Da se vratite u osamdeset devetu sta bi promenili u zivotu?

Probudili ste se i hiljadu devetsto osamdeset deveta godina je.Znate sta se desava devedesete do kraja devedeset pete,ostalo vam je to secanje.Znate da se sve devedeset seste zavrsava ali i sta se desava devedeset devete godine.

Politička tema zgodna da se ljudi sapliću....čisto trolovanje...

Probudili ste se i hiljadu devetsto osamdeset deveta godina je.Znate sta se desava devedesete do kraja devedeset pete,ostalo vam je to secanje.Znate da se sve devedeset seste zavrsava ali i sta se desava devedeset devete godine.

Опремио бих се као Гаврило Принцип, и правац Газиместан!

Отишла бих на митинг на Газиместан да видим тај чувени говор председника Милошевића пред милионима људи

Опремио бих се као Гаврило Принцип, и правац Газиместан!
Аууу...срели бисмо се тамо.

Видела би свашта, али "чувени говор", тешко.

Obogatio bih se. Kladionice na zapadu su otvorene polovinom osamdesetih . Setio bih se barem jednog dela rezultata i uzeo ogromne pare. Mozda bih nabo i par trinaestica na sportskoj prognozi.
Sto se tice politike ne bih menjao nista, tad me ko klinca boleo Mile Kitic, boli me i sad .

Mnogi bi pohapsili DOSovu intelegenciju, pošto intelegentni kakvi su opet čekaju neki DOS doveden sa zapada da ih nauči da žive (i pljačkaju i ubijaju)
lepo sam pratio napredovanje DOSa, ali i utrčavanje u JUL u G17, U ujedinjene regione i uništavanje vojske, pljačkanje firmi, ali mi je od svega ipak slatko što su zajebali ceo zakon o restituciji koji je milošević doneo, a oni lepo opljačkali one koji su ih podržavali.
Koštunicu bi većina saplitala na ulici i lomila mu noge i ruke...
Sad te gledamo kako se kaju i isto rade kao i tada...Neki su se realno promenili, ali im pokajanje ne znači da vrate ljudima šta su opljačkali ni da rehabilituju ljude koje su osudjivali...

Back