U čemu je poenta proslava rođendana, N.Godine i sl. ?...

Da, prosto je neverovatno koji se marketinški pritisak vršio prethodnih godina, deceniju i jače, da se ta koještarija primi i kod nas. I, onda, vremenom je postalo normalno da devojku izvodiš na taj dan negde, da joj kupiš cvet itd. Pošto nikad nisam pristajao na te debilne, nametnute, igre, znam da su me onako, gledali kao nekog čudaka. Čak je nekim ,,ludim i opuštenim" petooktobarcima bilo neprijatno u mom društvu kada sam ismevao ova velika dostignuća neoliberalnog kapitalizma, koji na primer, u SAD dovodi do toga da oko 20% amerikanaca za Valentinovo kupuje poklon svom automobilu. I, tako ,meni je Valentin i dan danas smešan i dalje pljujem na njega i i dalje se smejem budaletinama koji tog datuma hitaju sa nekakvim ružama po gradu.:D

Ali, eto, oni isteraše svoje, pa se valentin primio i u pravoslavnoj Srbijici,hahaha

Odmah mi padne na pamet Dan zaljubljenih. :roll:

Moje devojke bas nisu imale srece. I inace me ti "datumi" ne zanimaju puno a pogotovo 14. Februara kada je sveti Trifun, slava mog jako dobrog drugara i TACKA:rtfm: Nema diskusije.
 
Kod mene ide na faze...neke godine mi se sve slavi, sva sam u baloncicima i tortama a neke se jedva setim...mada nacelno ne volim veliku famu oko bilo cega, kada je neko podigne za mene, kada me pogura...posle mi bude drago i lepo...lenja sam jednostavno...
Moji nikad ništa ne bi slavili da nije mene,ja dignem uzbunu pred svaki praznik,rodjos...naravno spremim,okitim i svašta nešto...a onda i oni budu radosni dakako:zcepanje:muz za N.G,nekad donese jelku,nekad ja naravno manju..a ćera kaze da ce je okititi pa onda zbriše:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ja slavim svake godine, volim rodjendane
:heart:

- - - - - - - - - -

ne volim rodjendana ko jos slavi sto je godinu dana stariji jbt ...
ajd bre, šta ces u mojim godinama:hahaha:
 

Back
Top