У Црвенки на промоцији књиге о Ратку Младићу 150 полицајаца

Иде ми на живце то дркање са Младићем док милиони људи у Србији састављају крај с крајем. То су ЛАЖНИ националисти, ФУЈ

Pa da ima imalo patriotizma,jedinka bi podnela teret žrtve, a ne da se žrtvuje većina Srbske populacije.Pardon, većina gradjana Srbije
 
Иде ми на живце то дркање са Младићем док милиони људи у Србији састављају крај с крајем. То су ЛАЖНИ националисти, ФУЈ



А милиони људи у Србији једва састављају крај са крајем само због фашистичког тандема тадић-динкић.

Тражио си сада гледај и учествуј.
 
Važno da se sit ti ismeja, a da li znaš čemu se smeješ... Malo više pažnje pri sastavljanju rečenica ne bi bilo na odmet. Naslov je nakaradan.


Да је могао бољи наслов слажем се са тобом.

Рецимо ово је пар примера :

-Тадић уз помоћ папе покушава да врши културни геноцид над Србима.
-Хитлер ускрсао у демокртаско-фашистичкој тадићевој творевини коју чувају НАТО.
-Србију гази тадић, католичкуи клер и НАТО.
-После 200 година слободе Србија је поново окупирана.
и слично.

Видиш да је било далеко адекватнијих наслова који су могли да се ставе уз онај текст за ову тему.
 
хм.... у полицијској држави у којој се тиранијом и диктатуром одржава ред тешко да ће бити стање мирно и безбедно ..... а када се битанге, пропалитети и идијоти дочепају власти може да се очекују само још гори и тежи ексцеси.

Овако обично почиње....

i ja mislim slicno
 
Иде ми на живце то дркање са Младићем док милиони људи у Србији састављају крај с крајем. То су ЛАЖНИ националисти, ФУЈ

Хехехе, може бити да су неки и "лажни националисти" - али су зато ови други ПРАВИ ИЗДАЈНИЦИ, ПРАВЕ МАРИОНЕТЕ, ПРАВИ КОЛАБОРАЦИОНИСТИ... то је бар "недвојбено"...:cool:
 
Интересантна ствар, како ови режимци,
ни једног момента не рекоше, како није у реду полицију слати на књигу,
како се гаси писана реч, како су угрожене слободе,
а пуна им уста...демократије...
:confused:
 
Хехехе, може бити да су неки и "лажни националисти" - али су зато ови други ПРАВИ ИЗДАЈНИЦИ, ПРАВЕ МАРИОНЕТЕ, ПРАВИ КОЛАБОРАЦИОНИСТИ... то је бар "недвојбено"...:cool:

Dzaba kucas te smajlije, nisi cool sa tim besmislenim izdajnickim pricama.:mrgreen:
 
За једно месец два мислим да ће бити покренута широка акција....................СПАЉИВАЊА КЊИГА!

Пре тога на књиге ће бити бачен сузавац и шок бомбе, пуштени пси и борна кола, а затим ће се са њима у снажном јуришу обрачунати и пендрекаши!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
За једно месец два мислим да ће бити покренута широка акција....................СПАЉИВАЊА КЊИГА!

Пре тога на књиге ће бити бачен сузавац и шок бомбе, пуштени пси и борна кола, а затим ће се са њима у снажном јуришу обрачунати и пендрекаши!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Не треба књиге спаљивати...
Њих ће уништити ови несрби, који лају против српства...само
им треба заштита полиције наоружане до зуба....
Све у циљу демократије и суживота.....
:per: :per: :per:
 
Ratkova knjiga je na nivou Legijinih bulaznjenja. Jedino u Srbiji ratni zlocinci mogu da imaju promociju.

Кад би поново прочитао уводни текст, али онако лагано,
надам се да знаш ћирилицу, схватио би,
да није реч о ратковој књизи, већ о књизи коју је написала Љиљана Булатовић,
под насловом РАПОРТ ГЕНЕРАЛУ......:D
Али ти си толико пун мржње према свему српском, да ти то не значи много...
Ти ни Иву Андрића не волиш, зато што се изјашљавао као Србин...;)
 
Кад би поново прочитао уводни текст, али онако лагано,
надам се да знаш ћирилицу, схватио би,
да није реч о ратковој књизи, већ о књизи коју је написала Љиљана Булатовић,
под насловом РАПОРТ ГЕНЕРАЛУ......:D
Али ти си толико пун мржње према свему српском, да ти то не значи много...
Ти ни Иву Андрића не волиш, зато што се изјашљавао као Србин...;)

To je Ratkova knjiga, bez obzira ko je pisao, jer promovise tog pacova i kukavicu. Doduse, mozda moze da posluzi kao wc papir.
 
Ratkova knjiga je na nivou Legijinih bulaznjenja. Jedino u Srbiji ratni zlocinci mogu da imaju promociju.


:hahaha:... каква, бре, "РАТКОВА КЊИГА" - видиш ли да си потпуно слуђен и избезумљен:

Полиција је вечерас спречила, најављену промоцију књиге РАПОРТ ГЕНЕРАЛУ, ауторке Љиљане Булатовић,
која је требала бити одржана у Дому културе.

Осим у време диктатора и злочинца Броза, ја памтим да је лично Вук Драшковић комунистички секретар у Кабинету Мике Шпиљка који се годинама претвара и изиграва "опозицију" ЗАБРАНИО КЊИГУ О ЂИНЂИЋУ - и сада ово... ово је БРУКА И СРАМОТА... какви глупаци... ИСТИНУ НЕ МОЖЕШ ЗАБРАНИТИ... само су учинили добро
књизи ЈЕР ЋЕ БИТИ МОМЕНТАЛНО РАСПРОДАТА и доживети још неколико издања.
 

Back
Top