TZV "Srpski" mediji pod NATO kontrolom....

Сви важнији западњачки медији су уз западне владе, нема битнијег одступања.То само доказује да не постоје нити су икада постојали независни медији у САД/ЕУ већ да је реч о пропагандним билтенима западњачких влада и НАТО.

Само мали Микица може да верује у бајку о "критичким медијима" !
У правој држави власт и медији исто причају,
исто као у породици.

Мама и тата исте ставове заступају !
 
Još jedino Novosti daju koliko toliko pro-rusku tj objektivnu stranu gledanja...
Po mom nekom (naopakom) shvatanju,:lol: `objektivno` podrazumeva da se ne navija ni za jednu stranu,
dakle ni pro-ruski, ni pro-natovski ili kako vec, nego da se strogo drzi cinjenica... ;)
Sad, vest iz novinskog zaglavlja - istinita ili ne - (prim.pisca posta: rec je o tabloidu!) odnosi se prakticno na
faktografiju koja je u toku ili koja se nesumnjivo ima odigrati i jednostavno nema nikakve primese navijanja
ni za jednu ni za drugu stranu...
Zbog cega bi se takva jedna vest morala smatrati Nato-agenturom kad je ocigledno da se neumitno desava? :dontunderstand:

Dobri covece.. :D Cak dva sendvica za gospodina!... :cool: :mrgreen:
 
Сергеј Јесењин о Америци у писму пријатељу 1922. године:

,,Шта да кажем о овом најужаснијем царству малограђанштине које се граничи са идиотизмом. Осим фокстрота овде нема скоро ничега, овде ждеру и пију и опет фокстрот. Човека овде још нисам сретао и не знам где бих га могао наћи. У највећој моди је господин долар, а за уметност им се фућка – највеће достигнуће им је мјузикл. Ја чак ни књиге нисам хтео овде да издајем, без обзира на ниску цену папира и превода. Па оне никоме овде и не требају… Душу овде на Западу због интереса лицемерно продају за долар или као непотребну робу мењају за бездушност. Нека смо ми и сиромашни, нека нас притиска хладноћа и глад … али зато имамо душу која није за продају.“
 
Autorska tema o sad već vidnom "okretanju ćurka" tzv "Srpskih" medija a za korist NATO i protivu Rusa...

Najavu toga smo imali još na početku ruske akcije kada se sam Predsednik pod pritiskom Zapadnih gazdi požalio da je 80% medija prorusko....

E od tog trenutka kao po direktivi krece okretanje ćurka tzv "srpskih" medija...po nalogu im Mi6 gazde...

Naravno to se radi vrlo perfidno, kroz šatro "objektivnost" ili još perfidnije kada se kroz naizgled proruski naslov provuče totalno antiruski podnaslov...

A sad se vec prelazi i u fazu otvorene anti-ruske histerije i korištenja izraza i terminologije engleskih antiruskih medija....

Ako je tako nešto sasvim logično očekivati od zapadnih medija u Srbiji poput Danasa, N1, Nove itd...sad već vidimo perfidnu i otvorenu anti-rusku histeriju i tzv medija poput Informera ili čak i tzv "Srpskog" (čitaj Mi6 Engleskog) Telegrafa....poput ove današnje anti-ruske naslovnice:

srpski-telegraf-830x0.jpg



Još jedino Novosti daju koliko toliko pro-rusku tj objektivnu stranu gledanja...


....


TZV "Srpski" Telegraf tj obicno CIA/Mi6 glasilo, nastavlja svoju perfidnu NATO kampanju protiv Rusije i Putina...
Pogledajmo sledecu naslovnicu, kako perfidno pljuju Putina, a hvale Zelenskog i to putem kao neke CIA analize...

srpski-telegraf-830x0.jpg





CIA/Mi6 smece...


...
 
Након што је током јучерашњег дана он-лајн портал Спутњик био блокиран и недоступан, вјероватно изложен ДоС нападу, данас је ипак прорадио, тренутно се успио одбранити од напада.
Тако у свом том медијском слуђивању и фабриковању лажи које преко премоћне медијске машинерије пласира глобални силоватељ истине а сходно латинској изреци "Audiatur et altera pars", они који теже истини ипак барем тренутно могу чути и другу страну.
Попут рецимо овог чланка
Руско Министарство одбране: Нацисти „Ајдара“ као таоце држали монахе православног манастира
 
Autorska tema o sad već vidnom "okretanju ćurka" tzv "Srpskih" medija a za korist NATO i protivu Rusa...

Najavu toga smo imali još na početku ruske akcije kada se sam Predsednik pod pritiskom Zapadnih gazdi požalio da je 80% medija prorusko....

E od tog trenutka kao po direktivi krece okretanje ćurka tzv "srpskih" medija...po nalogu im Mi6 gazde...

Naravno to se radi vrlo perfidno, kroz šatro "objektivnost" ili još perfidnije kada se kroz naizgled proruski naslov provuče totalno antiruski podnaslov...

A sad se vec prelazi i u fazu otvorene anti-ruske histerije i korištenja izraza i terminologije engleskih antiruskih medija....

Ako je tako nešto sasvim logično očekivati od zapadnih medija u Srbiji poput Danasa, N1, Nove itd...sad već vidimo perfidnu i otvorenu anti-rusku histeriju i tzv medija poput Informera ili čak i tzv "Srpskog" (čitaj Mi6 Engleskog) Telegrafa....poput ove današnje anti-ruske naslovnice:

srpski-telegraf-830x0.jpg



Još jedino Novosti daju koliko toliko pro-rusku tj objektivnu stranu gledanja...


....

то је последица продаје државе , продаје у комплету са медијима и окупације
 

Back
Top