U Hrvatskoj zabranjena distribucija Z magazina

asijevci su klovnovi

Драго ми је да тако мислиш.Да се разумемо ја нисам анархиста,али сматрам да може што шта позитивно да се нађе и у таквој врсти организовања.Отворен сам за сваку дискусију,али уколико неко наступа агресивно и међусобне левичарске поделе ставља у први план у односу на капитализам,национализам и фашизам (као АСИ-јевци),онда са тавим будалама треба другачије поступати.

УМЕСТО ДА УЈЕДИЊУЈЕМО ЛЕВИЧАРЕ ЗАРАД ЗАЈЕДНИЧКОГ ИНТЕРЕСА,МИ СЕ СУКОБЉАВАМО И ДИСКВАЛИФИКУЈЕМО ЈЕДНИ ДРУГЕ.

АСИ=СТРАНЕ АГЕНТУРЕ=БУРОЖАСКА ГАМАД
 
Драго ми је да тако мислиш.Да се разумемо ја нисам анархиста,али сматрам да може што шта позитивно да се нађе и у таквој врсти организовања.Отворен сам за сваку дискусију,али уколико неко наступа агресивно и међусобне левичарске поделе ставља у први план у односу на капитализам,национализам и фашизам (као АСИ-јевци),онда са тавим будалама треба другачије поступати.

УМЕСТО ДА УЈЕДИЊУЈЕМО ЛЕВИЧАРЕ ЗАРАД ЗАЈЕДНИЧКОГ ИНТЕРЕСА,МИ СЕ СУКОБЉАВАМО И ДИСКВАЛИФИКУЈЕМО ЈЕДНИ ДРУГЕ.

АСИ=СТРАНЕ АГЕНТУРЕ=БУРОЖАСКА ГАМАД

ma asijevci su gluplji od ovog PAC-PACa

a i burzoaska gamad,slazem se
 
Знаш како, није много тешко пити паметнији од вас комуњара тако да ми ово вечерашње признање које добих од вас и не значи нешто, не зато што сам незахвалан већ зато што само признање и није нешто валидно. Као кад би ми рекли да сам енергичнији од Коштунице или културнији од Шешеља, нереално бате па то ти је.
 
Знаш како, није много тешко пити паметнији од вас комуњара тако да ми ово вечерашње признање које добих од вас и не значи нешто, не зато што сам незахвалан већ зато што само признање и није нешто валидно. Као кад би ми рекли да сам енергичнији од Коштунице или културнији од Шешеља, нереално бате па то ти је.

АСИ-јевци нису левичари,то су ...хм...не знам ни ја како да их окарактеришем...исфрустрирана деца која немају адекватан вокабулар,а ни кућно васпитање.

Derer:
Pa ako si iz Kroacije potpuno razumem.
Ima vas skoro 4 ipo miliona a ste shto se kretena tiche ste u suficitu.

Немој да си баш толики националиста,ни код нас ситуација није сјајна.
 
Happy Valentine nemoj tako nije arhangel idiot
icon4.gif
 
a i ti takodje!

jeli be cigane, dokle ces vise vredjati Srbe na forumu? Zasto se ne vratis na svoju deponiju! Zaboravih , evo i tvog citata gde svecano izjavljujes da jesi ciganin!

"Happy Valentine
Registrovan korisnik


Učlanjen: 05.11.2006.
Poruke: 48 Re: FOTOGRAFIJE - kartonsko naselje ispod mosta Gazela

--------------------------------------------------------------------------------

Citat:
Original postavio PAC-PAC
Па то ти и кажем, млади комуниста из Пиносаве видео Београд на сликама и сад би да диже револуцију да би се мало увалио у Хајат па се сетио Цигана, увек иста прича.

nisam se setio ciganina, ja sam ciganin iliti Rom. nisam nikad bio u toj tvojoj pinosavi "
 
Ako ti mene smatras stokom, onda smatras i ostale Srbe! nisam ti ja kriv sto si ciganin i sto se bavis kriminalnim radnjama! nisam ti kriv sto ti je nacija sama kriminizirana, jos od malih nogu se ucite da se bavite kriminalom poput kradje, prosjacenja, silovanjima, to vam je u krvi!:lol:

ja nisam ciganin kao prvo

a kao drugo ne smatram ostale Srbe stokom,
ali tebe smatram, stoko jedna
 
ja nisam ciganin kao prvo

a kao drugo ne smatram ostale Srbe stokom,
ali tebe smatram, stoko jedna

Ma jesi ti ciganin, samo se krijes, ipak se tvoj pajtos izleteo, nece biti cudno da se i ti izletis i priznas da jesi cigos! Vredjanjem clanova poput stoka i neprimerenim izjavama poput tvoje se kaznjava! dakle da vidimo gde ti je citat da ja izjavljujem da sam to sto ti kazes da jesam, eto za tvog druga sam nasao citat i mogu slobodno govoriti da jeste ciganin, jel se ti stidis svoje nacije, a zelis socijalku?
 

Back
Top