Quantcast

Tunis

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.055
Zanima me da li je neko od vas bio,kakva su iskustva,gde je najbolje otici,uopste neki savet?
Moj savet ti je da izbegneš dokle god se ID nalazi u blizini jer se nikada ne zna da neće ponoviti napad iz marta. Tunis i turisti su očigledno meta za njih i nema tog povoljnog aranžmana koji je vredan rizika.
Ali ako želiš...gledaj da ideš u one velike turističke komplekse gde inače agencije vode Mahdija,Hamamet,Sus sve je lepo i manje više sl......verovatno su i bolje obezbeđeni. Nikako neki sopstveni aranžman i izlete na minimum....zaista mislim da se rizik ne isplati.

la dolcevita

Poznat
Poruka
8.047
Ja bih izbegla Tunis ove godine.
Moram da kažem da je Egipat i jeftiniji, i lepši, a o gostoljubivosti da ne pričam.
Osećala sa se tamo kao Englezi u kolonijalnoj Indiji.
Nigde nisam videla ljubaznije osoblje, barem u ovom mom hotelu.

yioim

Veoma poznat
Poruka
12.311
Hammamet jedno lepo leto to je skoro pa jesen od 20.09-30.09. sve vreme oko 35c jedan dan kisa...

hotl La Hamammet ima 4 * ali ne treba puno ocekivati jer je star ali prijatan.

dorucak "nako"...rucak nemamo pojam jel je bio polupansion ali vecera...vecera je keva trista djakonija!!!
trenitno mi je tunis malo "daleko" i zbg politicke situacije i zato sto smo bili...

a da tunizanski dinar je oko 60 nasih dinara i sve je vrlo povoljno...preporuka domace pivo Celia ! Bouka (njihovo pice slicno vodki) izgovara se buka me nije bas "dojmilo"
sve u svemu jako interesantna destinacija za odmor mozga/

obavezno !!! ne ici pre septembra jer su ludilo vrucine ipak je to Afrika

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.621
Ja nešto kontam da sa drugom odem 7 dana u neki od onih hotela El Mouradi. Cijena je prava bagatela - 350€ all inclusive. Ima još nekih troškova oko 100€. Djeluje mi vrlo primamljivo. Čitao sam malo po forumima, svi su prezadovoljni smještajem, hranom...Jedino se malo žale na meduze. E sad ne znam oko te političke situacije i IS...

la dolcevita

Poznat
Poruka
8.047
Politička situacija ti je da se ubiješ. Danas 27 mrtvih na plaži Port el Kantuia.
Kad pomislim da sam bila u Egiptu u aprilu, prođu me trnci.

Poslednja izmena:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.055
Ja nešto kontam da sa drugom odem 7 dana u neki od onih hotela El Mouradi. Cijena je prava bagatela - 350€ all inclusive. Ima još nekih troškova oko 100€. Djeluje mi vrlo primamljivo. Čitao sam malo po forumima, svi su prezadovoljni smještajem, hranom...Jedino se malo žale na meduze. E sad ne znam oko te političke situacije i IS...
Sad znaš...

Poslednja izmena:

zina26

Početnik
Poruka
1
Da rezimiramo temu: Tunis je pun lude i dobre energije koja je slična našoj. Smeštaj je odličan bez obzira da li se odlučite na 3,4,ili 5 zvezdiva. Hrana je ukusna i raznovrsna. Ima šta da se vidi, nauči i sazna. Tačno je da muški deo populacije voli evropljanke i da su mnoga ženska srca tako slomljena, a to je jedino što treba da brine kada su dame u pitanju. Ja lično-ne menjam više destinaciju.