U čemu je tajna lepih homoseksualaca ?

nisam duhovita.
a ti si prost.
sirovina nastala pod uticajem ratnog vihora i poremecenih ljudskih vrednosti, neko ko poziva na nasilje i ubijanja.
boolestan, recju.

nisi.
nisam prost,ja tebe nisam vređao ti mene jesi...ko je onda prost ?
ne nisam sirovina,niti je na moj stav uticao iko...dok tvoje ,,stručno,, objašnjenje mojih pogleda na pederastiju smo mogli slušati svaki dan na jednoj gledanoj i urbanoj televiziji...
 
nisi.
nisam prost,ja tebe nisam vređao ti mene jesi...ko je onda prost ?
ne nisam sirovina,niti je na moj stav uticao iko...dok tvoje ,,stručno,, objašnjenje mojih pogleda na pederastiju smo mogli slušati svaki dan na jednoj gledanoj i urbanoj televiziji...

hajde pogledaj u nekoj literaturi sta znaci pederastija. koristis pogresan termin, babe i zabe.

nisi vredjao mene ali jesi veliki procenat stanovnista planete. primenjivanje sile i sirovosti je gore od uvrede, vise je pretnja. pa u to ime kazem da si zlikovac i prostak.
 
Beograd je video kako,Beograd zna....2001 :)

...zivota mi mog ja se pribojavam ljudi kao sto si ti:sad2:...najozbiljnije ti kazem...sve te fobije kseno, homo su mesavina neznanja i zatvorenosti...nikada Beograd nije bio zatvoren i nikada nije bio grad koji masakrira strance ili preti homoseksualcima...covece bili smo otvoreniji pre 30 godina nego sada...

Spram teme - ne znam zasto bih imala strahove osim ako se ne plasim same sebe...sa cim sam licno nacisto mi apsolutno ne smeta...
 
hajde pogledaj u nekoj literaturi sta znaci pederastija. koristis pogresan termin, babe i zabe.

nisi vredjao mene ali jesi veliki procenat stanovnista planete. primenjivanje sile i sirovosti je gore od uvrede, vise je pretnja. pa u to ime kazem da si zlikovac i prostak.

ne gleda mi se literatura,eto koristiću od sada u daljem tekstu-seksualni izopačenici,jel odgovara ?

nisam vređao tebe ali ti mene jesi? Jel to u duhu ,,civilizovane rasprave,,? i evropskih vrednosti?

zlikovac ? :hahaha:
 
ne,ja mislim da sam jasno odgovorio da nikog nebi ubio....
odakle ti podatak da nijedan seksualni izopačenik nije napao nekog zdravog ?
Imaš li ti podatak da se to desili ikada ?
Nemaš, imamo li podataka da si ti i tvoje kolege napadale Homiće bez ikakve potrebe ? na milione primera.
Još jednom te pitam, šta tebi smeta Homić u Kinšasi, Liverpulu, Novom Sadu, Ljubljani, Zemunu?
 
...zivota mi mog ja se pribojavam ljudi kao sto si ti:sad2:...najozbiljnije ti kazem...sve te fobije kseno, homo su mesavina neznanja i zatvorenosti...nikada Beograd nije bio zatvoren i nikada nije bio grad koji masakrira strance ili preti homoseksualcima...covece bili smo otvoreniji pre 30 godina nego sada...

Spram teme - ne znam zasto bih imala strahove osim ako se ne plasim same sebe...sa cim sam licno nacisto mi apsolutno ne smeta...

što se pribojavaš? ne boj se,dodirni me....:D
ne znam o kakvim fobijama pričaš....ja sam samo za to da normalno ostane normalno a da seksualni izopačenici budu to i dalje stim da im se delovanje,finansiranje i ostalo redukuje...da se suzbiju i vrate tamo i gde su bili,recimo pre 30 godina kad je Beograd bio otvoren.

što se tiče stranaca ne razumem o kakvom masakriranju pričaš.

Što se tiče strahova....pa najlakše je zatvoriti se i živeti svoj život dok se oko tebe sve raspada u moru narkomanskog ološa,poremećenih sistema vrednosti da je sve nakaradno IN a ono što je bilo dobro da je ,,smor,, ,,glupo,, itd....Ne treba uvek misliti na sebe već na celo društvo.
 
ne smetaju ni meni, al ne bih volela da ih vidim kako se ljube na ulici
ni ja se ne cmačem i ne vatam na javnom mestu, po meni je to nepristojno :neutral:

...upravo tako:heart:...radi se o dozi civilizovanog ponasanja...sama ne spavam sa momcima na sred ulice pa bi mi smetao i hetero i homo par koji bi to radio ali mi ne smeta da se drze za ruke, ne smeta mi ako se zaljubljeno gledaju, ako se vidi da su par....znaci vidi se da nisu samo drugovi vec da ima neceg vise - to mi ne smeta...
 
homoseksualci su postojali i u starom veku. znaci, od pamtiveka.
i smesni je kada ljudi juce izasli iz pelena, neobrazovani, tvrde da je homoseksualnost nesto novog datuma,pa jos "iz amerike", da da, "sve nam to amerikanci rade" i slicne prostote i plitkoce.
najzalosnije od svega je to sto neobrazovano stanovnistvo uzima za pravo da treba nekome da presudjuje, da osudjuje, da pecatira, giljotinira itd.
e u tome je tragedija ovog drustva.
homoseksualnost je postojala oduvek i uvek ce i postojati. u svim drustvima, kroz sve vremenske epohe, na svim kontinentima.
 
Imaš li ti podatak da se to desili ikada ?
Nemaš, imamo li podataka da si ti i tvoje kolege napadale Homiće bez ikakve potrebe ? na milione primera.
Još jednom te pitam, šta tebi smeta Homić u Kinšasi, Liverpulu, Novom Sadu, Ljubljani, Zemunu?

ti si prvi rekao da nije nikada,a ja sam već na ovoj temi naveo.

U Kinšasi,Liverpulu,Ljubljani mi ne smetaju....u Zemunu u Novom Sadu smetaju .
 
jeste, pozivas se na to da treba pretuci, isprebijati...
to je zlikovski.
eto, tvoja glupost nekome smeta, smatram da ti treba odrubiti glavu:manikir:

kažem odstraniti,umanjiti,pritajiti,smanjiti....
to nije zlikovski,to je pravedno.
moja glupost? pa nisi uspela da je dokažeš osim što me etiketiraš i vređaš....
pa možeš i to da probaš,evo obećavam da se neću braniti.
 
homoseksualci su postojali i u starom veku. znaci, od pamtiveka.
i smesni je kada ljudi juce izasli iz pelena, neobrazovani, tvrde da je homoseksualnost nesto novog datuma,pa jos "iz amerike", da da, "sve nam to amerikanci rade" i slicne prostote i plitkoce.
najzalosnije od svega je to sto neobrazovano stanovnistvo uzima za pravo da treba nekome da presudjuje, da osudjuje, da pecatira, giljotinira itd.
e u tome je tragedija ovog drustva.
homoseksualnost je postojala oduvek i uvek ce i postojati. u svim drustvima, kroz sve vremenske epohe, na svim kontinentima.

Bravo, primitivisti, neinformisani, bandoglavi, neobrazovani, vladaju srbijom već par decenija...
Smešno je da tamo neki malumni navijač Rada, Zvezde, Partizana sudi ko sme kako da vodi ljubavni život ? Imbecili su to i jednoćeliski organizmi.
 

Back
Top