U Egiptu uhapsili islamiste iz BIH i sudice im "PO KRATKOM POSTUPKU"!

Zato celi svet boli ***** ko je "velikiistrebljivac" i sta on misli, a Bus Mladji ce ostati zapamcen, a ko je curan od njih dvojice ja ne znam...

Ostace upmcen kao najgluplji predsednik jedne drzavae u svetskoj istoriji. I ti imas dobre sanse da da postignes slicnu titulu, doduse na ovom forumu.



LoL debili evroatlanski LoL

- - - - - - - - - -


Ne brini osigurano ti je prvo mesto sve dok se ne pojavi Utah.



LoL debili evroatlanski LoL
 
Ustase veoma rado suruju sa mujama..

Да, то је то чувено фолирање а овамо везују заставе и пајтају се с њима кад год могу. Познати кулови.

- - - - - - - - - -


У сваком случјау двоцифрени, ко ће га знати. :lol:
 
U svakom slucaju pametniji je od tebe, pa ti vidi. Jesi li postigao to sto je postigao on, da budes predsednik drzave?
Jašta.


President Bush declares, "Our enemies are innovative and resourceful, and so are we. They never stop thinking about new ways to harm our country and our people, and neither do we."
-------
Watch video of President Bush saying, "There's an old saying in Tennessee — I know it's in Texas, probably in Tennessee — that says, fool me once, shame on — shame on you. Fool me — you can't get fooled again."
-------
In his parting words to British Prime Minister Gordon Brown and French President Nicolas Sarkozy at his final G-8 Summit, Bush says "Goodbye from the world's biggest polluter," punching the air and grinning widely as the two leaders looked on in shock.
-------
Bush inadvertently mocked Queen Elizabeth II, saying at a welcoming ceremony that she first visited America in 1776.
-------
A microphone picked up President Bush swearing with a mouth full of food while talking to British Prime Minister Tony Blair at the G8 Summit. "What they need to do is get Syria to get Hezbollah to stop doing this s**t, and it's over," Bush said.
 
Jesu ovo neki bosanski "putari" kao oni nashi iz Libije?

srbi-libija-zarobljeni-srbi-zoran-nikolic-milorad-dunic-zarobljeni-mesec-da-1328585176-104205.jpg
 
Ma da, Nemacka ili Japan su banana drzave - ili su to Kuba, Severna Koreja, bliskoistocne dzamahirije i sl...

Samo mastaj.

Jos, ako ne menjas vlast na cetiri godine, uvek ti zapadne neko poput Milosevica, Kim-Jong dinastije, ili onog pijanice Jeljcina, ili onog nesposobnog Gorbaciova, pa ti upropasti drzavu. Kad su poslednji put americki predsednici bili nesposobni kao Jeljcin ili Gorbacov?
vidi, vidi...klonjirana Jutica :)
 
Mora da su ih uhvatili u krađi i paljenju Koptskih pravoslavnih manastira i crkvi.Ovde se svi brinu koliko je kriminalaca pobijeno, a za crkve iz IV veka ni reč!

- - - - - - - - - -

Mora da su ih uhvatili u krađi i paljenju Koptskih pravoslavnih manastira i crkvi.Ovde se svi brinu koliko je kriminalaca pobijeno, a za crkve iz IV veka ni reč!

- - - - - - - - - -

Mora da su ih uhvatili u krađi i paljenju Koptskih pravoslavnih manastira i crkvi.Ovde se svi brinu koliko je kriminalaca pobijeno, a za crkve iz IV veka ni reč!
 

Back
Top