

pa da...
Međutim, usled kraha šeme 1993. godine, štediše su ostale i bez uloga i bez zarade od kamata.:lol:
Лики,ееее
али лепо то радило са тих 20% Камате на месечном Нивоу првих Пар месеци,тако?
И било то педантно искеширано..
ал се Народ полакомио и десио му се Суноврат .

Joj nemoj sad tako herojčino moja, oslobodioče moj, hvala ti za sve što si činio ratnih ranih 90' po Vukovaru i istočnoj Slavoniji.
Mi podunavski Srbi smo ti večno zahvalni heroju naš Dudlomire
Ма он се борио на вашој страни,Ћимбениче "Србине",:hahaha:
не знаш ти дулгомира.
:lol:

U svom životu ništa specijalno, ali kad bih imao moć čuvao bih SFRJ potpuno drugačije od onoga kako su je čuvali.

Da objasnim,
prvo Srbiji ne bih dozvolio milionskim mitinzima da pokušava da impresionira i smiri iredentu na Kosmetu, jer je time samo prepala celu SFRJ i ohrabrila sve stare antijugoslovene ...

A onda bih uhapsio jedno 200 Hrvatijanaca i problem bi bio rešen.

Što se Kosmeta tiče, počeo bih rešavanje tog problema u Tirani.

Za to nisu krivi Jezda i Dafina već neko treći. Gazda Jezda se i sad nalazi u Izraelu i rekao je čim dođe u Srbiju da će da vrati ssve pare koje je dužan.
јОШ нешто да те приупитам,Тебе:

-дА ЛИ ТИ ВИДИШ НЕКУ Разлику између тог Језде и овог тренутног Времена?
Па ми се даље фрљамо неким виртуелним парама као и пре 40 година? :lol:

јОШ нешто да те приупитам,Тебе:

-дА ЛИ ТИ ВИДИШ НЕКУ Разлику између тог Језде и овог тренутног Времена?
Па ми се даље фрљамо неким виртуелним парама као и пре 40 година? :lol:
Sve Drzave imaju masu piramidalnih sema, koje rebrendinguju u nekakve 'humane' socijalne stvari.

Najociglednij i najmasovniji medju njima su drzavni obavezni penzioni fondovi. Svi do jednog, osim norveskog, su Piramide.

Te Piramide su jace od bilo kojih kriminalnih struktura u Drzavi, i ko dirne u te piramide bice prozvan da je podrzavalac krupnog kapitala, djubre, stoka i
bitanga.

Samo se usudi da ne das povecanje i vise kesa otetog od gradjana u tu Piramidu, i bices prozvan MMF ubicom ekonomije i Sorosevcem.

Jezda je malo dete za drzavne penzije.

Sve Drzave imaju masu piramidalnih sema, koje rebrendinguju u nekakve 'humane' socijalne stvari.

Najociglednij i najmasovniji medju njima su drzavni obavezni penzioni fondovi. Svi do jednog, osim norveskog, su Piramide.

Te Piramide su jace od bilo kojih kriminalnih struktura u Drzavi, i ko dirne u te piramide bice prozvan da je podrzavalac krupnog kapitala, djubre, stoka i
bitanga.

Samo se usudi da ne das povecanje i vise kesa otetog od gradjana u tu Piramidu, i bices prozvan MMF ubicom ekonomije i Sorosevcem.

Jezda je malo dete za drzavne penzije.
Да,то је тачно.
Сваки пензиони Фонд на целом Свету се игра на Берзама.
Интересантно да никад нико није Чуо да је бар иједан,ЈЕДАН пензиони Фонд остварио неки Добитак,сви у Глибу :lol:.
Пљачка!

Mogao sam biti Boško buva, jbg, ali sam imao prijateljske vatre po kućici od našeg Dudlomira a posle i od naših braća ujkana ponovo dudmdum, jbg tako vreme bilo, ja nikud iz kuće a kuće mi nema

Kad sam se ja odazvao SSNO-u da branimo SFRJ, odazvalo nas se 20%.

Malo nas je bilo da ti kuću odbranimo ...
A zašto nas je bilo malo ?

Zbog pogrešne retorike ratnih vođa ... čak su i Mladića nagovorili da stavi pogrešnu kapu na glavu !

Pa ne može Jugoslaviju da brani niko do Jugoslovena, ebiga, pogrešna procena generalštaba JNA.

Да,то је тачно.
Сваки пензиони Фонд на целом Свету се игра на Берзама.
Интересантно да никад нико није Чуо да је бар иједан,ЈЕДАН пензиони Фонд остварио неки Добитак,сви у Глибу :lol:.
Пљачка!
Drzavni penzioni fondovi, osim norveskog, se ne igraju na Berzama.

Oni su klasicne piramide, bukvalno kao Jezdina, sa tom razlikom sto Jezda nije puskom terao ljude da mu uplacuju pare, dok ovi to rade pod pretnjom oruzjem,

Pa ne može Jugoslaviju da brani niko do Jugoslovena, ebiga, pogrešna procena generalštaba JNA.

A opet, ko zna dal' je pogrešna, il' je raspad planiran dugo godina ranije ?

Poznato je da je 1928. na Drezdenskom kongresu KPJ odlučeno da se Juga uništi, ili tako nešto ... Nisam čitao originalna dokumenta - ovo sam našao na netu.

Back