Quantcast

TURNIR U NAJLUDJIM VICEVIMA

• Začetnik teme GLUPAN I TUPAN
  • Datum pokretanja
T

The_JA_Litchno_UE

Gost
Pazi sad ovo:zali se covek doktoru da zena nece da "spava" sa njim.doktor mu kaze da ima leka ali da mora da ode preko 7 gora 7 mora 7 suma i 7 reka.tu ima jedan cvet koji raste samo jednog dana i cveta tacno u ponoc.treba da ubere taj cvet i da mu ga odnese.covek aj dodje nekako ali zaspi malo pre ponoci i ne uradi nista.sledece godine dodje opet ali ovaj put ga ubra i odnese doktoru i doktor mu rece:"uzmi ovaj cvet i skuvaj caj od njega.kad ga skuvas naspi ga u solju i stvi na pod vase sobe.tvoja zena ce se sageti da ga uzme a ti je onda- ZASKOCI!!!!!!!!

DeDa

Ističe se
Poruka
2.572
Naterala ciganka sina da se po prvi put u zivotu okupa...
Sin:"mamooo,skinuo sam prvi sloj!!!
Ciganka:"ako sine samo ti nastavi da trljas."
Sin:"Mamooo;skino sam i drugi sloj!!!"
Ciganka:ako sine samo trljaj.
sin:"mamooo :D :D o nasao sam onu majcu sto sam izgubio prosle godine!!!

Devilishgirl

Poznat
Banovan
Poruka
8.251
Dosao Mujo sa sluzbenog puta i zatek`o Fatu u krevetu
s nekim covekom. Onako ljut razdera se na nju:"Fato,
sta radi ovaj covek u mom krevetu?!"
A na to ce Fata:"Cuda, Mujo, cuda radi!"
.................................................
Razgovaraju dve *****. Prva pita drugu koliko zaradjuje, a druga ce 300€. Zasto samo toliko, ja zaradjujem 500. Pa kako se k*ras, ova odgovori dobro, da li ga skidas, pa naravno, druga ce da li mu pusis, obavezno odgovori, a da li gutas spermu posle, da naravno, a druga ce na to "pa to ti je, odbijaju ti za topli obrok". :lol:

P

Pcelica Maja

Gost
Tuce mama jezica svog malog nestasnog sina, a on vice:
"nemoj mama, boli me";
"boli i mene sine, al' moram"

Ulazi narkoman u crkvu i kaze popu:
"Cao Nindza, bas ti je dobra ova gajba, samo su ti posteri malo izlizani"

S

sabaka

Gost
putuju dve plavuse kolima i na jednoj poljani vide drugu plavusu u camcu kako vesla. vidi onu glupacu tamo kako vesla na sred livade ! ova druga ce, zbog takvih kao sto je ona, nas prozivaju da smo glupe, sad da znam da plivam *ebala bi joj majku !!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.