Tresnuli i pali

inbound193785496154678161.jpg

Uspomena iz 2017te :)

Prošle nedelje , stavim stolicu na stolicu da se popenjem i dohvatim nešto sa regala. Mala stolica izvitla a ja padnem .
Nikad gore.
Udarim prvo glavom u vrata, izvalim ih iz šarki, zatim kičmom o dovratak, i geknem dole svom težinom. I dalje imam jake bolove svuda, ali popuštaju.

Ja to tako, slabo padam, gotovo nikad, al kad padnem to je za medalju. :)

Prošle nedelje , stavim stolicu na stolicu da se popenjem i dohvatim nešto sa regala. Mala stolica izvitla a ja padnem .
Nikad gore.
Udarim prvo glavom u vrata, izvalim ih iz šarki, zatim kičmom o dovratak, i geknem dole svom težinom. I dalje imam jake bolove svuda, ali popuštaju.

Ja to tako, slabo padam, gotovo nikad, al kad padnem to je za medalju. :)
Daj ziv ti ja nikad stolicu na stolicu, pa to te nauce jos tom i dzeri :lol:
Nemas merdevine ok, pozajmi od komsija, ne zajebavaj se

Daj ziv ti ja nikad stolicu na stolicu, pa to te nauce jos tom i dzeri :lol:
Nemas merdevine ok, pozajmi od komsija, ne zajebavaj se
Deca su se odsekla, kažu da zovemo hitnu, a majka sutradan kad je došla , ja joj pričam šta je bilo, ona kaže "šta je bilo u kesi?" 😂😂😂
U toj kesi što sam htela da je stavim na regal 😂
Nije bitno što sam se skršila, nego šta sam gurala na regal 😁

Ја имам фобију од столица и мердевина, пењем се кад баш морам, ако муж није ту.
Мени то климаво, баш се плашим пада.
И од изласка из каде.
Али, зато падам на равном...
Једне зиме завршим радно време, одем кући, пресвучем се у тренерке и патике и одем код мајке на кафу.
Само што смо селе, звони мобилни, хитно нам треба то и то ...накршим им се мајке милосне, зар нису могли сат времена раније да се јаве и онако бесна кренем назад на посао. Изађем из кола, сметнем с ума да сам у патикама, кренем низ степенице, а на њима лед...остало је историја, последице су остале у виду репног израстка на дну кичменог стуба.

Deca su se odsekla, kažu da zovemo hitnu, a majka sutradan kad je došla , ja joj pričam šta je bilo, ona kaže "šta je bilo u kesi?" 😂😂😂
U toj kesi što sam htela da je stavim na regal 😂
Nije bitno što sam se skršila, nego šta sam gurala na regal 😁
Да види жена да ли је вредно пада :rotf:

..остало је историја, последице су остале у виду репног израстка на дну кичменог стуба.
:(

Nisam išla na snimanje kičme, nadam se da neće biti posledica. Išla sam na UZ vrata jer je bio veliki otok u tom predelu, ali doktorka kaže ok je , nema hematoma, samo naduvenost od udarca, već se povuklo

Nisam išla na snimanje kičme, nadam se da neće biti posledica. Išla sam na UZ vrata jer je bio veliki otok u tom predelu, ali doktorka kaže ok je , nema hematoma, samo naduvenost od udarca, već se povuklo
Ја сам то случајно открила кад сам ишла на снимање кичме, јер имам спондилозу.
И доктор ме убеђује да сам имала фрактуру, ја као нееее...и сетим се тог пада и ужасних болова 2 недеље, пре много година. То је срасло и наставило да расте, сад стварно изгледа као клин, реп у продужетку :rotf:

imao nastup s bendom još u klinačkoj dobi. bio pod od mermera, kad sam se prosuo dole, pravo na karlicu, al sam izdržao bol, fejkirao ludilo...
ni brena mi nije bila ravna. :D :lol: :cool:
😂

Kad ovako pišete pa ne mogu da turim jedan smajli, čas tužno, čas smešno , moram da razdvojim . :)

A jelte moliću lepo, kratak info, o kakvom je bendu reč ? Čim si pao nisu tamburice ? Al na mermeru nisu ni metalci :think: lele , koja li si sorta mjuzičara ? 😂

😂

Kad ovako pišete pa ne mogu da turim jedan smajli, čas tužno, čas smešno , moram da razdvojim . :)

A jelte moliću lepo, kratak info, o kakvom je bendu reč ? Čim si pao nisu tamburice ? Al na mermeru nisu ni metalci :think: lele , koja li si sorta mjuzičara ? 😂
Iskorenjena... Alternativa. :cool: A za mermer se barem jednom u životu ukaže prilika, makar i Titu...:p;)

Скоцкам се ја за вечерњи излазак, штикле, мињак, пелерина...напољу мраз и лед, али кога брига. Кренемо другарица и ја, одлете штиклица, ја за њом у ваздух, пелерина лепрша, дочекам се на дупе уз тресак.
Не устајем, седим тако, коса преко лица, притрчавају неки младићи да ме подигну, уплашени да се нисам сломила, никако да ме подигну, јер кретен седи и смеје се самом себи. Замишља како је пелериница лепршала и колико је било смешно кад се 1.80 девојке стропоштао на земљу :rotf:

@kalis stolica na stolicu?!?! Stvarno?! Tebe treba po tamburi malo! Dobro si i prošla!

Pa padala sam, pokušavam da se setim najgoreg. Inače, uvek imam neke modrice, trenutno mi je desna potkolenica u nijansama žute i zelene. Cela. Dovoljno je jači pritisak ja dobijem modricu.

Proklizala sam u kanjonu Zamne, gazila kroz vodu, dubina negde do iznad kolena i stanem na neki klizavi kamen i upadnem u vodu, srećom pa su mi glava i ranac ostali iznad vode. Povredim palac na ruci, zabijem ga u neki mulj pa sam u toj vodi nož nabijala pod nokat da izvadim mulj i pesak.

Back