Tumač snova

divno.. baš divno.. neću bre :lol:
sanjala sam sinoć i da smo negde putovali, nekakva priroda. ali bilo je i još ljudi okolo, iz društva tako :)
ne sećam se ničega konkretno, sem traženja busa i da sam htela samo kući da odem :lol:
 
Sanjam da zalivam zemlju. Stavljam prst u istu, zemlja tvrda, voda nije probila.

Prokleta devica..... venera tranzituje ovaj znak, nista ne treba raditi jer nece biti koristi. Takva je, stisnuta i zatvorena. I da das neplodnoj ono za cim vapi nece primiti kako tr
 
Kakav kosmar..Sanjala sam kako sam nocu krenula na groblje i iza mene ide covek sa bradom..Ide na nekom odstojanju od mene i drzi nekog velikog psa..Nakon toga se pojavljuje moja mama kako place...I u cosku opet sakriven taj covek sa bradom..
 
uf, sanjala sam tezak san...
autom kojim sam se vozila je upravljao moj pokojni brat od ujaka a ja sam tek nakon izvesnog vremena i razmenjenih par komentara ukapirala da je on za volanom i josh u snu se najezila znajuci da je mrtav... ovo znachi i da sam takodje znala da sanjam... razmishljala sam kako nije dobro shto me on vozi, zeleci da nekako promenim zbivanja u snu... ali ne znajuci josh kako to da uradim samo sam se primirila i nisam reagovala na njegov poslednji komentar, praveci se da spavam...:roll: ali je tada on malo povukao prekrivac s mene i pokushao da me zagrli...:eek: ovde sam se probudila posebno isprepadana jer se radi o stvarnom prekrivachu iz mog kreveta i mojoj poziciji u njemu, a ne u nekom autu...:confused:
 
Zar se još veruje da se u snu dobijaju poruke od viših sila ili još gore predskazuje budućnost? :eek:
Ovo sa prekrivačem je vrlo lako "protumačiti". Otkrila si se, bilo ti hladno, ali mozak noću voli da spava pa je dakle san prouzrokovanom stvarnim fizičkim uticajem. Ili je na neki način smetao, pa ti je godilo da se pomeri.
Ovaj deo od koga ti dolazi zlo, to je ili tvoj strah ili čak tvoja želja...to bi ti morala sa sobom da se posavetuješ malo.
Dok ovaj prvi deo gde si sanjala brata kako te vozi i nije baš univerzalan, to bi morala malo sama da razmisliš šta te muči, čime si zaokupljena i slično.
 
Zar se još veruje da se u snu dobijaju poruke od viših sila ili još gore predskazuje budućnost? :eek:
Ovo sa prekrivačem je vrlo lako "protumačiti". Otkrila si se, bilo ti hladno, ali mozak noću voli da spava pa je dakle san prouzrokovanom stvarnim fizičkim uticajem. Ili je na neki način smetao, pa ti je godilo da se pomeri.
Ovaj deo od koga ti dolazi zlo, to je ili tvoj strah ili čak tvoja želja...to bi ti morala sa sobom da se posavetuješ malo.
Dok ovaj prvi deo gde si sanjala brata kako te vozi i nije baš univerzalan, to bi morala malo sama da razmisliš šta te muči, čime si zaokupljena i slično.

o, da, ali od vishih sila nashe podsvesti koje nam donose moc prekognicije...:p
jok, u reali prekrivach nije bio pomeren...
naravno, najvece zelje su prozete strahom, cu se konsultujem sa samom sobom, s kim drugo...;)
 
Zar se još veruje da se u snu dobijaju poruke od viših sila ili još gore predskazuje budućnost? :eek:

tvoje je verujes li u to ili ne, ja sanjam buducnost i imam i ljude koji to mogu da potvrde da se vise od jednom desilo tacno onako kako sam ja rekla da sam sanjala. svi smo bili zateceni, ali prosto eto tako, ne znam kako da objasnim ali se desava.
 
Saint, pozdrav za tebe :) Sećam se kad si svojevremeno izražavala sumnju u postojanje prekognističkih snova. Drago mi je da si u međuvremenu imala uvide ;)

pozz Trumane :zag:
ako sam ikada i sumnjala odavno ne sumnjam vise....kako su cesto poceli da se ostvaruju onako identicno kako ispricam nekome...poceli smo da se svi u okolini pitamo o cemu se radi :eek:

ali stvarno, ispricam ujutru sta sam sanjala i u toku dana se desi identicna situacija. kao deza vu, samo mnogo vise unapred, ne u momentu pricanja o tome..
doduse to znaju samo ljudi koji su mi bliski i prijatelji kojima se zadesi da ispricam pa se i sami uvere u novonastalu situaciju kad se ostvari, sto nije toliko cesto, ali se desava. ne smem da pricam o tome s drugima, samo fali da pocnu da me zovu "vestica" kao jedna drugarica sto me zove :lol:
 
Pre jedno 7 dana sam sanjala da imam natprirodne moci. O.o Sedela sam za stolom i na njemu je bilo nekoliko predmete od kojih se secam samo paklice cigara i te predmete sam odbijala i privlacila umom. :D
A sinoc sam sanjala mog razrednog, kog sam poslednji put videla pre 6 meseci, i sedeli smo na nekom nepoznatom mestu, pili kafu i pricali. :D Ne znam sta bi trebali ovi snovi da znace, do sada su mi najcudniji. :D
 

Back
Top