Tumač snova

Sanjala sam noćas da treba da promenim radno mesto to jest objekat, dolazim na to novo radno mesto, a tamošnja radnica je osoba koju inače poznajem iz viđenja,
I ona mi spušta svežanj ključeva u ruke.
Posle toga sam ja zvala šeficu telefonomda joj kažem da ne mogu da radim do kasno.
Šta bi to moglo da znači?
 
Sanjala sam noćas da treba da promenim radno mesto to jest objekat, dolazim na to novo radno mesto, a tamošnja radnica je osoba koju inače poznajem iz viđenja,
I ona mi spušta svežanj ključeva u ruke.
Posle toga sam ja zvala šeficu telefonomda joj kažem da ne mogu da radim do kasno.
Šta bi to moglo da znači?
Moglo bi da ne znači ništa.
Nije bila noć kad snovi govore.
 
Sanjala sam da me otac šalje da dam hranu našoj rođaki koja je davno umra
Ja joj kucam na vrata ona otvara sa prelepim licem i ja joj dajem kao neki hleb
Šta to znači
Treba joj pomoć na onom svetu. Mi ne znamo kako to tačno funkcioniše.

Inače, u poslednje vreme baš slabo pamtim snove ili ih slabo i imam...
 
Sanjao sam da mi se olabavio i ispao zubni most.Prisećao sam se kako mi je bilo mučno samo postavljanje mosta i želja mi je bila da izbegnem tu zubarku koja mi je nameštala prvobitno.Ćale mi je tad rekao da zakažem kod nekog muškog starog zubara koji će to začas da na postojeći cement da stavi igle i da uštrafi zube.Ne znam šta je do kraja sna bilo.Uglavnom ta neodlučnost, odlaganje
 
Primi moje saučešće, nisam znala za muža, baš mi je žao!
Mislim da san nema neku negativnu konotaciju, samo da ti nedostaje, što je normalno i za očekivati
hvala, :zag:
čak sam jednom sanjala kako sam ga videla na ulici i dozivala ga
umro je 21. 12,
nisam ni pisala o tome na forumu jr se uvek nađe neka budala koja će ostaviti neki negativni komentar
sad je več dovoljno vremena prošlo, pa i ako bude komentara koji mi ne bi ptijali, ne bi tolko boleli!
 
hvala, :zag:
čak sam jednom sanjala kako sam ga videla na ulici i dozivala ga
umro je 21. 12,
nisam ni pisala o tome na forumu jr se uvek nađe neka budala koja će ostaviti neki negativni komentar
sad je več dovoljno vremena prošlo, pa i ako bude komentara koji mi ne bi ptijali, ne bi tolko boleli!
Šta da ti kažem sem da mi je beskrajno žao :(
I da iskreno verujem da je on još uvek tu pored tebe na neki način i da brine o vama kao što je brinuo za života
Možda ga zato i sanjaš!
 

Back
Top