Tuča naprednjaka u Nišu

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.125
Snimak-ekrana-20221124-234802.jpg


Na sastanku članova Srpske napredne stranke u mesnom odboru Ledena Stena u Nišu došlo je do incidenta, zbog kojeg je jedno lice završilo na neurohirurgiji, a jedno u policijskoj stanici.

Kako smo nezvanično saznali, Miloš Banđur, visoki lokalni funkcioner SNS u Nišu, trenutno i odbornik u niškoj skupštini, napao je prvo verbalno, a zatim i fizički jednog od prisutnih.

Rezultat tog napada je to da je lice koje je povređeno završilo na neurohirurgiji, a intervenisala je i policija i prema našim saznanjima, osumnjičeni za napad je trenutno u policijskoj ispostavi na Paliluli.

Osumnjičeni je ranije bio i gradski većnik, zatim i zamenik gradonačelnika, pa narodni poslanik, a u poslednje vreme i odbornik u niškoj Skupštini.

Izvor: https://direktno.rs/vesti/srbija/442630/sns-naprednjaci-tuca-nis-milos-bandjur.html

___________________________

Počelo je sine.... 👌
U potpunosti podržavam,da imamo manje posle kasnije..
 
Snimak-ekrana-20221124-234802.jpg


Na sastanku članova Srpske napredne stranke u mesnom odboru Ledena Stena u Nišu došlo je do incidenta, zbog kojeg je jedno lice završilo na neurohirurgiji, a jedno u policijskoj stanici.

Kako smo nezvanično saznali, Miloš Banđur, visoki lokalni funkcioner SNS u Nišu, trenutno i odbornik u niškoj skupštini, napao je prvo verbalno, a zatim i fizički jednog od prisutnih.

Rezultat tog napada je to da je lice koje je povređeno završilo na neurohirurgiji, a intervenisala je i policija i prema našim saznanjima, osumnjičeni za napad je trenutno u policijskoj ispostavi na Paliluli.

Osumnjičeni je ranije bio i gradski većnik, zatim i zamenik gradonačelnika, pa narodni poslanik, a u poslednje vreme i odbornik u niškoj Skupštini.

Izvor: https://direktno.rs/vesti/srbija/442630/sns-naprednjaci-tuca-nis-milos-bandjur.html

___________________________

Počelo je sine.... 👌
U potpunosti podržavam,da imamo manje posle kasnije..

Opa letelo je perje, nego jel bila mozda i Diksi na terenu, jel bilo opet raskrvavljenih i razbijenih noseva, zna li se sta ? :)

Mozda da malo prosetam i ja do dole da se malo tako "slucajno" sretnemo, upoznamo, ispricamo, mozda malo sednemo negde na neku klopu ili pice, ali samo moram da budem jako pazljiv i oprezan jer je sad u radnom elementu i "zagrejana" pa da i ja ne dobijem preko 3,14cke. : D

Nego vidis ti sta se zove posvecenost i odgovornost, veceras bi i ona najradnije sedela, odmarala, gledala Brazil : Srbija i jela svoje omiljene palacinke ali nju slatkicu prosto duznost zove, she gotta do what she gotta do. : D

Ona je nesto kao jedinica za specijalne operacije unutar SNS-a, nesto kao "one woman army". : D , kao "Kobra" ( Silvester Stalone) kad god negde zapne, imaju kriznu situaciju ili neko treba da se utera u red nju salju samu na zadatak, ko "Kobra" samo joj jos fali cackalica u ustima (i rej ban cvikeri). :)

cobra.jpg
 
pobila se bagra oko plena oće to kod njih

Novinaru pretnje zbog tuče u SNS​

Snimak-ekrana-20221127-170526.jpg


Niški novinar i urednik Gradskog portala 018 Nikola Panić prijavio je policiji da mu je putem mesindžera pretila izvesna Snežana Vakić, samo zato što je objavio tekstove koji su vezani za tuču naprednjaka u prostorijama mesnog odbora SNS na Ledenoj steni u Nišu.

Te pretnje je dobio 25. novembra u 22.36 časova. Kako je izjavio, Vakić ga je pozvala putem mesindžera i zahtevala da obriše tekstove u kojima se govori o tuči niških naprednjaka Miloša Banđura i Marka Simova, kao i tekst o reakciji Nacionalnog saveta bugarske nacionalne manjine u Srbiji, zbog toga što je, kako se navodi u ovom saopštenju, Banđur Simovu psovao bugarsku majku.

- Zahtevala je da odmah obrišem sve objave koje su vezane za Banđura, a ja sam pokušavao da joj objasnim da je kasno i da spavam. Ona nije odustajala, pominjala je da će sve obelodaniti - kaže Panić.

🤣🤣🤣

https://direktno.rs/vesti/hronika/442959/pretili-novinaru-zbog-tuce-u-sns.html
 

Novinaru pretnje zbog tuče u SNS​

Snimak-ekrana-20221127-170526.jpg


Niški novinar i urednik Gradskog portala 018 Nikola Panić prijavio je policiji da mu je putem mesindžera pretila izvesna Snežana Vakić, samo zato što je objavio tekstove koji su vezani za tuču naprednjaka u prostorijama mesnog odbora SNS na Ledenoj steni u Nišu.

Te pretnje je dobio 25. novembra u 22.36 časova. Kako je izjavio, Vakić ga je pozvala putem mesindžera i zahtevala da obriše tekstove u kojima se govori o tuči niških naprednjaka Miloša Banđura i Marka Simova, kao i tekst o reakciji Nacionalnog saveta bugarske nacionalne manjine u Srbiji, zbog toga što je, kako se navodi u ovom saopštenju, Banđur Simovu psovao bugarsku majku.

- Zahtevala je da odmah obrišem sve objave koje su vezane za Banđura, a ja sam pokušavao da joj objasnim da je kasno i da spavam. Ona nije odustajala, pominjala je da će sve obelodaniti - kaže Panić.

🤣🤣🤣

https://direktno.rs/vesti/hronika/442959/pretili-novinaru-zbog-tuce-u-sns.html

Ta Snezana Vakic zapravo ni ne postoji kao osoba, to je samo novo kodno ime za Diksi (dok je na ovom zadatku u Nisu), mislim svi znamo da ona lutkica moja voli da menja imena. ;)

Cak i taj lik je prijavio policiji i rekao je da kada se javio samo je cuo dubok glas i rekao da mu se osoba predstavila kao Snezana (iako je i on bio malo sumnjicav da joj je to pravo ime).
Rekao je da mu je posle razgovora odma poslala ovu sliku i rekla ili ce da obrise tekst ili ga ovo ceka. :D

960x0.jpg
 
Ta Snezana Vakic zapravo ni ne postoji kao osoba, to je samo novo kodno ime za Diksi (dok je na ovom zadatku u Nisu), mislim svi znamo da ona lutkica moja voli da menja imena. ;)

Cak i taj lik je prijavio policiji i rekao je da kada se javio samo je cuo dubok glas i rekao da mu se osoba predstavila kao Snezana (iako je i on bio malo sumnjicav da joj je to pravo ime).
Rekao je da mu je posle razgovora odma poslala ovu sliku i rekla ili ce da obrise tekst ili ga ovo ceka. :D

960x0.jpg

Jel se još smeješ na pomisao kako je Dijana udarila glavom onog lika na Karaburmi i polomila mu nos? 😄
 
Jel se još smeješ na pomisao kako je Dijana udarila glavom onog lika na Karaburmi i polomila mu nos? 😄

Hehe pa simpaticno mi je sto jes jes, dusica moja. :heart:

Zaista je posebna. 😊

Inace onomad kad si to ispricao ovde na forumu , secam se negde sutradan mozda vozim se ja u prevozu i sam sedim do prozora, nikog do mene i setim se toga i odjednom onako naprasno me uhvati smeh , ono u glavi vizualizujem i animiram tu sliku i tu scenu kako ona krece da se mrsti, da mu se unosi u lice i kako nabada lika glavom i razbija mu nos i onako sam u prevozu krenem da se cepam kao lud na brasno 🤣 i ono pomislim u sebi ono daj se bre iskuliraj ljudi me gledaju, mislice da mi nije dobro, oce li jos da zovu cike u belom ali ne mogu da obuzdam smeh i onda kao uzmem telefon i nesto kao drndam telefon da ispade da mi je smesno nesto sto sam video na telefonu. : D

Sad iskreno ni ne znam dali se to zaista dogodilo ili je samo prica ali je zaista smesno i simpa i ta vizualizacija toga i te scene u glavi je vrlo "stvarna". :D

Ali znas kako ne stoji to svakome i takvo ponasanje i gest je sigurno ruzno i za osudu ali eto ona kad to uradi to je onda slatko i simpaticno (ono kao kad se neko glupira,krevelji i lupeta gluposti to je kul i smesno ali samo kad on to radi dok kad to radi neko drugi onda je debilno,kretenski i prosto neumesno, e odprilike taj fazon ;) )

Inace brate sta bi ja dao da meni Diksi razbije nos 😊 , ali ajde bice valjda u nekom momentu prilike. :)

To kao ona scena u "Kenguru" kada kazu za Bracu, ma pusti ga covek se totalno sjebo zbog neke ribe , a onda kad onaj celavi kaze , eeee bwate sta bi ja dao da se sjebem zbog neke ribe............e taj rad. : )
 

Back
Top