U kojoj zemlji bi se rodili?

E, onda bi volio živjeti u Hrvatskoj.
Iako si ti rekao da to nema veze s Hrvatskom, tak da mi nije jasno.

Ima li te na slici ovdje negdje? :mrgreen:

ada_ciganlija_2.jpg
 
E, onda bi volio živjeti u Hrvatskoj.

Najvaznije da covek pronadje svoje jato - ako je to i deponija, neka je sa srecom :)

Iako si ti rekao da to nema veze s Hrvatskom, tak da mi nije jasno.

Ma nisam ja, nego italijanski turisticki vodici :)

Ima li te na slici ovdje negdje? :mrgreen:

ada_ciganlija_2.jpg


Trebao si malo levo da zumiras, u pravcu kafica. Bezveze je sto si najzad video metropolu ( nikome ukradenu ;) ) a ostao na plazi.
A i nije neka plaza...kamenita i sljunkovita, kao u Hrvatskoj. Bolje da malo odmoris ledja na pravim pescanim plazama, na mekom pesku i toplom moru ( u kojem nema skvotera). Evo ti preporuka:

4jx1ld.jpg
 

Prilozi

  • greek-flag.jpg
    greek-flag.jpg
    25 KB · Pregleda: 0
Poslednja izmena:
Meni je lepo i u ovoj Srbiji kakva je,ali kada bih morao da biram bila bi to ili stara Juga ili Brazil ili Kanada ili Australija.

Mada,sada na leto idem u LA i Finiks pa cemo videti...:D

Moram da priznam da mi je zao sto se nisam rodio nekih 60-ih godina i da dozivim vrhunac roka,najvece sportske uspehe i uopste taj duh koji je nosila Juga kako mi stariji prepricavaju...
 
Poslednja izmena:
Meni je lepo i u ovoj Srbiji kakva je,ali kada bih morao da biram bila bi to ili stara Juga ili Brazil ili Kanada ili Australija.

Mada,sada na leto idem u LA i Finiks pa cemo videti...:D

Moram da priznam da mi je zao sto se nisam rodio nekih 60-ih godina i da dozivim vrhunac roka,najvece sportske uspehe i uopste taj duh koji je nosila Juga kako mi stariji prepricavaju...

Ne loži se na priče starih pr*onja.
 

Back
Top