Трошкови живота

gospodja čuknuta

Ističe se
Poruka
2.336
Koliko vidim doktorova "greška" je što ima veću platu od proseka. To ne znači da nije u pravu. Većina ljudi sa malim platama živi na dug, kredit, poček i slično (krug pakla iz kojeg je maltene nemoguće izaći). Ima dete, ako je školarac troši više, barem tako kažu ljudi koji imaju decu. Hrana je užasno poskupela a moraš jesti. Detetu moraš kupiti stvari jer izraste. Plus gde su knjige, časovi ako na nekom predmetu zapne i slično. Mi stariji se odričemo svega ali pitanje je kada će i to postati nedovoljno za preživljavanje.

buudala

Legenda
Poruka
68.474
Koliko vidim doktorova "greška" je što ima veću platu od proseka. To ne znači da nije u pravu. Većina ljudi sa malim platama živi na dug, kredit, poček i slično (krug pakla iz kojeg je maltene nemoguće izaći). Ima dete, ako je školarac troši više, barem tako kažu ljudi koji imaju decu. Hrana je užasno poskupela a moraš jesti. Detetu moraš kupiti stvari jer izraste. Plus gde su knjige, časovi ako na nekom predmetu zapne i slično. Mi stariji se odričemo svega ali pitanje je kada će i to postati nedovoljno za preživljavanje.
Hrana nije skupa.
Skupo je sve sto covek trosi a ne mora.

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
36.978
Ma nemoguće, posabiraj sve izdatke s kartice, a onda infostan je 100 evra itd.
Lično i Računi su mi posebne stavke.
Meni je Infostan leti oko 2500 jer imam ugrađene kalorimetre.
Grejanje koliko potrošim, ali često ni to ne bude mnogo jer ne grejem na maksimum već na srednju jačinu i ne grejem kad je toplije.
7-8 hiljada maks grejanje meni tokom zime, često bude 5-6 hiljade ili čak 4.000
Često ne grejem ceo oktobar jer nema ni potrebe.