Tunis

Zanima me da li je neko od vas bio,kakva su iskustva,gde je najbolje otici,uopste neki savet?

Moj savet ti je da izbegneš dokle god se ID nalazi u blizini jer se nikada ne zna da neće ponoviti napad iz marta. Tunis i turisti su očigledno meta za njih i nema tog povoljnog aranžmana koji je vredan rizika.
Ali ako želiš...gledaj da ideš u one velike turističke komplekse gde inače agencije vode Mahdija,Hamamet,Sus sve je lepo i manje više sl......verovatno su i bolje obezbeđeni. Nikako neki sopstveni aranžman i izlete na minimum....zaista mislim da se rizik ne isplati.
 
Ja bih izbegla Tunis ove godine.
Moram da kažem da je Egipat i jeftiniji, i lepši, a o gostoljubivosti da ne pričam.
Osećala sa se tamo kao Englezi u kolonijalnoj Indiji.
Nigde nisam videla ljubaznije osoblje, barem u ovom mom hotelu.
 
Hammamet jedno lepo leto to je skoro pa jesen od 20.09-30.09. sve vreme oko 35c jedan dan kisa...

hotl La Hamammet ima 4 * ali ne treba puno ocekivati jer je star ali prijatan.

dorucak "nako"...rucak nemamo pojam jel je bio polupansion ali vecera...vecera je keva trista djakonija!!!
trenitno mi je tunis malo "daleko" i zbg politicke situacije i zato sto smo bili...

a da tunizanski dinar je oko 60 nasih dinara i sve je vrlo povoljno...preporuka domace pivo Celia ! Bouka (njihovo pice slicno vodki) izgovara se buka me nije bas "dojmilo"
sve u svemu jako interesantna destinacija za odmor mozga/

obavezno !!! ne ici pre septembra jer su ludilo vrucine ipak je to Afrika
 
Ja nešto kontam da sa drugom odem 7 dana u neki od onih hotela El Mouradi. Cijena je prava bagatela - 350€ all inclusive. Ima još nekih troškova oko 100€. Djeluje mi vrlo primamljivo. Čitao sam malo po forumima, svi su prezadovoljni smještajem, hranom...Jedino se malo žale na meduze. E sad ne znam oko te političke situacije i IS...
 
Politička situacija ti je da se ubiješ. Danas 27 mrtvih na plaži Port el Kantuia.
Kad pomislim da sam bila u Egiptu u aprilu, prođu me trnci.
 
Poslednja izmena:
Ja nešto kontam da sa drugom odem 7 dana u neki od onih hotela El Mouradi. Cijena je prava bagatela - 350€ all inclusive. Ima još nekih troškova oko 100€. Djeluje mi vrlo primamljivo. Čitao sam malo po forumima, svi su prezadovoljni smještajem, hranom...Jedino se malo žale na meduze. E sad ne znam oko te političke situacije i IS...

Sad znaš...
 
Poslednja izmena:
Da rezimiramo temu: Tunis je pun lude i dobre energije koja je slična našoj. Smeštaj je odličan bez obzira da li se odlučite na 3,4,ili 5 zvezdiva. Hrana je ukusna i raznovrsna. Ima šta da se vidi, nauči i sazna. Tačno je da muški deo populacije voli evropljanke i da su mnoga ženska srca tako slomljena, a to je jedino što treba da brine kada su dame u pitanju. Ja lično-ne menjam više destinaciju.
 

Back
Top